reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Madzia no no... niezła ta pupcia twoja ;-)

a co do pozycji seksowych... skoro na pieska sie najlepiej zachodzi, to ja powinnam juz mieć całą gromadkę hehe :-D bo mój R uwielbia od tyłu hehe a mimo wszystko po fasolce ani śladu...

kiedyś też zaraz po wyłożyłam nogi do góry, to ja R to zobaczył to myślalam ze padnie ze smiechu. popatrzył tylko i od razu zapytał "co? spływa ci?" hehe :-D

A któraś z was pytała czym się R. zajmuje. otóż jest wojskowym (Ael chyba podobnie jak twój - dobrze pamietam?), był juz 2 razy na misji w Kosoovie, a teraz coraz częściej zaczyna mówić o Afganistanie. I nie ma sie co czarować, że kieruje sie przy tym chcęcią walki za Ojczyznę (bo to nie nasza wojna, tylko USA). Bardziej jest to chęć spradzenia siebe jako mężczyzny, ale najnardziej niestety względy finansowe. Przykre jest to, że pieniądze mają tak duży wplyw na tak wiele aspektów życia młodych ludzi, ale cóż chyba nikt z nas tego nie zmieni - pozostaje tylko zaakcptowac. A nam ciągle pozostaje do wykończenia dom, no i w perspektywie dzieciątko... :)
 
reklama
Ael- Ja mam kochanego chłopa, tylko czasem mnie wku… denerwuje :-D ale ja go też więc jest po równo :-D Ooooo dziękuję kochana, łapię fuidki (fioletowe? :-p) :-D

Skarpetusio – jak będę ględzić i marudzić to możesz mi dać kopa :-D i jak nie będę wierzyć, że się wszystko uda to też :-p Widzisz chłopy takie są, denerwują czasem, wkurzają, ale dobrze że są :-D

Mijenka- wwoow :-D a co jeszcze umiesz stworzyć? :-D podoba mi się :-)

Magd.a- ooooo ale tyłeczek fajniutki :-D

Kasiu- nie martwiaj się kochana, ja wiem, że nie miałaś nic złego na myśli, rozumiem to doskonale :-) i mam nadzieję, że Sil też się nie obraziła tak naprawdę :-)

Monis- ja byłam ciekawa czym się Twój R kieruje, że chce wyjechać :-) jeśli wchodzą w to względy finansowe, to rozumiem. Ja z moim Kochaniem też wciąż walczymy o coś swojego i mieszkanko (co kosztuje sporo) i dzidzię ( co też kosztuje, ale to miłe koszty) :-D
Faktycznie wojna nie nasza i szkoda, że Polska jest w ogóle w to wplątana, chociaż Twojego R podziwiam :-)
 
Mijenka to Ty jesteś kruszynka:))
Truskawcia pozostaje nam się tylko z tym pogodzić :)

Eh ale mi brzuch spęczniał ;D Oj włączyłam sobie dziś płytę z naszego ślubu i wesela i ryczałam jak głupia ;((((
 
jestem dziewczyny :-)
już po wizycie ... łoo wymęczyła mnie ta podróż ... widzę, że sesja zdjęciowa mnie ominęła , Ael i Ewika śliczne macie brzuszki , Madziu tyłeczek super :)
 
no więc tak porozmawiała ze mną potem z mężem, następnie przeszła do badania, zbadała mnie usg mi również zrobiła, potem znów pogadała . Więc wszystko w porządku ze mną, dała mi tabletki na wywołanie okresu i na jego uregulowanie. dostałam również skierowanie na badania, pod względem zajścia w ciąże :) jak będę miała wyniki mam do niej zadzwonić i się umówić na wizytę :-)
 
reklama
Do góry