reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lovka gratuluje:-) jakiej czulosci??test byl ? wklej zdjecie chetnie popatrzymy :-)zycze spanialych 9 miesiecy:-)tak czulam ze beda 2 kreski :-)

a ja zasnelam i mialam dziwny sen snilo mi sie ze mialam w rece pelno testow ciazowych i je robilam i pamietam ze chyba z 4 zrobilam i na 4 tylko 2 mialy 2 kreski niewiem co myslec az we snach mnie przesladuja :-) byle do piatku bede testowac powinna wyjsc jasna jak nie to w niedziele jest termin @27.06wiec czekamy dzis zato caly czas mnie podbrzuszeb boli az 2 razy sprawdzalam czy wczesniej @ nie przyszla ale bol narazie znosny ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
LOVKA JAK JEST DRUGA KRESECZKA NAWET BLADA ZNACZY ZE SIĘ UDAŁO! :-D BRAWO!!

Leć jutro na bete ona powie ci czy na pewno bąbelek się rozwija!

Mijenka Oczywiście ze tak! Zapraszamy! Napisz coś o sobie ;-)
 
Dobrze:-)
nazywam się Milena, jestem ze Szczecina, mam 23 lata, obecnie uczę się policealnej szkole fryzjerskiej:-) od 9 miesięcy jestem szczęśliwą mężatką:laugh2: a od 2 miesięcy staramy się o maleństwo :laugh2:
 
Atan na razie muszę ochłonąć, żeby pójść na betę ;) A zdjęcia nie będzie w najbliższym czasie, bo pożyczyłam nasz wypasiony aparat szwagrowi, jak siora zacznie rodzić, żeby uwiecznił tę chwilę ;)

Ale nie mogę uwierzyć, że nasz mały upragniony bobasek mieszka już sobie w brzuszku ;))) Ajajajaj... a test i tak powtórzymy, za parę dni! ;))) Powiedzieć teściom moim i teściom P? :D Czy zaczekać :D

Mijenka witamy, rozgość się! ;D I pytaj co Cię interesuje! ;))
 
Heh ja bym nie wytrzymała tylko jutro bym powtórzyła teścik :D :D Ojj kochana będziesz mieć bobaska ! :D wiesz jak się cieszę?:D a co do teściów... to ja bym jeszcze zaczekała ;) dopóki nie potwierdzisz fasolki :)
 
Ziombelek mój mąż tak się cieszy, że zaraz mówi, że zaniesie test do nich i im pokaże ;) Piękna niedziela... Jeśli liczyć od ostatniego dnia miesiączki, to jestem w 5 tygodniu ;D
 
Ja swoim rodzicom i teściom powiedziałam :-D ale tylko im! A wszystko przez to ze teść do nas przeszedł i zapytał wprost- "Emila a ty w ciąży nie jesteś? Bo Bocian dzisiaj całydzień latał nad waszym domem" Myślałam że umrę tam ze śmiechu. Przez łzy rozbawienia powiedziałam "właśnie jestem... dzisiaj się dowiedziałam"

Nie zapomnę tej historii do końca życia!
 
reklama
Wierzę że Twoj mężuś się cieszy ;) mój też by chaił od razu całemu światu oznajmić że będzie tatusiem :D zazdroszczę bardzoooooooooooo :*
 
Do góry