reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja swoim rodzicom i teściom powiedziałam :-D ale tylko im! A wszystko przez to ze teść do nas przeszedł i zapytał wprost- "Emila a ty w ciąży nie jesteś? Bo Bocian dzisiaj całydzień latał nad waszym domem" Myślałam że umrę tam ze śmiechu. Przez łzy rozbawienia powiedziałam "właśnie jestem... dzisiaj się dowiedziałam"

Nie zapomnę tej historii do końca życia!

hehehe dobre :)
 
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie:-)
Lovka gratuluję, piękny prezent na dzień ojca;-)
to moje pierwsze pytanie (może trochę głupie:-p): mam dwa dni do owulacji i teraz tak: czy lepiej współżyć teraz czy poczekać te dwa dni?
 
Lovka. Poczekaj nic jeszcze nie mów a zdjecie możesz zrobić telefonem jak ja zawsze:-)idź na bete jutro uważam i wtedy po wyniku możesz juz się chwalic:-)
Magda a co z moja temperatura?
 
Ostatnia edycja:
Lovka pięknie!Pogratuluj także szczęśliwemu tatusiowi i ucałuj za świetną robotę!:-D Lec jutro na betę i już, nie trzymaj siebie i nas w niepewności.
mijenka witaj kochana!:-) To forum chyba szczęście przynosi, na pewno przyniesie i Tobie:-D
 
Ja bym się wstrzymała do wizyty u ginka bo nigdy nic niewiadomo lepiej dmuchać na zimno:-) miłego obiadku ja wlasnie. Zjadlam pyrki kurczaka i kalafiora:-)
 
reklama
Do góry