reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Tak Atan, dla mnie okres miesiączki, to mam tydzień wyciągnięty z życiorysu, a zimą i latem kiedy temperatury są skrajne, to wytrzymać nie idzie... :(
 
reklama
Dziurko Jesteśmy po prostu szalone ;D A Twoje szaleństwo to Twój nick "Dziurawskarpecie" czy jak zakładałaś konto, to ową dziurę miałaś w skarpetce? :D
Dziewczynki, ja się żegnam, idę przytulić się do mężusia... Bo on już dawno chrapie ;) Pewnie zaraz jak zrobię testa to Wam dam znać ;D

Dobrej nocy :*
 
:-) z tego co wiem to wiekszosc jest mloda :-)
lovka milej nocy czekamy na wiesci:-)
no moj zjadl a ja teraz wydmu****e materac do wody bo dzis kupilam i sprawdzalam czy caly :-)a teraz robie miejsce do spannia :-)
 
Mnie kusi, żeby teraz iść i zrobić, ale chcę żeby mój ukochany był przy tym, kiedy pojawią się dwie kreski i cieszył wraz ze mną, lub żeby mnie przytulił, kiedy wyjdzie jedna krecha :/ A miesiączce wrednej krowie mówimy a sio!!! :D
 
lovka dzisiaj bedzie za male stezenie poczekaj do rana !!!
dziura a ty ile masz latek??
no widze ze wszystkie poszly chyba spac wiec ja tez ide sie przytulic tylko jeszcze troche z materaca wypuszcze;-) DObranoc powodzenia LOVKA!! wejde po 8 ;-)buziaki spijcie dobrze;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkie staraczki :-)
jestem dzis pierwsza bo pewnie jako jedyna ide do pracy :-(
pogoda paskudna-pada, szaro i zimno ale i tak zycze wam milego dnia :tak:
trzymam &&& za testujace!!!
 
Do góry