reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kasiu natko tak umówiłam się już z internistą. Rzecz jest taka, że raz mi się wymiotowało żółcią ze śliną podczas pierwszego trymestru. Ale jak człowiek mało je to czym ma rzygać a ja apetytu nie mam więc i mało jej. No więc to mnie raczej nie dziwi. Poza tym sprawa druga, nie rzygam jak kot co 5 minut, jem od czasu do czasu jakoś normalnie więc nie ma na razie przeciwwskazań by ruszać do szpitala.
 
reklama
Magd.a aha....aaaaaaaaaaaaaa.....no trza było tak od razu:-). To może oddaj mi swoje płodne ja Ci moje niepłodne i będzie git.:-D
Ael hyba, że tak.
kasia. no mnie tatuś sprezentował 5 kg także nie przejadłabym :-D
 
Dziurka ok ;-) wszytskie Was obdarowałabym moją płodnością :-) ale gdybym chciała zaciążyć to prosiłabym o oddanie ;-)
 
Kasiu raczej wątpię bo zatrucie nie trwałoby prawie 2ch tygodni i nie pogarszało się czasem z dnia na dzień. Dzwoniłam na izbę ginekologiczną rozmawiałam z ordynatorem i powiedział, że jeśli mimo braku apetytu mam lekką dietę, dużo nawadniam, nie wymiotuje często (2 razy w ciągu dwóch tygodniu) to nie ma co panikować, do lekarza, na badania i dopiero wtedy wszystko wyjdzie co i jak. Jeśli gdybym rzygała na lewo i prawo oraz była mocno odwodniona to bym się nadawała do leczenia szpitalnego.
Stwierdził, że może jakaś komórka wątrobowa może być uszkodzona i mogę tak reagować. No i zalecił dietę wątrobową, bez tłuszczy, węglowodanów, ciężkostrawnych rzeczy.
 
To ja dziś jadłam czereśnie, truskawki, poziomki, nektarynkę i miałam zupę kalafiorową :p A i rano bananka. A teraz czekam, aż mąż się wykąpie, żeby mi plecki pomasował, bo mnie bolą jak durne... Więc się żegnam :)
 
reklama
rzucam płodnością ~o ~o ~o ~o ~o ~o~o
~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o
~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o ~o

wykazałam się talentem i to są plemniczki z gatunku szybko zasfasolkowywujących :-)
 
Do góry