reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magenta bo trzeba na to najlepsze poczekać:-) Czasem życie nas zaskakuje i sprawia ze nareszcie trafiamy na ta swojąpołówkę . Oj widzę że gdybysmy miały okazje pogadac to tez nocka by nam zeszła :-D
Super ze jesteście szczęśliwi po wszytskich przejściach i ja mam nadzieję że wszystko sie jakos spokojnie zakończy. Bez wyciągania brudów.
 
reklama
No właśnie ! Miesiąc sie kończy i co...? Jest jeszcze jakaś kobiałka testująca?

mineralna napisz cos o sobie,ile sie staracie o fasolkę :-)
 
a ja bym życzyła tym najdłużej starającym się żeby przerwały nam zła passę...bo nagroda za długie czekanie musi być wielka i wspaniała...zwana cudem życia:):)

chyba mam dzisiaj pozytyw...:):)
 
Dziewczyny zapytam tak z ciekawości macie może już wybrane imionka dla swoich przyszłych bobasków?:-) Bo ja mam już od dawien dawna :-p


Ja pragne chłopca wieć ja dam imie a jak dziewcyznka to mój bo bardzo pragnie jej a imie dla chłopca chce drugie imię ojca Stanisław a dziewczynka imie które mój wybrał Olimpia ( szczeże mówiąc nie wiem skąd takie imię wytrzasnął)
 
claudusia sa takie które mi sie podobaja ...ale nie chcę wybiegac przed orkiestrę Moze to przesąd ale jak będe miała komu wybrać imię wtedy sie nad tym zastanowimy.

soglam i zarażaj tym pozytywem :-)
Ja też juz jestem wyluzowana jak sanki w maju ;)
 
reklama
Do góry