reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Hej kiedy testujecie? Sa nowe fasolki?

Chrobek ja mam syna i stwierdzam ze fajnie byloby miec corke ale bardziej ekonomicznie jest miec drugiego syna. Te same ubrania, zabswki byliby w tym samym pokoju, na pozniejsze lata mysle ze bardziej by sie dogadali. A Ty czym sie kierujesz ze wolalabys miec dwie cory?

Misia ja wlasnie mysle ze lepsza pora na porod to wiosna. Juz cieplej jest, mniej ciuchow trzeba zakladac i sobie i dziecku. Nie ma sniegu latwiej sie wozek pcha z takim delikatnym niemowleviem. Teraz rodze w styczniu i mysle ze to okropny czas cala zima przedemna. Smieje sie ze malenstwo bede pchac w wozku przez zaspy i sniegi a starszego na sankach ciagnac. Jak sobie pomysle to juz mi goraco :)
 
reklama
AlfaBeta, fakt, rodzić wiosną jest fajnie. Coś o tym wiem. Z Lilą wychodziłam ze szpitala w ciepły (nawet gorący) dzień pod koniec kwietnia. Nie musiałam jej ubierać w żadne kombinezony, kurtki itd. A jak już była jesień i zima to już była na tyle duża, że siedziała w wózku. :-)


Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej u gina. Zauważyła u mnie zaczerwienioną szyjkę macicy. Pobrała cytologię i za 4 tygodnie wynik. Wtedy da mi skierowanie na kolposkopię. Powiedziała, że przyczyny zaczerwienienia mogą być różne: fizjologiczna zmiana po przebytym porodzie, zapalenie szyjki, nadżerka, ale nawet rak. Kurcze zmartwiła mnie trochę tym. W każdym razie powiedziała, że możemy się starać i jeśli wyjdzie pozytywny test to mogę przyjść bez zapisu i mnie przyjmie. Może miała któraś z Was coś podobnego? Albo chociaż kolposkopię?
 
Alfa też myślę, że jest sporo zalet jak drugie dziecko jest tej samej płci. Takiemu rodzeństwu chyba jest raźniej. Ale dla rodziców jest ciekawiej jak się ma parkę bo można poznać różne wymiary rodzicielstwa. No ale wszystkim nie dogodzimy :-)

Ja synka urodziłam w lipcu i to było super. Teraz mam termin na listopad więc będzie trochę trudniej ale już zauważam i plusy - przede mną całe leniwe lato :-)
 
Witam wieczorowoAlfa chcac miec druga corke kierujemy sie wzgledami ekonomicznymi, a zwlaszcza tym, ze mamy male mieszkanko - dwa pokoje - i dziewczyny moglyby mieszkac razem. Choc za jakies 5,6 lat planujemy zmienic mieszkanie na wieksze.Misia88 witaj:-)
 
Nie slyszslam nigdy o wtornej bezplodnosci.

Misia z Twoim przypadkiem tez sie nie spotkalam. Trzymsm kciuki za pozytywne wyniki.

Chrobek czyli tak jak ja.

Ester masz racje kszdemu sie nie dogodzi.

Zycze wszystkim milego dnia :)
 
Cześć dziewczyny! ja już po urlopie :-D witam nowe staraczki! Ja mam cykle 27-28 dniowe a dzisiaj 29 test i nadal @ nie ma... wczoraj rano robiłam test dzisiaj też i negatywne. Może przez zmianę klimatu mi się coś przesunęło, nie wiem. To już 10 miesięcy starań. Daje sobie jeszcze 2 cykle i ide do kliniki bezpłodności. Jeśli chodzi o bezpłodność wtórną to może coś w tym jest...za pierwszym razem od razu się udało a teraz tyle czasu....ale ja cc miałam to może przez to.
 
Hej dziewczyny.

Co tam u Was, kiedy testujecie?

Ja dzis wrocilam z 4 dniowego pobytu w szpitalu. Corcia zlapala jakiegos wirusa i strasznie wymiotowala, 2 dni nic nie jadla i malo pila i ciagle pod kroplowkami byla. Ale juz je dobrze, tylko mleka i przetworow mlecznych jej nie wolno.

Jutro wypada u mnie pierwszy dzien spodziewanej @ i oczywiscie nie wytrzymalam i dzis wieczorem zrobilam test i sa dwie kreski, tylko ta jedna bardzo blada, ale widoczna, jutro powtorze test z rana.

Malinka szkoda, ze dostalas @
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry