reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

reklama
Gratulacje madziolina :-)

Ja od 5.06 mam poltora tygodnia urlopu, a polowa cyklu wypada mi 7.06 wiec jak odpoczne i zero stresu to cos bedzie z tego.
 
W czw mam lekarza, niestety prywatnie, ale nie da sie tak szybko na nfz. Mysle, ze wystawi mi zasw o ciazy na podst 2 bet, musze wyblagac o zwolnienie
 
A tak urlop Ci sie szykuje tylko odpoczywac i sie przytulac :p lato w pelni napawa optymizmem. Wyjezdzacie gdzies czy na miejcu bedziecie biwakowac?
U mnie dobrze jestem na zwolnieniu. Jakos nie widze mojego powrotu do pracy po 3 letniej przerwie. Bede sie martwic w maju 2017 :)
 
reklama
Hehe, znam to ja też już 2 lata nie pracuje i narazie nie wracam bo mam nadzieje ze do roku starań sie uda czyli do wrzesnia☺️ My lecimy do Grecji na tydzień ale tutaj taka piękna pogoda że już czuje sie jak na urlopie
 
Do góry