reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po antykoncepcji

Brałam Mercilon 10 czy nawet 11 lat, odstawiłam i zaszłam w pierwszym cyklu. :p Nie było bliźniąt. Musiałam sobie drugie dorobić oddzielnie :D Także mam dzieci rok po roku.
 
reklama
Cześć!
Czy robiłyście jakieś badania jeszcze w tracie przyjmowania antykoncepcji aby się jakoś przygotować.
Sama chciałabym zacząć starać się od razu w pierwszym cyklu stąd moje pytanie.
 
Cześć!
Czy robiłyście jakieś badania jeszcze w tracie przyjmowania antykoncepcji aby się jakoś przygotować.
Sama chciałabym zacząć starać się od razu w pierwszym cyklu stąd moje pytanie.
Ja poszłam tylko na ogólny przegląd i cytologię . Leczę się na niedoczynność,hormon uregulowany. Zażywam kwas foliowy . Cytologia ok . Narazie moja gin nie mówiła o dodatkowych wspomagaczach.
 
Cześć!
Czy robiłyście jakieś badania jeszcze w tracie przyjmowania antykoncepcji aby się jakoś przygotować.
Sama chciałabym zacząć starać się od razu w pierwszym cyklu stąd moje pytanie.
Morfologia, glukoza, TSH, cytologia. Możesz zacząć brać kwas foliowy. ;)
Najlepiej przejść się do ginekologa i jego zapytać co możesz jeszcze zrobić. ;)
 
Wcześniej miałam problemy z regularnym cyklem, okres się nie pojawiał, tworzyły się torbiele na jajnikach. Przy antykoncepcji problem minął, ale obawiam się, że po odstawieniu znów się zacznie.
Jak to u was wygląda, wyglądało?
 
reklama
Wcześniej miałam problemy z regularnym cyklem, okres się nie pojawiał, tworzyły się torbiele na jajnikach. Przy antykoncepcji problem minął, ale obawiam się, że po odstawieniu znów się zacznie.
Jak to u was wygląda, wyglądało?
Ja nie miałam torbieli,ale przed anty miałam bardzo nieregularne ,spóźniające się @ . Zaczęłam brać anty ze względu na to że nie chciałam mieć dziecka ,a zaraz zrobiłam TSH okazało się że niedoczynnosc i może mi zaniknąć @ całkiem i lekarz i tak chciał dać tabletki na wyrównanie póki nie unormuje tsh. Teraz po odstawieniu nie odbiegają od normy TSH chyba poniżej 1 jak dobrze pamiętam
 

Podobne tematy

Do góry