reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Barbarka-Gratuluję:) i życzę spokojnej ciąży.
U mnie wczoraj rano @ sie zaczęła, plamialam tylko lekko i pod wieczur juz przestałam dzisiaj tez cisza. Jak @ nie wróci to powtórze test
 
reklama
Barbarka, super :))

Fuma, pytałaś i jednak dostałam wyniki wcześniej, bo położna mi zinterpretowała jak byłam pobierać prolaktynę i progesteron. LH i FSH w normie, powiedziała "może pani dzieci robić" ;) ale ciekawe jak pozostałe.. :) a Ty kochana na kiedy miałaś do lekarza, jakoś teraz prawda? A u mnie dziś 20 d.c., więc na pewno już po owu, ale kiedy była to nie wiem, bo testy ow. nic nie pokazały 14 dnia po południu jakbym miała troszkę inną kreskę od innych dni, no a termometr mi się pobił i dałam sobie spokój ..;) we wtorek robię test..;)
 
Ostatnia edycja:
MONIUSIA-to super,ze masz wyniki w normie,chociaz mogla by Ci je jeszcze podac bo wazny jest tez ich stosunek do siebie.Lekarz powinien go wyliczyc i pewnie to zrobi.

Ja mam wizyte w poniedzialek.Chyba tez juz jestem po owu to teraz czekam.
Licze ,ze na wizycie doktor mi zrobi usg i potwierdzi,ze juz po .
To trzymam kciuki za dwie II.
 
Luxuorius-no i pierwsze plamienie było 09/12 przez kilka godzin, przedwczoraj tez plamienie przez kilka godzin a dziś juz od rana ale caraz mocniej i strasznie mnie brzuch boli wiec przypuszczam ze to @
 
powtórz test koniecznie - tak na wszelki wypadek
a jak nie będzie pomyślny - to mi to wygląda na zaburzenia hormonalne i trzeba z tym iść do doktorów
ew. można trochę sobie dopomóc ziołami, które mi wszsyto pięknie unormowałyi jestem przekonana że pomogły mi zajść w ciążę :) Piłam Regularne Cykle - własnie na regulacje hormonów - bo czasem jakieś dziwne rzeczy sie u mnie działy, ale teraz to juz tylko dzidziusie sie we mnie będzieł dział :)
 
reklama
Do góry