reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

LUXUORIA-witaj

MONIUSIA- na jakim etapie cyklu jestes? Kiedy trzymac kciuki za tescik? A ten doktorek Ci powiedzial w jakich dniach zrobic te badania?

A z tymi badaniami kijanek to ciekawa sprawa-my to mozemy sie badac na wszelkie sposoby,znosic nieprzyjemnosci, lykac hormony a faceci histeryzuja jak maja zrobic jedno ,calkowicie bezbolesne badanie.Wiem,wiem meskosc cierpi.Dobrze,ze Moj wiele nie marudzil,chociaz nie powiem,chwile pobreczal.
 
reklama
LUXUORIA-witaj

MONIUSIA- na jakim etapie cyklu jestes? Kiedy trzymac kciuki za tescik? A ten doktorek Ci powiedzial w jakich dniach zrobic te badania?

A z tymi badaniami kijanek to ciekawa sprawa-my to mozemy sie badac na wszelkie sposoby,znosic nieprzyjemnosci, lykac hormony a faceci histeryzuja jak maja zrobic jedno ,calkowicie bezbolesne badanie.Wiem,wiem meskosc cierpi.Dobrze,ze Moj wiele nie marudzil,chociaz nie powiem,chwile pobreczal.

własnie - ta dysproporcja jest dla mnie strasznie niesprawiedliwa - my wszystko o ni nic - nie podoba mi sie takie urządzenie świata
 
Nie no mój nie marudził nawet powiedział "Może ja faktycznie powinienem zrobić te badanie", ale przy złych wiatrach marudził, że to pewnie przez niego ;)

Fuma, dziś 25 d.c., ostatnio @ przylazła 31 d.c., przedostatnio 27 d,c,, więc do wtorku powinna być jak coś i wtedy zrobię jak nie przyjdzie, odrzuca mnie od apteki, wcześniej nie chcę mi się robić coś..

Tak powiedział - 3 d.c. FSH i LH, a progesteron 16 d.c. tylko nie wiem kiedy prolaktynę chyba też 3 d.c., bo nie zapisał mi i jakoś też się zamotałam i nie zapytałam..

A Ty masz wizytę chyba w grudniu z tego co pamiętam, tak ?
 
MONIUSIA-Tak ide w grudniiu a konkretnie 22 grudnia.Juz niecaly miesiac.
Dobrze,ze Ci doktorek powiedzial kiedy zrobic badania.Co prawda progesteron najlepiej badac 7-8 dni po owu to chyba troche wczesniej Ci zalecil ale moze chce zobaczyc ile go jesst przy owu.Ja tez i dlatego mierze tempke,zeby sprawdzic kiedy brac duphka i kiedy wlasnie badac prg.
Prolaktyne nie powiedzial kiedy badac bo podobno tu dzien cyklu nie ma znaczenia.Ja bym Ci jednak radzila zbadac prolaktyne tez w 16 dc,bedzie za jednym kluciem a to pokaze jak sie prl zachowuje przy owu.Prolaktyna zmmierzona w 3 dc raczej wiele nie wniesie bo do owu jeszcze daleko.

To ja juz trzymam kciuki,moze badania juz nie beda potrzebne.Tego Ci zycze.

BARBARKA- no wlasnie,tak to juz jest.Ja sie nawet wczesniej na HSG zgodzilam chociaz to nie jest przyjemne badanie.

LUXUORIUS- jak u Ciebie sytuacja? Paskudna @ nadeszla?
 
MONIUSIA- LH i FSH musisz zbadac w 3 dc -przedzial jest jak dobrze pamietam
od 2 do 4 dc.Wtedy sie okresla tzw.rezerwe jajnikowa.Jak masz jeszcze troche kaski to mozesz do tego dodac E2 czyli estriadol.U mnie to kosztuje okolo 30 zlotych.Szkoda,ze na to doktorek te nie dal skierowania ale dobre i to.

A 16 dnia progesteron i porolaktyne skoro tak chcial doktor.
Dobrze by bylo jakbys mierzyla od nnastepnego cyklu temperaturke i robila wykres tylko tak dla orientacji.

Trzymam kciuki za to,zeby nic juz nie bylo potrzebne ani badania ani wykres bo zobaczysz dwie kreseczki na tescie:tak:.
 
On mi tylko polecił badania, które mogę zrobić, w sumie nawet nic mi nie kazał robić.

Kurcze nie wiem czy się stresować tą temperaturą, boję się, że będę to przeżywać, stresować się ajjjć ;p



Dzięki bardzo :) mam nadzieję cichą, że tak będzie, ale od jutra mogę się spodziewać @ i już mam wrażenie, że jędza przylezie.
 
BARBARKA- no wlasnie,tak to juz jest.Ja sie nawet wczesniej na HSG zgodzilam chociaz to nie jest przyjemne badanie.

tam taka sprawiedliwość... :(
a jak coś nie tak u nich to zaraz foch na cały świat a mówią, z eto my foszymy
jakby musieli tyle sie badać, łykac pić ziół wszystko to inaczej by śpiewali

właśnie ja teraz się zaopatrzyłam w komplet Regularnych Cykli do świąt i mam nadzieję, ze na te swięta albo na nowy ro :) sie uda i juz będziemy szczęśliwą rodzina w 2015 :)
 
reklama
Do góry