reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Ja tez kciuki trzymam.
Do mnie malpica powinna zawitac 7 grudnia.Moze nie przyjdzie,fajny by to byl prezent na Mikolaja.

MONIUSIA-oj,przykro mi.Porob sobie teraz te badania w 3 dc.Na pewno wyjda dobrze.
 
Oj super by był prezent Fuma :) spróbuj siknąć 6-ego ;) a nóż akurat ;) jak nie to najwyżej przestaniesz wierzyć w Mikołaja ;p

Porobiłam właśnie dzisiaj badania :) tylko jeszcze te dwa pozostałe, ale 16 dc wypada mi w niedzielę, a pobierają we wtorki czyli 18 dc. i nie wiem mogę się wybrać czy nie ma sensu? Odpowiedz moja doradczyni ;)
 
Fuma no byłby piękny prezent na zakończenie roku.

Dla mnie grudzień jest magicznym miesiącem, mam nadzieję że dla was też będzie dziewczyny :-)
 
Juz jestem,w tym tygodniu mam zajecia to sie przygotowuje,przez to rzadziej zagladam.

MONIUSIA -a tylko we wtorki pobieraja? Najlepiej by bylo w poniedzialek chyba,jak najblizej tego 16 dnia.Wszystko zalezy od tego kiedy masz owu,pewnie lekarz chce zobaczyc jak sie progesteron w tym czasie zachowuje.Jak juz bedziesz miala wyniki z tego 3 dnia to zapodaj.

Umnie chyba nic z tego bo juz plamie.jak sie w piatek wyrobie to moze skocze na bete.
 
reklama
Do góry