reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Tez wlasnie mialam pisac ze strasznie cichutko sie tu zrobilo :-( wszystkie dziewczyny gdzies pouciekaly
 
reklama
Jestem jestem kochane i Was podczytuję :*
A co do Złotopolskich i igrzysk to oglądam :) i kibicuję jak tylko mogę! ;)

A za Was cały czas trzymam kciuki. I cały czas jestem jestem. Obiecuje poprawę i wysyłam Wam duzo energi.
My z dzieciątkiem przesyłamy fluidki starającym się, bardzo duzo !! :*

I trzymam kciuki za Wasze dwie kreseczki. ! :*
 
blueberrry przyjmuje od was całą tą energię i fluidki... Mam nadzieję, że w tym miesiącu pomogą :)
Jak chłopaki dali radę na IO to my tez heheheheh
 
Witam. Zagladam po dluzszej nieobecnosci. Widze ze wiekszosc zafasolkowala- super. Gratuluje 2 kreseczek i trzymam kciuki ze te, ktore jeszcze sie staraja. Obyscie zaciazyly juz w tym cyklu. Wysylamy wam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ . Lapcie. U nas juz 4 m-c leci. Pozdrawiam :)
 
Witam Was serdecznie po przerwie :-)
Jak widać żyję ;-) Na szczęście po @ wszystko się do końca oczyściło. Niestety mam torbiel czynnościową na prawym jajniku i biorę teraz luteinę przez 10 dni. Jak po okresie będzie czysto, to możemy się starać na nowo.
Robiłam też wymazy bakteriologiczny, mykologiczny i biocenozę i wygląda na to, że jest ok. Jedynie w biocenozie wyszły ziarniaki G+ ale niby się tego nie leczy. Poza tym mało dobrych bakterii. W każdym razie E. Coli już nie ma po antybiotyku ze szpitala.
Zapisałam się do nowego ginekologa na 3 marca. Podobno jeden z lepszych. Mam nadzieję, że nie zbankrutuję na wizytę, bo jeszcze nie wiem ile bierze.

Ostatnio nie czytałam co u Was, ale widzę dużo podwójnych kreseczek :-) Gratuluję serdecznie zafasolkowanym :-) Ciesze się Waszym szczęściem i życzę bezproblemowej ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania w terminie :-)


Kazimiera , Bellaa przykro mi :-( mam nadzieję, że dzielnie się trzymacie. Ściskam Was mocno.



Pozdrawiam Was serdecznie
 
Hej dziewczyny... :)

Rzeczywiście ostatnio tu cichutko. Ja nadal regularnie podczytuję, nie zawsze mam tylko wenę coś napisać :)


KasiaJ - trzymam kciuki kochana za dobre wyniki u lekarza i ewentualnie dobranie odpowiednich leków. Jestem pewna, że są takie które nie przeszkadzają starankom :tak:


Olushia - jeszcze ja zostałam jako staraczka (weteranka?) :-D i pewnie szybko nie zniknę bo obecnie wyszła mi zła cytologia i czeka mnie więcej badań i strachu niż staranek... ale nie odpuszczę! ;-) u Ciebie który miesiąc już leci kochana?


Aschlee - heeej, rzeczywiście dawno mnie tu nie było :-D jak tam się czujesz? Doczytałam, że masz dzisiaj wizytę! Ale faaaajnie :) wklejałaś fotkę testu? Poka, poka :-D jak ja lubię patrzeć na te pozytywne teściki, zawsze mi to daje nadzieję, że kiedyś i ja zobaczę... daj znać co u lekarza, trzymam kciuki! :)


Kwiatuszek - trzymam kciuki, żeby Ci się udało :) teraz czas na Twoje dwie kreski :-)
 
witam się z rana

kawka mnie jeszcze nie postawiła na nogi- tylko spanie mnie beirze:/ eehhh jak ja nie lubię poniedziałków

Mexi- czas leci - chciałabym już być tak wysoko w ciąży jak TY:)

witaj Kwiatuszek- trzymam kciuki za Ciebie i wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aschlee- czekamy na foteczki z USG Twoich fasolek :)

wysyłam mega pakę fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
inis penie ze wklejalam w tym samym dniu co robilam :tak: dzisiaj na 14 mam wizyte i juz sie nie moge doczekac;-)
Monarti nie ma sprawy na pewno wkleje jak tylko je dostane...bardzo sie nastawilam ze dzis dostane te foteczki i bede strasznie zla jak nie:tak::-D


To ja tez Wam przesylam moc fluidkow ****************************************************
 
Do góry