reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

Tez wlasnie mialam pisac ze strasznie cichutko sie tu zrobilo :-( wszystkie dziewczyny gdzies pouciekaly
 
reklama
Jestem jestem kochane i Was podczytuję :*
A co do Złotopolskich i igrzysk to oglądam :) i kibicuję jak tylko mogę! ;)

A za Was cały czas trzymam kciuki. I cały czas jestem jestem. Obiecuje poprawę i wysyłam Wam duzo energi.
My z dzieciątkiem przesyłamy fluidki starającym się, bardzo duzo !! :*

I trzymam kciuki za Wasze dwie kreseczki. ! :*
 
blueberrry przyjmuje od was całą tą energię i fluidki... Mam nadzieję, że w tym miesiącu pomogą :)
Jak chłopaki dali radę na IO to my tez heheheheh
 
Witam. Zagladam po dluzszej nieobecnosci. Widze ze wiekszosc zafasolkowala- super. Gratuluje 2 kreseczek i trzymam kciuki ze te, ktore jeszcze sie staraja. Obyscie zaciazyly juz w tym cyklu. Wysylamy wam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ . Lapcie. U nas juz 4 m-c leci. Pozdrawiam :)
 
Witam Was serdecznie po przerwie :-)
Jak widać żyję ;-) Na szczęście po @ wszystko się do końca oczyściło. Niestety mam torbiel czynnościową na prawym jajniku i biorę teraz luteinę przez 10 dni. Jak po okresie będzie czysto, to możemy się starać na nowo.
Robiłam też wymazy bakteriologiczny, mykologiczny i biocenozę i wygląda na to, że jest ok. Jedynie w biocenozie wyszły ziarniaki G+ ale niby się tego nie leczy. Poza tym mało dobrych bakterii. W każdym razie E. Coli już nie ma po antybiotyku ze szpitala.
Zapisałam się do nowego ginekologa na 3 marca. Podobno jeden z lepszych. Mam nadzieję, że nie zbankrutuję na wizytę, bo jeszcze nie wiem ile bierze.

Ostatnio nie czytałam co u Was, ale widzę dużo podwójnych kreseczek :-) Gratuluję serdecznie zafasolkowanym :-) Ciesze się Waszym szczęściem i życzę bezproblemowej ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania w terminie :-)


Kazimiera , Bellaa przykro mi :-( mam nadzieję, że dzielnie się trzymacie. Ściskam Was mocno.



Pozdrawiam Was serdecznie
 
Hej dziewczyny... :)

Rzeczywiście ostatnio tu cichutko. Ja nadal regularnie podczytuję, nie zawsze mam tylko wenę coś napisać :)


KasiaJ - trzymam kciuki kochana za dobre wyniki u lekarza i ewentualnie dobranie odpowiednich leków. Jestem pewna, że są takie które nie przeszkadzają starankom :tak:


Olushia - jeszcze ja zostałam jako staraczka (weteranka?) :-D i pewnie szybko nie zniknę bo obecnie wyszła mi zła cytologia i czeka mnie więcej badań i strachu niż staranek... ale nie odpuszczę! ;-) u Ciebie który miesiąc już leci kochana?


Aschlee - heeej, rzeczywiście dawno mnie tu nie było :-D jak tam się czujesz? Doczytałam, że masz dzisiaj wizytę! Ale faaaajnie :) wklejałaś fotkę testu? Poka, poka :-D jak ja lubię patrzeć na te pozytywne teściki, zawsze mi to daje nadzieję, że kiedyś i ja zobaczę... daj znać co u lekarza, trzymam kciuki! :)


Kwiatuszek - trzymam kciuki, żeby Ci się udało :) teraz czas na Twoje dwie kreski :-)
 
witam się z rana

kawka mnie jeszcze nie postawiła na nogi- tylko spanie mnie beirze:/ eehhh jak ja nie lubię poniedziałków

Mexi- czas leci - chciałabym już być tak wysoko w ciąży jak TY:)

witaj Kwiatuszek- trzymam kciuki za Ciebie i wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aschlee- czekamy na foteczki z USG Twoich fasolek :)

wysyłam mega pakę fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
inis penie ze wklejalam w tym samym dniu co robilam :tak: dzisiaj na 14 mam wizyte i juz sie nie moge doczekac;-)
Monarti nie ma sprawy na pewno wkleje jak tylko je dostane...bardzo sie nastawilam ze dzis dostane te foteczki i bede strasznie zla jak nie:tak::-D


To ja tez Wam przesylam moc fluidkow ****************************************************
 
Do góry