reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Anulka - zdrówka dla synka!! Oby nie było to nic poważnego kochana!
Widzę ze kubki smakowe wariują.. :)
No no.. Trzymam mocno te kciuki za Ciebie! ;)

Ritta - a żebyś wiedziała, że nie mogę sie juz doczekać aby zatestowac. Jeszcze trochę, jeszcze trochę. :D

Ookatkaoo1993 - aby córcia Ci wyzdrowiała i wszystkie bakterie poszły w kąt! Tak i co racja to racja, zdrowie dziecka najważniejsze! :)


To które jutro tez testują bo sie pogubiłam :) ?
 
reklama
Oj bardzo artystyczna, uwielbiam to co robię i sprawia mi to przyjemność z czego tez sie bardzo cieszę. Bo naprawdę to jest bardzo dużo w życiu robic to co się lubi i miec satysfakcję. ;)
.. Już się nie mogę doczekać jak dzidzia będzie i będę mogła uszyć firanki, pościel, małe poduszeczki dla maluszka.. Jednym słowem urządzić pokoik. :)

Ja jestem ANTYTALENT w tych sprawach :-p


Beata to Twoja teoria ? :)
Poza tym to ze nie bylo seksu nie znaczy ze nie bylo produkcji plemnikow ;)

gdzieś czytałam, że częste współżycie wstrzymuje produkcję plemników :laugh2:


Lisica - pierwszy raz widzialam takie cwiczenia na oczy :) narazie sobie odpuszcze takie mocne treningi chyba ... Eh... powiem szczerze ze caly czas mysle zacząć ale sobie mysle a moze jestem w ciąży , a to znowu starania i tez nie che cie przeciażać - głupio myśle, przesadzam ?? :)

Nadziejko, ćwiczenia przed ciążą są jak najbardziej wskazane, szczególnie te na mięśnie brzucha - ponoć łatwiejszy poród i mniej rozstępów ;-) a co do ćwiczeń w ciąży - są zdania i za i przeciw. Ja myślę, że łatwe, niewyczerpujące ćwiczenia nie zaszkodzą a wzmocnią kręgosłup (przede wszystkim). Zwiększają wydolność serca i płuc, ale poprawiają postawę, intensyfikują krążenie krwi - to ważne.
Ćwiczenia fizyczne | Foliany

Amailee, a może zaproponuj wspólne gotowanie? Co drugi dzień Ty? Będziesz mieć kontrolę nad wydatkami, ja tak praktykuję.

Kobietka, kochana zmień mnie w liście z Macadamia na Lisica ;-)


Dostałam kaczora od teścia, rosołek się gotuje :tak: Na drugie danie wymyśliłam omlety z nadzieniem - szpinak + kurczak. Jutro zaprosiłam na obiad moich rodziców także pewnie upiekę schab.
 
Amaliee - ja daję radę, tak jak trzy leżą, tak leżą i czekają mimo mojej nie cierpliwosci. Ale mowię pozytywne myślenie, ale nie będę świrowac jak nie wyjdzie. Co ma być to i tak będzie.

Lisica - zjadła bym ten omlet ze szpinakiem i kurczakiem. :) ;) plus ten rosół. Pycha.. Smaka narobiłaś! :):)
 
hej kobitki moje kochane;)

Amaliee- poczekaj jeszcze jak @ nie będzie to wtedy testuj ponownie, wiesz tak pi razy oko kiedy miałaś owulację???
ookatkaoo1993 - dużo dużo zdrówka dla córci kochana trzymam kciuki za wyniki

yyyy ktoś pisał o cytomegalii no myślę ,że skoro można zarazić się od człowieka to trudno jest uniknąć zarażenia się tym i chyba jedyne co można zrobić to myć dokładnie ręce przed jedzeniem za każdym razem bo nic innego mi do głowy nie przychodzi :baffled: też się tego boję bo ja nie chorowałam na to i nie mam przeciwciał.
Ritta- ja pisałam aby nie dostarczać do organizmu witaminy A ,a czemu nie mam pojęcia ,ale koleżanka tu z forum mnie ostrzegała , jak będę u mojego gina to go popytam o tę witaminę konkretnie.
Anulka- skoro nie ma objawów @ to może nie przyjdzie , czego Ci z całego serca życzę.


dziewczyny , któraś pytała kiedy najwcześniej są objawy ciąży , ja mogę tylko mówić za siebie , moim pierwszym objawem był biały gęsty śluz w sporej ilości w dzień @ , po zapłodnieniu trochę to trwa zanim się jajeczko zagnieździ od 7-12 dni chyba ,któraś tak pisała to spory rozstrzał , do puki jajeczko się nie zagnieździ to organizm nie wydziela hormonów ciążowych i raczej nie daje objawów , ja miałam pierwszego pawia w 6tc dopiero , także po zapłodnieniu nie ma co się doszukiwać objawów bo ich praktycznie nie ma, a wiele objawów przed @ jestem podobnych do ciążowych , ja gdyby nie dziwny śluz to bym nawet nie podejrzewała ,że w ciąży jestem tylko to mi nie grało.Także najlepiej poczekać do terminu @ i nie wsłuchiwać się w organizm bo może nas w jajo zrobić nasza psychika ,a potem jest przykro bo już się miało nadzieję ,że może , jak @ nie przychodzi w terminie to wtedy testy robić.

Ja mam pewne przemyślenia na temat mojego cyklu , niby spadek i wzrost temperatury przemawia za owulką, test owulacyjny też, ból owulacyjny był ,ale jakiś taki krótki i nie dokuczliwy ,a zwykle jak już go czułam to na czworaka chodziłam więc przypuszczam ,że tej owulacji mogło wcale nie być , już mi się zdarzały takie cykle więc to nie nowość dla mnie ,dlatego jeśli nie ma np monitoringu cyklu u lekarza to nie wiadomo w sumie czy ona była czy nie i ja Wam wszystkim życzę II z całego serducha, ale jeśli byłoby tak ,że się nie uda to proszę nie myślcie sobie ,że coś z wami nie tak przypadkiem , bo czasem owulacja się przesuwa , cykle się wydłużają niespodziewanie i można zwyczajnie nie trafić ja mam respekt do matki natury kiedyś miałam cykle jak w zegarku , piękny płodny śluz i myślałam sobie ,że nie będę miała problemów z owulacją ,a teraz co śluz mi przepadł gdzieś diabli wiedzą gdzie , owulacja już 2 razy w tym roku nie wystąpiła ( tzn o 2 razach wiem od lekarza) i nie nastawiam się na sukces , minie pół roku to zgodnie z zaleceniami lekarza pójdę na badania hormonalne ,a męża wyślę na badanie nasienia tak dla bhp bo bardzo bym chciała mieć dwoje dzieci , a nie wiem jak długo staranka będą trwały.Dobra idę pichcić dalej ;)

mam do Was prośbę

Wklejam listę teraz , bo nie będzie mnie z powodu naszej rocznicy , no chyba ,że dam radę to zajrzę do Was , jakbyście mogły się listą zaopiekować do jutra gdyby nowe staraczki były lub gdybyście miały II na co bardzo liczę
;-)
dobra? jutro postaram się luknąć jak Wasze testy tak z doskoku ,a puki co lecę do garów i potem się wykąpię wypachnię i uszykuję na wieczór , to pa pa babeczki.
ps
moja temperatura leci na łeb na szyję więc jutro nie testuję z Wami.


Październik:
nadzieja!- termin @ 17-23.10.2013
Pati.Patuszka - termin @ 23-26.10.2013
anastazi - termin @ 24-26.10.2013
Amaliee - termin @ 26.10.2013
Kobietka22 - termin @ 27.10.2013
Kazimiera- termin @ 27.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
blueberrry - termin @ 28.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:

inis- termin @ 03.11.2013
Mexi - termin @ 03-04.11.2013
78LENA- termin @ 04.11.2013

Fimka- termin @ 06.11.2013
Domka12 - termin @ 08.11.2013
Macadamia- termin @ 07.11.2013
Ewka29 - termin @ 09.11-13.11 2013
ookatkaoo1993 - termin @ 10.11.2013
BubblesGirl - termin @ 16.11.2013
beata31 - 24-25.11.2013

mariaa - ???
Mizzah - ???

Lista zafasolkowanych :

Mar-chew II
karolq8 II
paulinka88 II
 
miało być żadko współzycie:-D



gdzieś czytałam, że częste współżycie wstrzymuje produkcję plemników :laugh2:



Nadziejko, ćwiczenia przed ciążą są jak najbardziej wskazane, szczególnie te na mięśnie brzucha - ponoć łatwiejszy poród i mniej rozstępów ;-) a co do ćwiczeń w ciąży - są zdania i za i przeciw. Ja myślę, że łatwe, niewyczerpujące ćwiczenia nie zaszkodzą a wzmocnią kręgosłup (przede wszystkim). Zwiększają wydolność serca i płuc, ale poprawiają postawę, intensyfikują krążenie krwi - to ważne.
Ćwiczenia fizyczne | Foliany

Amailee, a może zaproponuj wspólne gotowanie? Co drugi dzień Ty? Będziesz mieć kontrolę nad wydatkami, ja tak praktykuję.

Kobietka, kochana zmień mnie w liście z Macadamia na Lisica ;-)


Dostałam kaczora od teścia, rosołek się gotuje :tak: Na drugie danie wymyśliłam omlety z nadzieniem - szpinak + kurczak. Jutro zaprosiłam na obiad moich rodziców także pewnie upiekę schab.[/QUOTE]
 
Kobietko22.
Przepięknych chwil razem Ci życzę!
I aby Wasza rocznica zapoczątkowała przepiękny start na kolejną! :)
Szczęścia i od groma miłości! ;)


Ps. Co ma być to będzie z zafasolkowaniem.. Wszystko się okaże z biegiem czasu. :)
 
Lisica - zjadła bym ten omlet ze szpinakiem i kurczakiem. :) ;) plus ten rosół. Pycha.. Smaka narobiłaś! :):)

Zapraszam :tak: Narobiłam porcje jak dla wojska :oo2:
Amailee to może gotuj sama?

Kobietka, i ja życzę wszystkiego co najlepsze na kolejne wspólne lata razem :tak: I ponawiam prośbę bo chyba nie zauważyłaś - zamień mnie w liście z Macadamia na Lisica przy najbliższej okazji ;-)
 
Witam Was serdecznie :-)
Jeśli można, to chciałabym do Was dołączyć? :-) Widzę, że jest tu miła atmosfera :-)
@ będę miała najpóźniej 1 listopada.
 
Wiecie co, czytałam książke i szok bo usnełam. A moje dziecko zamiast mnie obudzic to pozasłaniała rolety przyciszyła tv i siedziała jak myszka pod miotłą. Jak się obudziłam to się pyta czy dobrze zrobiła że dała mi odpocząć...no słodziak

Kobietko22 wszystkiego naj;-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, przenoszę się ze staraczek od wiosny/lata 2013. Niestety z dwóch kresek zrobiła się jedna w lipcu. Spróbujemy od listopada. Jeden gin powiedział, że przy zespole policystycznych jajników nie zajdę w ciąże, drugi nie odebrał mi nadziei, przepisał Pregna Plus i kazał jeśli nic się nie uda zawitać u Niego w marcu. Tak przy okazji- czy któraś zna Pregna Plus?
Pozdrawiam :)
 
Do góry