reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

U mnie @ ma przyjść 08.11.2013. Cykle mam strasznie nieregularne. Ostatnio @ dostałam w 41 dniu cyklu. Czułam się jak faszerowany indyk :wściekła/y:Szukałam wszystkich sposobów na wywołanie, bo dwie kreseczki się nie pokazały. Ogólnie czułam, że ma przyjść, strasznie się męczyłam :-(Od kolejnej @ zaczynamy :-)bo jeszcze dentystę muszę zaliczyć, liczę na znieczulenie miejscowe, więc gdybym była w ciąży to nie mogłabym raczej znieczulenia. Uciekam sprzątać. Ta Pregna to witaminki, zgadza się :-)
 
reklama
Fimka pamiętam. Nie znoszę tego zimowego czasu... :tak:

Coś się nie mogę do małża dodzwonić... :confused2:
Domka, widzę, że masz córę grudniową :-)
 
Ostatnia edycja:
Ale nam się tutaj mała afera zrobiła, dobrze, że już się wszystko wyjaśniło :)

U mnie dzisiaj strasznie leniwy dzień, no kompletnie nic mi się nie chce :baffled: W dodatku pobolewa mnie dalej jajnik, no nie wiem co z nim jest:confused: Mam nadzieję, że nic mi się tam w nim złego nie dzieje..

Dziewczyny zdrówka dla was i waszych maluszków:happy2:
 
BubblesGirl - FiBu to Twoje? PIĘKNE!! Pytanie, czy jak już mi (i mojemu mężowi oczywiście) się uda i będę znała płeć, to byłaby możliwość zakupu takich bucików? Są urooooooooocze, a dopiero teraz zauważyłam! :szok:

Bubble - Ale może nie pisz inna czcionką, kiepsko się to czyta, a pamietam że kiedyś w jakimś temacie mod prosił, żeby pisac normalnie, bo wyróżniona czcionka służy do komunikatów...

Póki nikt nie zwrócił nam za to uwagi, to po co zmieniać?
Mi się czyta dobrze. Nawet lepiej, niż normalne. Po to one są :)
 
Ostatnia edycja:
Laseczki ja jednak jutro nie bede testowac...poczekam troche...caly dzien jezyk mi deba stoi...teraz zaczal mnie prawy jajnik kluje jak niewiem az kucam:/ cyce bez zmian...ale nie chce psuc testu:) wzielo mnie na zapiekanki i juz poddusilam cebulke boczus i pieczarki...teraz piekarnik sie grzeje i bedziemy wcinac:)
Maly na szczescie sie rozkrecil oby w nocy bylo spokojnie...
 
Anulka, biedulo, może kuje z nerwów? Czy aby na pewno jajnik? Masz nerwowy dzień... Piszę tak bo też często tak reaguję na nerwy.
BubblesGirl cudne te papucie, następna artystyczna dusza ;-)

Co do czcionek to wydaje mi się, że po to jest ich taki wybór, by z nich korzystać ;-)
 
Witam, mozna dolaczyc????? @ mam dostac 1.11 i chociaz nie chcialabym jej dostac to czuje ze jednak bedzie. To jest 1 cykl staran.
 
reklama
Pisałam już w którymś poście czy wam moja czcionka nie przeszkadza, jeżeli tak to jak najbardziej mogę pisać normalną(po prostu mi jest wtedy łatwiej odnaleźć to co pisałam:zawstydzona/y:).

Tak to moje małe "twory", w sumie to dopiero się uczę, ale miło, że się podobają:rolleyes: Baaardzo chętnie zrobiłabym dla was butki dziewczyny, mi się tak marzy, żeby zrobić jak już będę wiedziała, że będą II, pokazać mojemu i powiedzieć, że te są dla naszej dzidzi:laugh2:


Co do tego punktu:
5. Prosimy o nie pisanie z CAPS LOCKIEM - drukowanymi literami jak i POGRUBIANIA LITER BOLDEM w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana,

To ja nie pogrubiam tego co piszę Boldem tylko używam gotowej czcionki Arial Black, więc regulaminu nie łamię :)

Ale będę pisać normalnym Arialem, bo nie chcę spięć:) Poza tym podczas staranek stres nie wskazany, tym bardziej denerwowanie się takimi "bzdetami" :tak:

Anias2 Witaj:)
Napisz coś więcej o sobie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry