reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Fimka - ja na przykład idę dzisiaj pofikać, to znaczy na aerobik (Płaski brzuch - ironia :-):-D) To mnie odpręża i odpoczywam psychicznie. Zależy jak Ty lubisz spędzać czas.
 
reklama
Sama nie wiem :/
Po prostu myśli kotłują mi się w głowie.
A do tego sama siedzę teraz w domu, czego szczerze nie cierpię :crazy:
Mój małż będzie dopiero późnym wieczorem... GRRRR!

Może zabiorę się za obiad na jutro?
Może łazanki? A może barszcz?

Ojej ale jestem maruda! :confused2:

Spacer, wybrałam dłuuuuuuuuuuuugi spacer. Idę!
 
Ostatnia edycja:
Fimka juz po spacerze??ja znowu musialam isc do sklepu z malym teraz to tragedia zaczyna nowe slowa...jedziemy i mu sie z pupy wypsnelo a ten na cala biedronke mama pupa pffff masakra jakas ludzie na mnie i jakby owsiki mial normalnie nie usiedzi w koszyku ale prezent zrobilam hihi spokoj czekam teraz na mojego powiniwn byc po 18 szybkie ogarniecie i tescie...
 
Witam się z Wami ! Nie mam jak zaglądać w pracy do was, w domu jestem ok 17 i nadrobic was jest niemozliwe :(:( Musialabym siedziec co najmiej godzine a nie moge bo synek mnie ciagle potrzebuje :( eh.... Wybaczcie ... Wogole denerwuje mnie opcja odpisywania na posty bo przekierowywuje mnie do nowego okna :( nie moge uzywac emotkow i nie moge zmieniac czciąki :( :( nie wiem dlaczego tak jest ! jeszcze niedawno bylo normalnie !... Pragne pogratulowac dwuch kresek dziewczyna :):) bardzo się ciesz :):):) chetnie wciągam fluidy :D:D:D:D ! Ja dzisiaj humor srednio na jeza :( eh... ta jesien i te starania mnie psychiczie rozwalaja :/... Boli mnie troche brzuch wiec pewnie czeka mnie kolejny cykl :O:O taka bezradnosc mnie ogarnia i smutek ! Najchetniej bym sie polozyla na sofie i nie wstawa z niej wogole nooooooooooooooo ! br... Sorki dziewczyny ze ja tak tylko o sobie, ze wam zgrzedze jak stara baba :O ale nie bardzo mam komu tak jeczec :( buziole dla Was :*:*:* niech was takie humory nie lapia :) duzo siły wam zycze ! Ja wzmacniam się wami :*:*:* :D
 
Nadzieja glowa do gory;) wiem co czujesz ja z malym 24/24 jestem:) tyle spokoju co spi a roznie bywa...nie zalamuj sie;) uda sie zobaczysz:*
Widzisz NADZIEJA myslalam ze mojemu synowi nie przyjdzie do glowy malowanie po scianach wlasnie mial debiut:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Amaliee wiem co czujesz mi dopiero rok wczoraj minal jak zdalam prawko:) a zaczelam w 2006 roku tyle ze przez los zycia odpuscilam pare lat ale jak z malym.do lekarza i kontroli w koncu zrobilam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny ratujcie ! Mam jakies uplawy i nie wiem co robic :( Isc do lekarza, poczekac ? Dzis 19 dc.

Ja mam prawko od 99 roku (mialam 17 lat) i dzis zycia bez samochodu sobie nie wyobrazam.
 
Jestem. Już mi trochę lepiej.
Dziś wieczorem <tulimy>. Ale mam problem żeby zaciągnąć mojego do sypialni, bo wcześniej nie mieliśmy zwyczaju częściej niż 2 w tyg :zawstydzona/y: Teraz co drugi dzień. I tak dziwnie się z tym czuję, bo nie chcę, żeby R. myślał, że to przez starania, że na tym mamy się skupiać. Jak Wy do tego podchodzicie? I Wasi lubi?
 
Jestem. Już mi trochę lepiej. Dziś wieczorem . Ale mam problem żeby zaciągnąć mojego do sypialni, bo wcześniej nie mieliśmy zwyczaju częściej niż 2 w tyg :zawstydzona/y: Teraz co drugi dzień. I tak dziwnie się z tym czuję, bo nie chcę, żeby R. myślał, że to przez starania, że na tym mamy się skupiać. Jak Wy do tego podchodzicie? I Wasi lubi?
Kochana mam podobny problem hehe ;) jestesmy oboje przepracowani i to tez jest tego przycyzna :O jak staralismy ię o Sebe było jakos bezstresowo , kochalismy sie moze troche czesciej niz zawsza el nie bylo tak jak teraz ze czasmi motywuje mnie wlsnie mysl o ciazy a nie jakas wielka ochota na seks :( SMUTNE ALE PRAWDZIWE buuuu.... Nastepny cykl chce zeby byl pod tym wzgledem lepszy, musze dac z siebie wszystko :):):)
 
reklama
2 w tyg? O mamo... Jak mój mąż jest w domu, to kochamy się 1-2 razy na dzień. nieraz codzienie, nie raz trafi nam się dzien wolny... Wystarczy, że oboje pościmy jak mąż jedzie do pracy na tydzien-1,5 ;)
No i mój nie narzeka na staranka :D

WOW ! ! !

No właśnie... Może dzięki staraniom jakoś się poprawią nasze łóżkowe sprawy...
Mąż jest zadowolony, nawet przyznał, że chciałby tak zawsze, a nie tylko teraz :zawstydzona/y:

To daje mi do myślenia.

Nadzieja: właśnie, to wszystko przez przemęczenie... Późno wracamy z pracy, trzeba zrobić obiad, coś się pokręcić i padamy jak kawki! Ale tak jak piszesz, musimy dać z siebie wszystko!
 
Ostatnia edycja:
Do góry