reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Amaliee ja to robię bardziej "dla zabawy". Wiem, że gdybyśmy po prostu się przytulali w dni płodne to by wystarczyło. Poza tym lubię mieć kontrolę i jak się w coś angażuje to na 100% i może dlatego to robię :-)

A mój ma urodzinki 09.11 i też byłby prezencik :-D
 
reklama
Jejku ile zaległości mam :szok: Dobra, świat poczeka - trzeba nadrobić :)
Na początek witam wszystkie nowe jesienne staraczki i życzę powodzenia! Super, że jest nas coraz więcej :)

Mar-chew - GRATULACJE!! :tak: Piękny teścik, żadnych wątpliwości :) Jak reakcja fasolkowego taty? :))

U mnie na razie bez rewelacji, oboje chorzy jesteśmy. Dziś 9 dc, więc od jutra zaczyna się gorący okres - z tego co pamiętam z obliczeń na wychowaniu do życia w rodzinie ;)

Fimka - super, że będziesz testować w Listopadzie, nie jestem sama :) Czekasz na termin @ czy będziesz robić wcześniej? Ja mam w planach poczekać ale i tak zapewne nie wytrzymam :zawstydzona/y:
 
Lista staraczek :

Październik:
nadzieja210 - termin @ 17-23.10.2013
anastazi - termin @ 24-26.10.2013
Amaliee - termin @ 26.10.2013
Kobietka22 - termin @ 27.10.2013
Kazimiera- termin @ 27.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
blueberrry - termin @ 28.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:

inis- termin @ 03.11.2013
Fimka- termin @ 06.11.2013

Pati.Patuszka ?

Lista zafasolkowanych :

Mar-chew II
karolq8 II
paulinka88 II


Moja @ 23-26.10 :)
 
Ostatnia edycja:
Ciagle zapominam dopisac...:)
Z tego co ogladalam jeden program to najlepiej starac sie co drugi dzien zeby zolnierzyki naszych Malzow doszly w sile:)

Odechcialo mi sie wszystkiego:) kopytka w rozsypce prasowania kupe a ja siedze na forum hihi dobrze ze maly spi troche odpoczynku...nawet do sklepu nie chce mi sie isc:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ameliee gdybym również zaszła teraz lub w miesiącu listopadzie był by prezent na sierpniową rocznicę ślubu.
A tak po zza tym to niby nie myślę o tym, bo myślę że jak się nie będzie aż tak myśleć to coś to zmieni, a tak naprawdę co kolwiek robię to myślę o tych dwóch kreseczkach no i że mąż będzie taki szczęśliwy i ja będę w siódmym niebie.
A pytanie mam może głupie, ale zadam: Co z tym kwasem foliowym? Przyjmowałam przez dwa miesiące przed staraniami, i mam go nadal przyjmować ?
 
Do góry