reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Maz w pracy, a ja jestem skonana i jeszcze zgodzilam sie, zeby chlopaki spali ze mna bo tak prosili, przynajmniej nie bede wstawac w nocy:-):-):-) cos mi sie stalo z klawiatura alt nie dziala i jeszcze litery sie przestawily:wściekła/y:
 
reklama
Domka mnie tez glowa okropnie bolala:D
Ja znikam bo mam gosci oczywiscie pisze z kibla haha mama tata i brat przyjechali i z bratem tworzymy domowa pizze:)
 
Ritta nie mogą ci załatwić jakiejś dostawki? :-/ czemu masz się męczyć?
Iwonka witaj.
Ja już wróciłam bo synek padnięty, wstał o 6 a nie śpi w dzień. Pośmialam się ze szwagierką, zapaliłyśmy sziszę i wypiłyśmy butelkę wina. Mąż jeszcze został, w końcu to urodziny jego brata, a ja sobie poczytam.
 
Lisica rodzicom nie wolno spac w salach. I tak dobrze ze tu przymykaja oko i pozwalaja. Wlasciwie juz sie przyzwyczailam. Mam karimate i dwa kocyki ;)

Jak ja bym wypila winko albo jakiegos drinka ... ale jeszcze odbije sobie ;)
 
Tu nie ma takich sal. Nie wiem jak jest z malymi dziecmi ale wg regulaminu miejsce w internacie (na terenie szpitala) nalezy sie jedynie matkom karmiacym.
 
Lezac w szpitalu z dzieckiem 3 miesiecznym mialam normalne lozko, lezac z 2,5 latkiem (bedac w 5 miesiacu ciazy) dostalam 'zarwany fotel'... NFZ w Polsce to jedna wielka katastrofa...

Plany na wieczor -- spiewamy sobie karaooke z mezem na konsoli ;) teraz jego kolej wiec mam chwile na neta ;)
 
reklama
Może to i od wieku dziecka zależy. Ritta to dobrze że chociaż przymykają oko na Twoje noclegi. Ale już niedługo :-)
 
Do góry