reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

Hej u nast pada w nocy tez padalo buu mam jechac do gminy ale niech pada sucho jest, ja 29 lutego skoncze 24
( tak mam urodziny co 4 lata)
Najpierw jednak urodziny mojego meza 28 wrzesnia chcialabym dac mu w prezencie buciki okres 22 wrzesnia wyluzowalam co ma byc to bedzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziołchy :-)

Jestem już po usg. Dostałam pregnyl. Pęcherzyk już ma 22 mm, na co lekarz stwierdził, że jest trochę przerośnięty i powiedział, że natychmiastowo robimy zastrzyk z pregnylu :-) Nie rozumiem tylko dlaczego twierdzi, że pęcherzyk jest przerośnięty. Wydaje mi się, że to idealny pęcherzyk?

Po pregnylu zawsze jest owu?
 
Lui, pęcherzyk pęka po ok 24 po podaniu pregnylu. Skoro obecnie ma 22mm, a pęcherzyki rosną 2mm/doba, to w momencie pękania będzie miał 24mm. A to za dużo. Pęcherzyk powinien pęknąć w mając 20-22mm. Nie więcej. Chodzi o stopień dojrzałości komórki jajowej.

Lusia, u nas nad ranem była burza. I to taka całkiem, całkiem. Ale fajnie się dzięki temu spało :)
My we wrześniu też mamy urodziny Drwala. I rocznicę ślubu. Myślałam, że prezent będzie. Ale nie liczę na to. W nocy śniło mi się, że okres tylko się spóźni, bo owu się przesunęła (i cały cykl mi się wyświetlał jak film, który oglądam od środka), ale podobno sny należy czytać odwrotnie. W tym cyklu jeśli owu się przesunęła, to mielibyśmy spore szanse... może faktycznie lh było podwyższone, bo nie zdążyło opaść? Ech, optymistka znowu jestem...
 
Kotka, mnie się w tym cyklu owu przesunęła o 4 dni, więc może u Ciebie też? ;) Okres za 4 dni, a cycki wcale mnie bolą, mimo, że zawsze o tej porze już bolały. Jajniki pobolewają, brzucho trochę i ciągle budzę się w nocy, nawet po kilka razy. Nie chcę się nakręcać ale jakąś tam małą nadzieję mam. Choć to pewnie wszystko przez stres, którego mi ostatnio nie brakuje.

Lui powodzenia. I reszta dziewczyn tak samo. Musi któraś z nas w tym wrześniu zaciążyć, w maju i czerwcu rodzi się zawsze dużo dzieci! :)
 
PanaKotka

No lekarz powiedział, że tragedii nie ma. Dostałam dawkę pregnylu 15000 j. Z tego co mówił doktorek to po takiej dawce szybciej mi pęcherzyk pęknie. Mi pęcherzyk przyrasta 1,5mm/ na dobre, także może te 23 mm nie będą takie złe.
 
Kotka, mnie się w tym cyklu owu przesunęła o 4 dni, więc może u Ciebie też? ;) Okres za 4 dni, a cycki wcale mnie bolą, mimo, że zawsze o tej porze już bolały. Jajniki pobolewają, brzucho trochę i ciągle budzę się w nocy, nawet po kilka razy. Nie chcę się nakręcać ale jakąś tam małą nadzieję mam. Choć to pewnie wszystko przez stres, którego mi ostatnio nie brakuje.

Lui powodzenia. I reszta dziewczyn tak samo. Musi któraś z nas w tym wrześniu zaciążyć, w maju i czerwcu rodzi się zawsze dużo dzieci! :)

Dzięki Kochana :-)

Będziemy za dwa tygodnie testować. Na razie się nie nastawiam, żeby później nie było przykro.
 
reklama
Jeżeli chodzi o przesuniętą owu, to Was pocieszę dziewczyny, bo ja przy pierwszej ciąży miałam owu w trzydziestym którymś dniu cyklu :p

Testy pozytywne zaczęły mi wychodzić dwa tygodnie po spodziewanym terminie miesiączki. Lekarz potwierdził ten fakt na usg :)
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
818 tys
Do góry