reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
Falka, gdybym progesteronu nie robiła, to bym nie wiedziała. Idź i zrób. Nawet lekarzowi będzie łatwiej, bo będzie miał jaśniejszy obraz stanu Twojego zdrowia. Chcesz czekać i tracić czas? Zobacz ile u mnie trwa diagnostyka. Weź przykład z innych dziewczyn. Na prawdę opłaca się zrobić proste i tanie badanie. Skracasz w ten sposób drogę, w razie, gdyby okazało się, że coś dzieje się nie tak. Potwierdź brak owulki, bo jeśli zdarza się to często, to musisz to mieć czarno na białym, a nie jakieś idiotyczne domysły - tak jak to było ze mną.
Namawiam Cię, bo ja swoją drogę przechodzę i jest baaaaardzo wyboista przez to, że za mało wiedziałam i pozwoliłam na zbyt długa bezczynność lekarza. Teraz czkawką mi się to odbija...
 
Ja tez postanowilam jesli okres przyjdzie to ide prywatnie do lekarza specjalizujacego sie w trudnosciach w zajsciu w ciaze wiec juz nie czekam bezczynie
 
Lusia, bo bez sensu jest czekanie. Jeżeli okaże się, rok prawie starałam się bezsensowne jedynie przez zrosty, to chyba wyjdę z siebie. Bo nie mogę zrozumieć czemu lekarze podejrzewają pewne "przeszkody", a jednocześnie zwlekają z diagnostyką i leczeniem, aby się ich pozbyć.
 
Wiecie co, ostatnie 2 dni mnie dobiły. Najpierw dowiedziałam się, że koleżanka ze szkoły średniej zaszła w ciążę, potem, że koleżanka podstawówki rodzi i wczoraj w końcu urodziła (obie niezamężne), a teraz kolega pierwszą i ostatnią rocznicę ślubu spędza tylko we dwójkę, bo spodziewają się dziecka. Normalnie w łeb sobie palnę. Płakać mi się chcę nad tym, jak kure###o jest to niesprawiedliwe...
 
Kotka u mnie prawie kazda kumpela ma juz dziecko nawet nie sa zamezne tez plakalam z tego powodu ale wyluzowalam co ma byc to bedzie
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
809 tys
Do góry