reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

reklama
Dziewczyny co ja mam zrobić z szefową? Otóż zwalniamy się z pracy bo wyjeżdżam i chciałam praco2ac do 20 października ale ona cały czas się upiera zebym była do końca miesiąca,wypowiedzenie mówiła że za porozumieniem załatwimy nawet z inną datą..ale ja się zastanawiam czy mogę tak jej powiedzieć że do 20 chce zostać i ani dnia dłużej..czy muszę być do końca tego miesiaca ?naprawdę mam już dość.. :/
 
Dziewczyny co ja mam zrobić z szefową? Otóż zwalniamy się z pracy bo wyjeżdżam i chciałam praco2ac do 20 października ale ona cały czas się upiera zebym była do końca miesiąca,wypowiedzenie mówiła że za porozumieniem załatwimy nawet z inną datą..ale ja się zastanawiam czy mogę tak jej powiedzieć że do 20 chce zostać i ani dnia dłużej..czy muszę być do końca tego miesiaca ?naprawdę mam już dość.. :/
Hmmm wydaje mi się, że za porozumieniem stron będzie do daty, którą wspólnie ustalicie. Jeżeli nie dojdziecie do porozumienia może po złości dać Ci, że zrezygnowałaś z pracy i np. nie będzie przysługiwać Ci od razu zasiłek dla bezrobotnych
 
Hmmm wydaje mi się, że za porozumieniem stron będzie do daty, którą wspólnie ustalicie. Jeżeli nie dojdziecie do porozumienia może po złości dać Ci, że zrezygnowałaś z pracy i np. nie będzie przysługiwać Ci od razu zasiłek dla bezrobotnych
Ja nie wiem nic bo ona coś mówi że opłaca za cały miesiąc za pracownika i że jak nie będę do końca miesiąca to ona ma tyle załatwiania itd kręci strasznie:/
 
Hej;) moge do was dolaczyc? Tez staram sie o pierwsze dziecko juz jakiś czas. Mam malego dola..w przeciagu paru miesiecy trzy bliskie osoby zaszly w ciaze a o jednej dowiedzialam sie pare dni temu..
..wszyscy tylko nie ja..
 
Hej;) moge do was dolaczyc? Tez staram sie o pierwsze dziecko juz jakiś czas. Mam malego dola..w przeciagu paru miesiecy trzy bliskie osoby zaszly w ciaze a o jednej dowiedzialam sie pare dni temu..
..wszyscy tylko nie ja..

Witaj :-)
Kilka miesięcy starań to nie tak długo, na pewno i Ty wkrótce będziesz się cieszyć ciążą.
 
Cześć dziewczyny, też zaczynam Was podglądać, ale starania możemy zacząć od marca, ponieważ jestem po ciąży pozamacicznej:( trzymam za Was kciuki :)
 
Hej;) moge do was dolaczyc? Tez staram sie o pierwsze dziecko juz jakiś czas. Mam malego dola..w przeciagu paru miesiecy trzy bliskie osoby zaszly w ciaze a o jednej dowiedzialam sie pare dni temu..
..wszyscy tylko nie ja..
Hej [emoji6] Jasne , że możesz! To normalne uczucie, ale musisz być cierpliwa , starania to głównie nauka cierpliwości i siły ! Robiliście jakieś badania ? Czy starania na luzie ?
Cześć dziewczyny, też zaczynam Was podglądać, ale starania możemy zacząć od marca, ponieważ jestem po ciąży pozamacicznej:( trzymam za Was kciuki :)
Witaj. Bardzo mi przykro [emoji20] Ale po każdej burzy wychodzi słońce [emoji8]
Ja też jestem z tych co czeka na starania, a jeszcze się nie stara.. więc śmiało pisz !

Jeśli byłyście chętne to zapraszam Was do Naszego wątku "Staramy się, wspieramy( ...)" panuje tam miła atmosfera, dziewczyny potrafią dobrze doradzić [emoji6]
 
reklama
Najpierw bylo na luzie, potem robilismy badania. Przy okazji wyszlo ze mam polipa. I tak przez pewien czas starania zostaly wstrzymane ale w tym miesiacu wracam do gry ;) a z checia zajrze do waszej drugiej grupy ;)
 
Do góry