reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Czekajcie cierpliwie , wszystkie odczucia mogą być objawem ciąży ale zupełnie nie muszą. Spróbujmy się nie nakręcać. U mnie jeszcze do owu ok tydzień, idę do gina 29 kw sprawdzić czy jest pęcherzyk. Czy myślicie że jeśli będzie owulacja to 9 maja mozna to stwierdzić na USG? Czy to za długi czas ... niestety wcześniej majówka i nie będę w stanie sprawdzić.
 
Ale myślę że jeśli 29 kwietnia będziesz u gin i będzie pęcherzyk dominujący to gdy od będzie się owulacja to pęcherzyk musi pęknąć bo jeśli nie pęknie to powinien być widoczny na usg 9 maja jeśli do tego czasu nie pojawi się miesiączka u Ciebie. Jeśli mówię źle to proszę mnie poprawić
 
Ale myślę że jeśli 29 kwietnia będziesz u gin i będzie pęcherzyk dominujący to gdy od będzie się owulacja to pęcherzyk musi pęknąć bo jeśli nie pęknie to powinien być widoczny na usg 9 maja jeśli do tego czasu nie pojawi się miesiączka u Ciebie. Jeśli mówię źle to proszę mnie poprawić
Właśnie się zastanawiam czy taki płyn w zatoce będzie jeszcze widoczny jeśli będzie owulacja. Umówiłam się na 9 dopiero. A jeśli nie pęknie to ciekawe co będzie widoczne.
 
Wiesz ja ci nie wiele na ten temat powiem dlatego że nigdy nie chodziłam na USG potwierdzać czy są pęcherzyki i czy owulacja się odbyła. Ponieważ moi ginekolodzy mówili że nie ma u mnie podstaw do zrobienia monitoringu owulacji ponieważ byłam w ciąży 3 razy tylko straciłam. I jak byłam w ciąży to znaczy że u mnie owulacja jest. Ale tutaj w DE będę prosić ginekologa o monitoring owulacji minimum 3 cykli i jeśli wyjdzie że owulacja się u mnie odbywa w każdym cyklu to będę prosić o badanie HSG bo tego też w Polsce mi nie zrobili bo nie było ku temu przesłanek.
 
Wiesz ja ci nie wiele na ten temat powiem dlatego że nigdy nie chodziłam na USG potwierdzać czy są pęcherzyki i czy owulacja się odbyła. Ponieważ moi ginekolodzy mówili że nie ma u mnie podstaw do zrobienia monitoringu owulacji ponieważ byłam w ciąży 3 razy tylko straciłam. I jak byłam w ciąży to znaczy że u mnie owulacja jest. Ale tutaj w DE będę prosić ginekologa o monitoring owulacji minimum 3 cykli i jeśli wyjdzie że owulacja się u mnie odbywa w każdym cyklu to będę prosić o badanie HSG bo tego też w Polsce mi nie zrobili bo nie było ku temu przesłanek.
Rozumiem. Ja mam bliźniaczki po clo, monitoringi przechodziłam i owulacji nie było także teraz wolę sprawdzać . Ale clo wolę już nie brać, tym razem chce jednego malucha. To będzie drugi cykl kiedy się staramy. Przykro mi z powodu strat :(
 
Mam wrażenie że pierwszy raz przez takie coś przechodzę... [emoji25] może faktycznie się nakręcam. Zazwyczaj przy owulacji miałam taki ból że nie mogłam stanąć na ta nogę z której odbywała się owulacja (przynajmniej tak to sobie tłumaczyłam) no i zazwyczaj w 'te dni' było u mnie dość mokro.
Kochana ja wogule nie mam objawow owulacji ani że okres przyjdzie. Nie każda kobieta ma objawy owulacji nadchodzącego okresu lub ciąży. Ja jak bym się tym przejmowała to bym była klebkiem nerwów i pełno swych włosów na głowie.
 
Rozumiem. Ja mam bliźniaczki po clo, monitoringi przechodziłam i owulacji nie było także teraz wolę sprawdzać . Ale clo wolę już nie brać, tym razem chce jednego malucha. To będzie drugi cykl kiedy się staramy. Przykro mi z powodu strat :(
A to przy clo jest większa szansa na mnoga ciążę tak? Czyli miałaś stymulowana owulacje dobrze rozumiem.?
 
reklama
Mam wrażenie że pierwszy raz przez takie coś przechodzę... [emoji25] może faktycznie się nakręcam. Zazwyczaj przy owulacji miałam taki ból że nie mogłam stanąć na ta nogę z której odbywała się owulacja (przynajmniej tak to sobie tłumaczyłam) no i zazwyczaj w 'te dni' było u mnie dość mokro.
Ja od kad miesiaczkuje czyli od 11 roku życia nie odczuwam żadnych objawów owulacji czyli tak naprawdę nie mam pewności czy owu się odbywa u mnie w każdym cyklu
 
Do góry