reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja sobie też postanowiłam że jak wrócę do starań odpuszczam wszystkie testy owu kalkulatory itd... normalnie przytulanki co 2 dni i zobaczymy
Oj, z tym co 2 dni to z czasem się robi taka rutyna, tak mechaniczne, że naprawdę nic fajnego. Życzę Wam aby się udało jak naszybciej ;) na początku drogi też kupowalam testy owulacyjne, ale jednoczesnie mialam co.miesiac monitorowane cykle i niestety nie zawsze się to pokrywało, trafialy się cykle bez pęcherzyków, lub rosły za małe
 
Dziewczyny czy jeśli tydzień temu robiłam badanie na toxo igg igm to teraz mogę zrobić sama awidnosc ? Jak to wygląda?
Orientujecie się?
 
Dziewczyny czy jeśli tydzień temu robiłam badanie na toxo igg igm to teraz mogę zrobić sama awidnosc ? Jak to wygląda?
Orientujecie się?
A jak Ci wyszly te przeciwciala? Bo ja jak robilam to mi wyszly, ze nie przechodzilam i lekarz powiedzial,ze mam uwazac a jak sie uda zajsc w ciaze to i tak to zawsze zalecają
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie brak aktywności ale mam straszne problemy
Jestem załamana mam doła kłębek nerwowo niepokoju nie śpię od wczoraj.
Mój brat po spożyciu alkoholu i po najedzeniu się jakichś tabletek próbował wczoraj popełni. Samobójstwo próbował się powiesić na szczęście został szybko znaleziony i żyje
Lekarz mówi że stan jest krytyczny ciągle zagrożenie życia i niedotlenienie muzgu nie wiedzą jeszcze w jakim stopniu minęło 24godz a oni nadal nic nie chcą powiedzieć boje sir strasznie.
Półtorej roku temu zginol mój tato teraz akcja z bratem już nie mam sil.
Mama załamana na tabletkach ciągle płacze drugi brat w szpitalu u psychologa bo to on znalazł brata i go zaczol ratować
Boże dziewczyny co mnie jeszcze w życiu spotka leżę becze brak mi sił boje się co będzie dalej

Przepraszam ale muszę się wygadać nie mam sił
 
Do góry