reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
My na tym samym etapie:-D 3 testy owu bladzizny, dziś wyraźna druga krecha ale to nie pozytyw.Nadzieja odzyla mi na nowo bo nie wiem w jakim ja świecie żyłam że zawsze 14 dc stawiałam na owu a dziś 15 dc i owu nie ma,wychodzi na to że będzie później a powiem szczerze że po 15 dc już jakoś tak mniej się staraliśmy a tu dopiero trzeba zaczynac:-D
No u mnie też jeszcze bladziaki, myślę że będzie dziś lub jutro ovu. Mam pierwszy cykl wypisz wymaluj identyczny jak poprzedni więc jestem pełna nadzieji, chociaż ten mój mąż ma mało tych plemniczkow. ;( ale mam nadzieję.
 
No u mnie też jeszcze bladziaki, myślę że będzie dziś lub jutro ovu. Mam pierwszy cykl wypisz wymaluj identyczny jak poprzedni więc jestem pełna nadzieji, chociaż ten mój mąż ma mało tych plemniczkow. ;( ale mam nadzieję.
Na pewno jest jeden żołnierz, który dojdzie do celu :)
 
Dziewczyny uwierzycie..patrze na ten test ktory robilam w nocy, wtedy co pisalam Wam ze widze kreske.
Ona tu jest!! Widac ją,nie musze nawet patrzec pod światło..
Cholera ale się boję
 
Test po 5 minutach już nie jest ważny ,więc nie można się nim sugerować ,ale zrobiłaś bete pewnie zaraz będą wyniki więc będziesz wiedzieć
 
reklama
Do góry