reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

I to też nie można mówić że jestem nie odpowiedzialna pijąc alkohol czasami przy staraniach. Bo to nie ma nic do tego. @adzik: widzę że masz takie samo zdanie jak ja. Nie dajesz się zwariować przy staraniach
 
reklama
Ja jestem zdania, że skoro staramy się świadomie o dziecko, to nie będę pić alkoholu. To dla dziecka nic dobrego. Chociaż, kiedyś moja koleżanka, jak mieliśmy integrację na studiach wypiła alkohol, a później była przerażona, bo okazało się, że jest w ciąży. Dziecko urodziło się zdrowe, było donoszone. Nie mniej, ja ryzykować nie będę i nie uważam, że jest to popadnie w paranoje. Nie chciałbym mieć później do siebie żalu, że może coś przeze mnie.



Mam nadzieję, że to ciąża i że ja w ten weekend też znajdę i będziemy pisać w innym temacie :-) :)
A prócz starań o dziecko nie masz innego życia? Pytam bo przeczytałam twój post i jestem w szoku. Wywnioskowalam że przy staraniach zachowujesz się tak jak byś była już w ciąży.

Teraz się nie napijesz alkoholu jak będziesz w ciąży tym bardziej A jak się urodzi dziecko to już wogule się nie napijesz.

To nie o to chodzi. Żyć samymi staraniami to jest masakra.
 
Ja mam odmienne zdanie :) zawsze można wypić piwo bezalkoholowe.
Przeszłam do ostatniego etapu! Także jest dobrze :)

Co do ciąży to ja już się poddaję w tym cyklu - szyjka macicy jest co prawda uniesiona ale miękka i odnoszę wrażenie, że rozwarta lekko, ale trudno mi to określić, bo jest tak rozmiękczona, że jak chcę sprawdzić jej ujście to palce jakby zapadają mi się jak w gąbkę.

Za pewne przyjdzie @ jutro lub pojutrze :) Nie ma co już myśleć o tym i się nakręcać. Może po prostu miałam duże stężenie progesteronu w tym miesiącu, że były te objawy ze strony piersi i nudności. A plamienie tydzień przed @ to pewnie czysty przypadek :)
Gratuluję!!! Trzymam kciuki, żeby Cię przyjęli, jeśli tam miałoby Ci się lepiej pracować.
Ja właśnie w tym cyklu próbuję sprawdzać moją szyjkę... Właśnie się tego uczę, bo wcześniej ta wiedza nie była mi potrzebna ;)
Tak bardzo chciałabym być już w ciąży. Ostatnio mi się nawet śniło, że rodziłam. Najwyraźniej za dużo o tym myślę, ale nie potrafię przestać :p
 
Ja mam odmienne zdanie :) zawsze można wypić piwo bezalkoholowe.

Gratuluję!!! Trzymam kciuki, żeby Cię przyjęli, jeśli tam miałoby Ci się lepiej pracować.
Ja właśnie w tym cyklu próbuję sprawdzać moją szyjkę... Właśnie się tego uczę, bo wcześniej ta wiedza nie była mi potrzebna ;)
Tak bardzo chciałabym być już w ciąży. Ostatnio mi się nawet śniło, że rodziłam. Najwyraźniej za dużo o tym myślę, ale nie potrafię przestać :p
Sama pomysł jak napisałaś że masz takie sny. To nie jest normalne. Musisz trochę wyluzować bo tak się żyć nie da.

Sorry ale za niedługo nam napiszesz że mimo braku ciąży odeszły ci wody. To nie jest normalne. Każda z nas ma życie też poza staraniami. I tu może Cię głowa blokować dlatego nie zachodzisz
 
A prócz starań o dziecko nie masz innego życia? Pytam bo przeczytałam twój post i jestem w szoku. Wywnioskowalam że przy staraniach zachowujesz się tak jak byś była już w ciąży.

Teraz się nie napijesz alkoholu jak będziesz w ciąży tym bardziej A jak się urodzi dziecko to już wogule się nie napijesz.

To nie o to chodzi. Żyć samymi staraniami to jest masakra.
Widzę, że lubisz się kłócić patrząc co pisałaś przez kilka miesięcy na rożnych wątkach. Oczywiście, że mam życie, nawet bardzo bogate, dlatego nie piszę stałe na forum, jak Ty :-D
Pokaż mi, gdzie napisałam, że jesteś nieodpowiedzialne pijąc alkohol? Nigdy nikogo nie oceniam. Ja wyraziłam swój pogląd na pytanie, czy można pić alkohol starając się o dziecko i tyle. A to co jesz, ile wazysz, czy dbasz o dietę, czy pijesz alkohol czy nie, to przecież twoja decyzja, jesteś dorosła, wiesz, co robisz.
 
Tak, tylko co w przypadku kobiet które starają się 2, 3 lata ? Bądź jeszcze dłużej?
No właśnie . Dlatego do Was napisałam. Bo z jednej strony myślę też tak że trzeba dbać o siebie a z drugiej strony tak jak dziewczyny piszecie nie można popaść w paranoję. Ale właśnie dużo jest opinii, że jak się starasz to broń boże nic nie pić bo może akurat jesteś w ciąży i skoro masz mieć dziecko to dbaj o siebie i bądź odpowiedzialna. I wypicie dwóch drinków to już katastrofa. I takich opinii się naczytałam pełno więc stąd napisałam do was. Ale z kolei ktoś tu kiedys pisał, że właśnie tak dziewczyna żyła że od dwóch dni przed owulacją do okresu zero wszystkiego. I po roku ani dziecka ani psychiki. Depresja. I wróciła do normalnego życia i dziecko jest. Więc może nie przesadzajmy faktycznie.....
 
Sama pomysł jak napisałaś że masz takie sny. To nie jest normalne. Musisz trochę wyluzować bo tak się żyć nie da.

Sorry ale za niedługo nam napiszesz że mimo braku ciąży odeszły ci wody. To nie jest normalne. Każda z nas ma życie też poza staraniami. I tu może Cię głowa blokować dlatego nie zachodzisz
Co to za rady. Czy ty nie popafasz w paranoje dziewczyno? Może ty za dużo tu siedzisz skoro przez tyle lat nie zaszłaś w ciąże? To ty opisywalas swoje domysły, że chyba jesteś w ciąży, ale się nie nastawiasz i pisałaś o tym przez tydzień, na kilku wątkach, aż do pożygania :D
 
Ja mam odmienne zdanie :) zawsze można wypić piwo bezalkoholowe.

Gratuluję!!! Trzymam kciuki, żeby Cię przyjęli, jeśli tam miałoby Ci się lepiej pracować.
Ja właśnie w tym cyklu próbuję sprawdzać moją szyjkę... Właśnie się tego uczę, bo wcześniej ta wiedza nie była mi potrzebna ;)
Tak bardzo chciałabym być już w ciąży. Ostatnio mi się nawet śniło, że rodziłam. Najwyraźniej za dużo o tym myślę, ale nie potrafię przestać :p
Haha rozumiem co czujesz też tak kiedyś miałam z tymi snami i w ogóle :D Ja to w sumie potrafię rozpoznać tylko czy twarda, miękka i czy nisko lub wysoko, ale czy otwarta lub zamknięta to w ogóle! Jak jest twarda to jest łatwiej, ale teraz mam miękką więc nie wiem o co chodzi skoro dziś, jutro lub pojutrze miał być okres :D może jeszcze się zmieni
 
Widzę, że lubisz się kłócić patrząc co pisałaś przez kilka miesięcy na rożnych wątkach. Oczywiście, że mam życie, nawet bardzo bogate, dlatego nie piszę stałe na forum, jak Ty :-D
Pokaż mi, gdzie napisałam, że jesteś nieodpowiedzialne pijąc alkohol? Nigdy nikogo nie oceniam. Ja wyraziłam swój pogląd na pytanie, czy można pić alkohol starając się o dziecko i tyle. A to co jesz, ile wazysz, czy dbasz o dietę, czy pijesz alkohol czy nie, to przecież twoja decyzja, jesteś dorosła, wiesz, co robisz.
Nie chce się kłócić A o odpowiedzialności dodałam sama swoje zdanie.


A co do forum pisze bo lubię pisać z dziewczynami i je wspierać i to też nie znaczy że nie mam życia. Ja nie żyje samymi staraniami. Ale wiem co nie które przeżywają i dlatego chce je wspierać i być z każda z was tutaj. Jest mi lepiej gdy kogoś mogę wesprzeć. Ciebie również. To nie jest tak że inne będę wspierała A Ciebie nie bo zawsze każda z was nawet Ty możesz napisać nawet na priv i napisać wyzalic się pomarudzic ja zawsze coś doradzić wypowiem się na dany temat.
 
reklama
Dziewczyny spokój bo się tu nieprzyjemnie robi. Zamiast się kłócić lepiej się cofnijcie i przeczytajcie mojego posta co was rano pytałam o wykres temperatury a nikt mi nie odpisal :( a tak liczyłam na jakąś radę ...
 
Do góry