reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Pomozcie :( 18 grudnia mialam poztywny test owu.,,(byl to moj 16 dziec cyklu) ile jestem po owu?jak to liczycie?od dnia pozytywu czy nastepnego dnia??
A nie listopada ? :) Niby test może wyjść 24-36 godzin przed owulacja pozytywny :) ale nie chce wprowadzać w błąd ja też dopiero w sumie zaczęłam ogarniać je:)
 
reklama
Witam wszystkie starczaki i te którym się udało;) My z Partnerem staramy się od 2 lat,ostatnio trafiłam w końcu na Panią ginekolog-endokrynolog która zajęła się moim problemem na poważnie a nie kazała brać witaminy odstresować i próbować dalejo_O W każdym razie mam podejrzenie PCO na prawym jajniku widać pęcherzyki:unsure: oczywiście dostałam skierowanie na badanie hormonów aby potwierdzić diagnozę oraz mam przyjść w połowie cyklu aby sprawdzić czy mam owulację,mój partner dostał skierowanie na badanie nasienia,i super że ktoś zajął się na poważnie naszym problemem tylko teraz się stresuję co dalej:hmm: Czy któraś z Was ma problem z PCO i ma wdrożone już leczenie?Albo zaszła w ciążę z PCO?
 
Witam wszystkie starczaki i te którym się udało;) My z Partnerem staramy się od 2 lat,ostatnio trafiłam w końcu na Panią ginekolog-endokrynolog która zajęła się moim problemem na poważnie a nie kazała brać witaminy odstresować i próbować dalejo_O W każdym razie mam podejrzenie PCO na prawym jajniku widać pęcherzyki:unsure: oczywiście dostałam skierowanie na badanie hormonów aby potwierdzić diagnozę oraz mam przyjść w połowie cyklu aby sprawdzić czy mam owulację,mój partner dostał skierowanie na badanie nasienia,i super że ktoś zajął się na poważnie naszym problemem tylko teraz się stresuję co dalej:hmm: Czy któraś z Was ma problem z PCO i ma wdrożone już leczenie?Albo zaszła w ciążę z PCO?
Ja nie mam PCO, ale na pewno znajda sie tu dziewczyny które Ci pomogą[emoji4]
Fajnie ze jestes[emoji173]
 
Witam wszystkie starczaki i te którym się udało;) My z Partnerem staramy się od 2 lat,ostatnio trafiłam w końcu na Panią ginekolog-endokrynolog która zajęła się moim problemem na poważnie a nie kazała brać witaminy odstresować i próbować dalejo_O W każdym razie mam podejrzenie PCO na prawym jajniku widać pęcherzyki:unsure: oczywiście dostałam skierowanie na badanie hormonów aby potwierdzić diagnozę oraz mam przyjść w połowie cyklu aby sprawdzić czy mam owulację,mój partner dostał skierowanie na badanie nasienia,i super że ktoś zajął się na poważnie naszym problemem tylko teraz się stresuję co dalej:hmm: Czy któraś z Was ma problem z PCO i ma wdrożone już leczenie?Albo zaszła w ciążę z PCO?
Hej:) ja mam synka ale nie wiem czy mialam pcos lata temu,obecnie stram sie juz ponad dwa lata,od dwoch cykli jestem na clostilbegyt,jest to moje jedyna zagrywka hormonalna jak narazie,przedtem tylko naturalnie
 
No ja właśnie z taką głowicą szukam...[emoji848][emoji848] hmmm... rozglądnę się. Jak nie wpadnie mi nic namacalnie w oko to się odezwe[emoji1] bo ja jestem z tych, które najpierw muszą dotknąć, pomacać a później kupią[emoji1787]
A nie lepiej meza zabrac aby sobie wybral?[emoji4] czy to ma byc niespodzianka? Facet chyba bedzie lepiej wiedzial co mu bedzie pasowac w takim sprzecie i na co zwracac uwage?[emoji4]
 
Hej:) ja mam synka ale nie wiem czy mialam pcos lata temu,obecnie stram sie juz ponad dwa lata,od dwoch cykli jestem na clostilbegyt,jest to moje jedyna zagrywka hormonalna jak narazie,przedtem tylko naturalnie
O kurczę to też już długo się staracieo_O A co jest przyczyną jeśli mogę zapytać?:oops: No właśnie tylko ja nie mam PCOS tylko PCO czyli jeden jajnik tylko nie funkcjonuje jak powinien:no2:
 
reklama
No ja właśnie z taką głowicą szukam...[emoji848][emoji848] hmmm... rozglądnę się. Jak nie wpadnie mi nic namacalnie w oko to się odezwe[emoji1] bo ja jestem z tych, które najpierw muszą dotknąć, pomacać a później kupią[emoji1787]
Ok jak cos to zapraszam, maszynka czeka w szafie ;) mozesz podejsc u siebie do media expert I pomacać ten model golarki I jak bd taka chciala to pisz [emoji4]
 
Do góry