reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No wiem jak to jest, też najpierw tylko zasubskrybowałam wątek. A sprawdzalas jak Ci termin wychodzi? :) Kciuki za jutrzejszą betę ale jak dla mnie to bierze tylko formalność :)
Nie sprawdzałam [emoji14] do męża zadzwoniłam i od razu płakałam...on juz wyczuł i też się popłakał [emoji23] taka oto rozmowa [emoji23]
 
reklama
Termin @ miałam na poniedziałek albo środę, jakos tak [emoji2] a z drugiej apki na piątek [emoji2] hmm...4 tydzień to wątpię bo meza nie było [emoji23] on był 2 tygidnie temu jakoś [emoji2]
Ciążę liczymy zawsze dwa tygodnie przed owulacja, od ostatniej miesiaczki. Czyli jak pisze Malentka to będzie 4 tydzień ciąży :) :*
 
Już zatestowałam [emoji2][emoji2956] czy ja jestem zaspana czy jednak jest II? [emoji2956]Zobacz załącznik 923389

Jakie cudowne wieści z rana [emoji7] Gratulacje !! Cudowne wieści na święta [emoji8]

Robiłam test i oczywiście biało , dziwne to trochę bo mi się okres nie spuzniał nigdy, no nic czekamy na @ i działamy dalej nie poddajemy się [emoji16]

Póki nie ma @ jest nadzieja.. A jak przylezie to potem dzielnie działasz !!

Cześć kochane Dziewczyny, mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że pozwolę sobie napisać [emoji5] Rany co ja się namęczyłam z logowaniem, reset hasła mi nie zadziałał i za n-tym razem wreszcie poszło [emoji23] Ale się za Wami stęskniłam [emoji847]
@Azulka_26 cieszę się, że wróciłaś z nowymi nadziejami [emoji5] mam nadzieję, że tż czuje się już dobrze, w pełni sił i działacie [emoji6]
@Martkaaa5 mnie też bolała głowa, na szczęście z czasem przechodzi. To 13,14- tego usłyszysz bijące serduszko, piękna sprawa [emoji173] Ten awatarek trafiony [emoji7]
@Maga_ch myślami byłam z Tobą. Jak pięknie zbiłaś m.in. prolaktynę [emoji50] no to jedna "przeszkoda" mniej na drodze do szczęścia i nie sikaj na chińszczyznę [emoji8] Czekam na nowy teścik [emoji110]
@Nat Bluebell jak się czujesz? [emoji5] Jestem ciekawa, czy udało ci się już przenieść pracę do domu?
@martoosia04 trzymam cały czas kciukasy, by udało się zrealizować twój świąteczny prezent dla rodziny [emoji6]
@Kaamilaaa mam nadzieję, że nadal tak dobrze się czujesz. Jak Maleństwo? Synka udało się już operować?
@buterrfly jak wyjazd tż? dajecie radę?
Witam też nowe staraczki [emoji5] Gratulacje tym, którym się udało [emoji480]
Proszę o jak największy wysyp II kreseczek [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Przydało by się tu obficie sypnąć pozytywnymi testami na święta [emoji177]

Cześć Kochana. Jak się masz ? Uciekłaś Nam tak niespodziewanie [emoji53]
U Nas udało się, że Tż załapał się do pewnej firmy. Pracuje po 8h, na nocki. Więc w sumie prawie się niewidzimy. Soboty ma zawsze wolne i ewentualnie jakiś dzień w tygodniu.
Teraz sobie smacznie śpi , ale mam zamiar go niedługo budzić [emoji12]
Więc w takim układzie mijania nie jest super, ale trzeba zęby zacisnąć i się cieszyć z tego co się ma [emoji4]
 
reklama
Do góry