reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Mam podobnie. Mój jedzie około 30km i zawsze się martwię
U Nas tez ok 30 km moj mąż ma do pracy. On juz sie nauczył mi pisac te smsy, bo gdy go nie napisze czeka go koszmar w domu[emoji12]
Kiedyś spóźnial sie 40 minut z pracy. Oczywiście milion telefonow i cisza i wiesz ze dzwonilam do Jego kolegi z pracy ktory jest Jego przełożonym czy sie cos stalo? Ja juz mialalam przed oczami jakis wypadek[emoji19]
I się okazało ze mój maz zapomnial telefonu z pracy i po drodze zlapal gume i mu zeszlo trochę ze zmianą koła.
Od tamtej pory sie pilnuje strasznie bo wie ze ja porusze niebo i ziemie zeby sie dowiedziec czy nic mu sie nie stalo[emoji12]
 
reklama
Nie boisz sie o Niego jak jezdzi? Mojemu kiedyś marzył się motor, i naprawdę był bliski kupna ale się nie zgodziłam. Za dużo widziałam wypadków z udziałem motocykli. I zwyczajnie się bałam że prędzej czy później On tak skończy[emoji19]
Ja ogolnie jestem strasznie przewrazliwiona. Moj mąż jak jedzie do pracy to ma obowiazek mi napisać smsa ze do niej dotarł bo inaczej umieram ze strachu że się coś stało. Moze to głupie ale ja już tak mam.
Też byłam przeciwna na początku ale odkąd zaczęłam jeździć z nim to zmieniłam zdanie złapałam bakcyla i uwielbiam podróżować motocyklem my mamy turystyczne moto nie zapierdzielamy jak ci wariaci na scigaczach i powiem wam że to najczęściej wypadki z motocyklistami powodują właśnie kierowcy samochodów ja uważam że jak komuś jest pisane to nieważne czy na moto autem czy na pasach ....
 
Któraś z dziewczyn pisała że kot czuł że jest fasolka bo leżał na brzuchu jej a moj pies od powrotu z pracy chodzi za mną krok w krok i merda ogonem teraz też patrzy i się cieszy wyczuwa skubany czy co :D
 
@@PatPatPat synchron dziala... wrocilam zrobilam se testa ... oby pekl ten pecherzyk :p
1542741648700.jpeg
 

Załączniki

  • 1542741648700.jpeg
    1542741648700.jpeg
    23,9 KB · Wyświetleń: 355
Któraś z dziewczyn pisała że kot czuł że jest fasolka bo leżał na brzuchu jej a moj pies od powrotu z pracy chodzi za mną krok w krok i merda ogonem teraz też patrzy i się cieszy wyczuwa skubany czy co :D
U mnie wczoraj na wieczor było tak[emoji12] gdzie ona zawsze tylko u męża śpi. U mnie nie lubi. A tu proszę caly wieczór tak spała[emoji16] ale u mnie to na okres a nie na ciążę[emoji23][emoji23][emoji23]
InShot_20181119_201751057~2.jpeg
 

Załączniki

  • InShot_20181119_201751057~2.jpeg
    InShot_20181119_201751057~2.jpeg
    51,7 KB · Wyświetleń: 348
reklama
Do góry