reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Kuzwa mam dola... dowiedzialam sie ze następna kolezanka z pracy... jest w ciazy... trzecia w ciągu pol roku.. i wiem ze sie dlugo nie starala a ma 37 lat wiec to nie od wieku zalezy...
U mnie to samo w pracy , też dziewczyna w ciąży 35 lat.. wpadka , 4 dziecko w drodze [emoji6]
Ale głowa do góry i Ty wreszcie będziesz się cieszyć !
Dziewczyny, wracam do was, bo na czerwcowych tylko marudzą albo panikują i generalnie drętwo [emoji14] będę tam rzadziej pisywać, bo mi działają na nerwy ;)
Wracaj wracaj , bo dawno nic nie pisałaś. Nie ma co się denerwować [emoji8]
Hormony pewnie działają i wzajemne nakręcanie[emoji12]
 
reklama
Ja wpadam do was się pochwalić, mam nadzieję że mnie tu ktoś jeszcze pamięta :D wczoraj miałam wizytę i piękne Bobo już jest. Każdej życzę takich widokow :) mój człowiek ma już 3,6 cm, niedługo prenatalne, mam nadzieję że zdrowy okaz :)
 

Załączniki

  • 20181106_172820.jpg
    20181106_172820.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 51
Ja wpadam do was się pochwalić, mam nadzieję że mnie tu ktoś jeszcze pamięta :D wczoraj miałam wizytę i piękne Bobo już jest. Każdej życzę takich widokow :) mój człowiek ma już 3,6 cm, niedługo prenatalne, mam nadzieję że zdrowy okaz :)
Cudowne wieści i jasne , że pamiętamy. Duży już ten mały wielki człowiek. Trzymam kciuki za prenatalne, na pewno wszystko będzie dobrze ! [emoji4]
 
reklama
Do góry