reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Wlasnie dlatego nie powinno sie robic testow przed okresem! Bo wychodzą rozne dziwne cienie! A pozniej przychodzi okres i jest wielki placz bo przeciez byl cień! No i po co konu taki stres?
 
Wlasnie dlatego nie powinno sie robic testow przed okresem! Bo wychodzą rozne dziwne cienie! A pozniej przychodzi okres i jest wielki placz bo przeciez byl cień! No i po co konu taki stres?
Dla mnie żaden stres to nie jest :) może inaczej do tego podchodzę niż wy bo wy długo się staracie albo u mnie powinno w miarę szybko się udać
 
Niech każda testuje sobie kiedy chce [emoji39]
Racja [emoji6]
Jesteś pewna siebie :) też taka byłam 3 cykle temu. Już mi przeszło
Przypomnij ile sie staracie ? Nie ma cie na pierwszej stronie i nie kojarzę[emoji848]
Dla mnie żaden stres to nie jest :) może inaczej do tego podchodzę niż wy bo wy długo się staracie albo u mnie powinno w miarę szybko się udać
Zazdro takiego podejścia [emoji6] na poczatku tez tak myslalam [emoji14] oby u ciebie sie sprawdziło [emoji6]
 
Jesteś pewna siebie :) też taka byłam 3 cykle temu. Już mi przeszło
No zobaczymy jak wyjdzie, naprawdę na nic się nie nastawiam, nie wyjdzie to trudno, przynajmniej na imprezę w październiku nie pójdę w ciąży hi :).

Przyznam się szczerze że trochę zaczynam mieć obawy przed drugą ciąża, stąd może to podejście, mam takie chwile zwątpienia czy może jednak nie odpuścić i nie wrócić do pracy. W ogóle dziś mam podły nastrój... Eh :(
 
No zobaczymy jak wyjdzie, naprawdę na nic się nie nastawiam, nie wyjdzie to trudno, przynajmniej na imprezę w październiku nie pójdę w ciąży hi :).

Przyznam się szczerze że trochę zaczynam mieć obawy przed drugą ciąża, stąd może to podejście, mam takie chwile zwątpienia czy może jednak nie odpuścić i nie wrócić do pracy. W ogóle dziś mam podły nastrój... Eh :(
Ja też.mam podły...wiem.że zaraz dostanę okres:/
 
reklama
Do góry