reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
Mysle ze zrobie test w poniedzialek bedzie 10dpo. Pewnie za szybko ale w nocy z poniedzialku na wtorek jade do Polski ;) jakos w srode-czwartek mam dostac @ jak nie przyjdzie to skocze na bete ;)

Kciukam za wysoka piekna bete
 
Hej:)
Podczytuje was dziewczyny tak wiec nie jestescie tu same:)

Ja po drugiej iui , 13 testuje.
Moze Olucha zapoczatkowala dobre nowiny i teraz sie posypia i u nas? Oby:) trzymam kciuki!

Dajcie znac jak tylko beda potwierdone ciaze, to napawa optymizmem, pozdrawiam!!!:))))
 
Hej:)
Podczytuje was dziewczyny tak wiec nie jestescie tu same:)

Ja po drugiej iui , 13 testuje.
Moze Olucha zapoczatkowala dobre nowiny i teraz sie posypia i u nas? Oby:) trzymam kciuki!

Dajcie znac jak tylko beda potwierdone ciaze, to napawa optymizmem, pozdrawiam!!!:))))
Będę już wtedy w Polsce ale będę trzymać kciukasy za twoje testowanko :)

Ja byłam dziś u mojego doktorka :) Zrobił mi krew według zaleceń gina ze szpitala. FSH,LH i progesteron :) Zobaczymy co to będzie :) 25 czerwca mam cukier do zbadania a 2 lipca ponowna wizyta u doktorka i pewnie w szpitalu u ginekologa tez :) może już z fasolką? kto wie :D
 
Trzymam kciuki za Was pozytywne testy :)
Mój mąż właśnie dzwonił że odebrał wynik, ze to 4/5 tydzień ciąży jest ;)
Ja nie wiem od jakiego momentu mam liczyć, ostatni okres miałam 5 kwietnia, potem w maju nie miałam, robiłam testy i negatywne były. Dopiero 2 czerwca ukazały się dwie kreski.
Ale wiecie trochę się martwię bo brałam w maju leki na przeziębienie, apap, strepsils, itp. czy mogły one zaszkodzić?
Pójdę na tą wizytę we środę już się niecierpliwie ;)
 
Olucha ... Gratuluję ;-) ... ja jakby mam podobnie ... @ byla jak w zegarku,cykl max 28 ... dzis juz 8 dni spoznienia ... a @ brak i jak testowalam 3 dni po spoznieniu negatyw... postanowilam czekac ...ale juz sie niecierpliwie...
 
Trochę mnie tu nie było, a tu takie nowiny, Oluchapoducha - gratuluję! Jak długo się starałaś?
 
reklama
Do góry