reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Niunia27 trzymam kciuki, aby była to fasoleczka, a i o posadke się nie martw. Na pewno będzie ok.
Aga6696 Witam Cię serdecznie. A co do rozruchu jajników, nie zastanawiaj się więc, tylko do roboty ;-)
Sisi86 trzymamy mocno kciuki. Na pewno zdasz!!
 
reklama
A czy też zdarza Ci się przy CLO mieć uczucie jakbyś cały dzień miała metal w ustach??:confused:
Wiesz nie zastanawiałam sie nad ty owszem miałam metaliczny smak nawet jak skończyłam brać CLO ale nie wiedziałam ze to od tego:zawstydzona/y:
Jeśli chodzi o ciąze mnogie to czytałam, ze owszem występują po CLO ale po zarzywaniu wiekszej ilości.
Aga a masz torbielki na obu jajnikach czy na jednym, i chciałam zapytac jakie miałas badania robione i jakie objawy u ciebie wystąpiły?
 
Ja mam i na lewym i na prawym, przy czym po clo lewy zaczął pracować - czego o drugim powiedzieć nie można. A o chorobie dowiedziałam się przypadkiem. Na lodowisku dostałam ostrego ataku bólu jajnika i trafiłam na ostry dyżur do szpitala. Ponieważ to był 40 dzień cyklu więc podejrzenie padło na ciąże pozamaciczną, którą następnego dnia wykluczono:baffled: i wyrzucono mnie do domu:zawstydzona/y: mimo ostrego bólu. Poszłam do mojej gin, która zrobiła mi dokładne badanie usg vag i to właśnie ona zobaczyła to co mam... potem badania krwi, a teraz comiesięczne wizyty na usg... ale jestem dobrej myśli... a Ty jak się dowiedziałaś?? ja przez 4 lata brałam pigułki anty... i obawiam się, że sama jestem sobie winna...:-(
 
reklama
Do góry