reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kinguś!!!! Popłakałam się ze śmiechu, jeszcze się śmieję jak to piszę!!!!!!!!!:-D:-);-)
Super!!!!!!!
Ja tak samo zaczepiam mojego mężusia, uwielbiam to podszczypywanie, klepanie w pupę, przytulaczki i takie tam dlatego znając reakcję mojego męża potrafię sobie wyobrazić reakcję Twojego ha ha ha :-D:-D:-D:-D:-D:-D
pozdrawiam abażur :-)
 
reklama
" Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów (taki co
wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy).[...]

HAHAHA!! Az zadzwonilam do meza i mu to przeczytalam przez telefon :)

Olapolap możemy sie spotkać na internetowe sikanie, skoro sa randki internetowe i nawet wyspowiadac sie mozna to kto powiedział, że nie możemy razem testa zrobic. :-) No zobaczymy jak to ze mna będzie.... a Ty na jakim jestes etapie tez po terminie @?

Nie, ja jestem przed terminem @ - wlasnie ma mi sie pojawic 11 lub 12 XI. OBY SIE NIE POJAWILA!! Tobie zycze tego samego :)
 
Jasne, że tak!!!!!
Nie można popadać w pułapkę testów ciążowych, ostatnio lekarz mi powiedział, że im bardziej się będę starać i chcieć na siłę tym dłużej będą niepowodzenia.
Luz dobra rzecz:tak:
Pozdrawiam ;-*****
 
10 dni po owulacji już można ale lekarze zalecają czekać 14.

Mam nadzieje, że Aga Aj z innego wątku się nie pogniewa że to wklejam
" Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów (taki co
wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy). Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyć).
Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża: a może powiesimy od razu ten abażur?
No i mąż, lub z powodu koniaku, lub widząc moje szczęście zgodził się.
Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mój mąż wspiął się na tą
piramidę, a mi kazał go zabezpieczać.
Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje
(a on był, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok
niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko,
no i ja taka rozczulona tym widokiem biorę i tak lekko pstryknęłam
paluszkami po tym jajeczku.
Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z
abażurem, który rozbił się całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami abażuru w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że zabije mnie, a on mówi
- K...rwa, ale mnie prądem pierdolnęło, aż do jąder doszło, dobrze że mnie nie zabiło!!!"


kingus super :-):-) jeszcze sie smieje :)))
 
AGALOTTA kochana. teraz patrze na ta tabelke z testow i 25-26 dniowy cykl to start testowania 8-9 dnia. POWODZENIA:-D
jeszcze raz dziekuje moze w koncu rusze z miejsca:tak:
ekki18 dzieki ze na mnie czekasz:-) ale ja powoli trace nadzieje cycuchy mi napecznialy i dodajac inne objawy to jestem pewna na 99% ze to malpa czerwona sie pojawi :wściekła/y:
 
Powiem Wam coś Kochane,
wszystkie mamy takie same lub podobne zmartwienia i co cudownie, że nie pozostajemy z nimi same.
Jesteśmy z mężem za granicą i nie mam tu z kim porozmawiać, to super że odkryłam tą stronę i mogę tu być z Wami;-)
Wiem też jak ciężko wrzucić na luz, pomaga mi mój mąż i myśl, że nerwami sobie zaszkodzę a jak będę w ciąży to i dziecku. Wiem jak nerwy żle wpływają na fasolkę, małą bezbronną której los zależy tylko od nas.
Ja nigdy nie byłam zbyt wierząca ani praktykująca ale pamiętam jak "robiliśmy" Kubę za każdym razem myślałam sobie "Panie Boże daj mi dzidziusia byle zdrowego" podziałało, dlaczego? Zaufałam, że ode mnie tak na prawdę nic nie zależy i jak jest zapisane, że będzie dzidzia to będzie, a jak trzeba czekać to trzeba.
Tego też Wam życzę moje kochane Starające się i sobie też to powtarzam kilka razy dziennie.
Całuski ******************************************************
 
zeby tak latwo mozna bylo wylaczyc glowe :-:)-( ale tez juz slyszalam ze "glowa sie dzieci robi" ale chyba my kobitki juz takie jestesmy ze wszystko analizujemy planujemy itd...:-D
 
reklama
Czy cos ze mna nie tak, ze przed kazdym sikaniem podcieram sie papierem zeby zobaczyc czy nie ma krwi??... przy okazji zauwazylam, ze mam taki grudkowaty, nierozciagliwy sluz. A jak tam u Was?
 
Do góry