reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

oj Fionka ales mnie pocieszyla :-D:-D czyli jest nadzieja hehe ale ciesze sie bo wkoncu zalapalam o co chodzi z tymi cyklami a teraz juz nie dam sie wypchnac na zadne szkolenie itp zadnych wymowek od od 27 paź do 2 listpada nie wypuszcze M z łózka hehe
 
reklama
Witam, przepraszm, ze niec nie pisalam, ale caly weekend spedzilam na placzu w poduszke :-( Wczoraj dostalam @, wiec stracilam calkiem nadzieje na moje malenstwo, prawdopodobnie stracilam je w pierwszym tygodniu ciazy, dzisiaj bylam jeszcze raz na wszelki raz zrobic bete, ale juz tylko dla potwierdzenia :-( dziekuje Wam za wsparce, szczegolnie w.kropeczka
Nenius strasznie sie ciesze, ze u Ciebie wszytsko ok, Darusienka napewno wkrotce przywyknie do przedszkola (podobnie jak i ty ;-) )
Tikanis śliczne zdjecia, podobnie jak i panna młoda :-)
pozdrawiam
 
adolfinko a może tak sie po prostu postarać co 2 dni...ja owulke miałam nie wiem kiedy bo nie pilnowałam i co mi wyszło :-) piekna zdrowa córcia :-)... jakby miała sie udac druga taka sama tez bym była szczęsliwa... dzis m nie ma więc jak wróci i sie postaramy bedzie 17 dc a nóż widelec bede miała dłuzszy 31 dniowy cykl i jeszcze cos z tego wyjdzie....(ostatnio zaszlam w ciazę w 16dc...)....tak sobie myślę....
 
mnie już męczy i wkurza to całe liczenie, mierzenie tempki, sprawdzanie śluzu i testy owu, chyba w kolejnym cyklu pójdę za radą pixelli i pomęczę męzusia co 2 dni i zobaczymy co z tego wyjdzie:tak: a wszystkie inne metody oleję i przede wszystkim wypierniczę ten cholerny termometr którego nie trawię i doprowadza mnie do szału :wściekła/y:...........o i mam plan na kolejny cykl:-)
 
pixella ja juz teraz to w okolicach 18dc tak bede robic ale wczesniej myslalam ze to ok 14 dc tak wiec teraz od 10 do wzrostu tempki sie nie dam bede walczyc jak najknajczesciej ,kiedys w owu bolal mnie brzuszek i w tym bolacym dniu sie nam udalo a teraz mam jakas znieczulice nic nie czuje tylko po tempkach widac
 
nie wiem jaki miałam długi cykl z wika ale chyba tak sie 14 dc postaralismy i wyszło za pierwszym ...a za drugim razem 16 i tez wyszło za pierwszym razem...hihihi, jak widac nie tak trudno trafic....może jak się postaramy i 17 dc to tez wyjdzie :-)....
 
Do szpitala idę jutro:-( Boję się strasznie, ale z drugiej strony to lepiej mieć lekarza pod ręką całą dobę. Matka Polka nie ma znowu takiej złej opinii więc jestem raczej dobrej myśli. Przyjęta na oddział zostanę od razu, bo już dzwoniłam i pytałam. Dzięki za słowa otuchy i powodzenia :blink:
 
A tak z innej beczki to ja zafasolkowałam w dni niepłodne, bo akurat tak wypadały nasze przytulania :tak:Więc może to jest powodem tych powikłań, oj jak ciężko być dobrej myśli:no: Wszystko musi być ok u każdej z Nas. Trzymam kciuki za swojego Fasolka i Fasolki Was wszystkich.:-)
 
reklama
Do góry