reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
kinguś, AniuB czekamy na informacje od was po jutrzejszym dniu, trzymajcie się kochane

imagination chyba juz cale usg opisala w.kropeczka:) jesli chodzi o moje odczucia, to powiem szczerze, że ostatnio nawet nie wiedzialam, że lekarz zacząl mnie już monitorować:) domyslilam się tylko po tym jak zaczał mi coś pokazywać:)
 
Kinguś- Ty jutro idziesz do szpitala, tak? mam nadzieje, ze nie przełozyli ci znowu terminu...czy wiesz coś wiecej jak dlugo tam bedziesz? czy to tylko jutro? Koniecznie napisz do nas jak wrocisz do domciu. Mam nadzieję, ze wszystko będzie ok i pełna werwy i nadziei rozpoczniesz niebawem kolejne staranka- wierze, że nastepnym razem musi Wam się udac!!!!!
Jutro po 14 będę wiedziała czy są miejsca mam nadzieje, że jednak będą bo już chcę się zabrać do staranek. Wiem, że muszę trochę odczekać a ja tak nie lubię czekać :dry:

Dziewczynki, jak to wszystko wygląda????
To jak normalna wizyta u gina, tylko, ze jest usg???
Normalny wywiad itp. jest???
Pierwszy raz w życiu będę miec usg dopochwowo, i ogólnie ciąży...
Ciekawi mnie to wszystko...
O usg nie będę już pisać bo w.kropeczka to fachowo wyjaśniła.
Lekarz pewnie każe zrobić Ci podstawowe badania być może również przeprowadzi badanie ginekologiczne.

Dzięki Ell, ja już chcę znowu móc się starać, ciąża jest cudowna ;-);-);-)

Lilu a Ty jak się kochanie czujesz? Ja myślę, że ten cykl będzie jednak Twój;-)
Ale jeśli się teraz nie uda to mam przeczucie, że już wkrótce razem będziemy chodzić zaciążone :-):-)
 
Ostatnia edycja:
kochane opuszczam Wasze szacowne grono dzis ujrzalam dwie kreseczki :)
Ogromne gratulacje! Spokojnej ciąży!

Uda się na pewno tylko niestety nie którzy muszą troszkę poczekać. Trzymam kciuki za ten cykl ;-);-);-)
Nie dziękuję, żeby nie zapeszać! juz działam w tym kierunku choć wiem, że dużo za wcześnie ale co tam, miało być spontanicznie w tym miesiącu i jest!:-D

Gratuluję!
wpadłam zeby sie przywitać, zebyscie o mnie tu nie zapomiały:)
Teraz czekam na @ pojawi się za kilka dni, a później do roboty:) miesiąc odpoczęłam więc z nowymi siłami przystąpie do pracy:):)

Pamiętamy!:-D Z takim zapałem to musi sie udać!:-D

Ell ty chyba potrzebujesz porzadnego kopa w d... , co bys glupot nie wymyslala, poczytaj w necie i gdzie tylko chcesz ile jest dziewczyn ktore nie maja zadnych objawow ja sama tak mialam do 3 miesiaca nawet nie wiedzialam ze w ciazy jestem . przestan wymyslac powody do nerwow , uspokuj sie i mysl pozytywnie po co nerwy , usmiechnij sie :-)

Adolfina ma rację! należy Ci sie porządny klaps! Wszystko będzie dobrze!:-D


:-:)-:)-( u mnie kiszka juz zaczely sie uplawy i pewnie za 4 dni zawita @ smutno mi strasznie , ale moze dobrze ze w tym cyklu zaczely sie szybciej bo szybciej sie zacznie szybciej skonczy i dalej beda staranka , choc mialam taka cicha nadzieje przez te bolace cycuszki :baffled: w zeszlym cyklu nic nie bolaly a bolał brzuszek a teraz one bola a brzuszek nic a nic dziwny ten moj organizmek jak go rozgryźc :sorry2:
Dopóki @ nie przylazła to trzeba mieć nadzieję. Może to nie upławy tylko implantacja? Trzymam kciuki żeby tak właśnie było:-D

:-) cześć kochane dziewczynki a ja po 2 dniach starania i czekam na efekty. Zastanawialam się jak nie myśleć i wyluzować po tych przytulańska jak tu trzeba wisieć jak nietoperz:-D poprostu się nie da ale za to było wesoło. fasolki nie martwcie się tak bardzo bo to nie sprzyja dzidziusiowi trochę luzu a dobrego lekarza to faktycznie ze świecą trzeba szukać- niestety :-( życzę milego dnia i lecę do pracy papa buziale

Czekamy na dobre wieści!:-)oczywiście w postaci II na teście!:-)

Witam, przepraszm, ze niec nie pisalam, ale caly weekend spedzilam na placzu w poduszke :-( Wczoraj dostalam @, wiec stracilam calkiem nadzieje na moje malenstwo, prawdopodobnie stracilam je w pierwszym tygodniu ciazy, dzisiaj bylam jeszcze raz na wszelki raz zrobic bete, ale juz tylko dla potwierdzenia :-(

Przytulam mocno. Też to przeżyłam gdy @ przylazła! Ale nie martw się! W tym cyklu nam sie uda!:-)

mnie już męczy i wkurza to całe liczenie, mierzenie tempki, sprawdzanie śluzu i testy owu, chyba w kolejnym cyklu pójdę za radą pixelli i pomęczę męzusia co 2 dni i zobaczymy co z tego wyjdzie:tak: a wszystkie inne metody oleję i przede wszystkim wypierniczę ten cholerny termometr którego nie trawię i doprowadza mnie do szału :wściekła/y:...........o i mam plan na kolejny cykl:-)
Mnie też wkurzyło i w tym miesiącu odpuściłam! Staram się nie mysleć, choć z tym już gorzej! Zobaczymy co z tego wyjdzie???:happy2:

u mnie sa cykle 28-31 dni więc jak zaczne meżula meczyc od 14 dc do 19 co 2 dni to powinno się udać :-)

Pewnie, że sie uda!:tak::tak::tak:

jej ale mam wypieki na twarzy...a przeciez mi zimno :szok:

A może juz sie udało.....Życzę Ci tego z całego serduszka!

Pozdrawiam dziewczynki i owocnych starań życzę!

Kinguś, AniuB bądźcie dzielne i wracajcie szybko ze szpitala!
AniuB trzymam kciuki żeby jednak wszystko z dzidziusiem było dobrze.
 
a ja mam pytanie do zafasolkowanych jaka macie temperature ciała, mierzona pod pacha? bo ja raz na 3 dni mam 37, tak standardowo 36,6:confused: na dole od dnia po owu 37,2
 
Mnie nie spada poniżej 37 ale mój gin-choć nie jest zbyt bystry powiedział że temperatura może się wahać byle nie przekraczała 38 stopni. Więc chyba już można Ci gratulować :-)
 
aniub ja juz stwierdzona ciężarna wszystkimi metodami, testem, beta i usg:) i teraz czekam z utesknieniem na 7 tydzien:) aby zobaczyc i usłyszeć serducho
 
reklama
Jak wszystkie teraz zafasolkujecie, to kto poczeka na mnie ? ;-);-)
Ja Wam życzę abyście jak najszybciej zaciążyły ale pod warunkiem, że dostanę tonę fluidków:-D:-D:-D:-D
Nie będziesz sama Kinguś - ja czekam...pamietasz? Także będziemy przerz te kilka miesięcy zbierały fluidki od pozostałych....i za 2-3 same postaramy się o fasolinki:-)
Powodzenia dla Ciebie i AniB jutro w szpitalu -wracajcie do nas szybko!
 
Do góry