reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Fajnie że jest to forum można sie bynajmniej wygadać i wyżalić.Dziękuje wam dziewczyny ze mnie pocieszacie.Macie racje muszę zacząć o czymś innym myśleć.
 
Hej dziewczynki po wielu dniach nieobecnosci pragne poinf ze sa II krechy :)az nie moge uwierzyc:)))


MAGDAIM83- ogromniaste gratulacje kochana :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A ja dzisiaj bylam u ginki i jest jeden dominujacy pecherzyk 26 mm dzisiaj mam 16 dc, ginka troche sie dziwila dlaczego on jeszcze nie pekl :confused::dry: hmmmm....... ale dostalam pregnyl wrazie gdyby potrzebowal pomocy :tak: wiec teraz przytulanka i zabaczymy co z tego bedzie za 2 tyg :sorry2: endometrium mam 9mm wiec bardzo ladneeee ;-)
tylko tego sluzu typowo plodnego brak :wściekła/y: nawet Wiesiolek nie pomogl :szok: chociaz ginka stwierdzila ze napewno jest w srodku bo sluzowka macicy bardzo ladna :sorry2: i tym razem mam nie brac duphastonu :confused::confused::confused:

A co do DUPHASTONU to ja go bralam juz chyba z 6 miesiac, na mnie nie ma zadnych skutkow ubocznych :tak: czuje sie po nim swietnie :cool2:

Milego dni dziewczyny, papapapapapa
 
reklama
Do góry