reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

no wiesz zalezy od kobietki ;-) ale ostatnio pasjonuje sie w podgladaniu wykresow na 28dni.pl i jak byk dziewczyny mialy plamienia ok 7 dni po owu i okazywalo sie ze jest fasolek :-D plamienie jednodniowe wiec jezeli jutro nic nie bedzie to moze ..... :-D:-D:-D trzymam kciuki z calych sil!!!!! tylko sie nie nakrecaj!!!!!:sorry2: i nie patrzaj w siebie bo to tylko zazwyczaj doluje .... moze pranie czeka albo sprzatanie :-D

jak na zlosc chalupa wysprzatana,pranko zrobione i nawet poprasowane..pies wybiegany,ksiazki przeczytane,zakupy zrobione..no kurza geba wzorowa pani domu:-)aaa obiad tez mam...chyba napije sie kawy......
 
reklama
uuuu....... no to faktycznie ciezka sprawa bedzie :-D az normalnie pomyslow mi zabraklo :cool2: :-D to moze jakies ciacho upiecz :-D albo ciasteczka bedziesz miala wiecej roboty :wink:
 
Kochana to jak masz posprzatane i poprasowane to zapraszam do mnie...ja mam teraz wolne i sprzatam po remoncie w kuchni, a tu jeszcze pelno kurzu i ogrodek czeka i prasowanie ale to tylo do pn potem szybko zleci i wakacje:))...
Milego slonecznego i owocnego dnia wam zycze:)
 
Nenius dzieki za dobre slowo kochana...ale jestem juz tak wsciekla ,ze chyba sobie poplacze....nienawidze tej@ !! Chcialabym moc powiedziec,ze od tego cyklu podejde do sprawy''lajtowo'' ale wiem ze tak nie bedzíe. Udaje sama przed soba,ze nie licze dni,nie patrze w kalendarzyk ale to tylko gra....Pierwsze objawy zblizajacej sie @ tak mi psuja humor,ze mam ochote komus przywalic.....
chyba sobie pojde,nie bede Wam psuc humorow moim mamrotaniem....

nie żartuj po to tu jestesmy, zeby wysłuchać i pomóc na ile jestesmy w stanie :tak:

nenius hmmm.... i jak znosisz kuracje sterovagiem bo ja tego okropienstwa nie znosze nigdy na mnie nie dzialalo i rozne dolegliwosci byly nieprzyjemne w trakcie leczenia tym ... np. "niekontrolowane wycieki" ehhh......:dry:

eeeee, nie narzekam, niekontrolowane wycieki - hmm...chyba zawsze są po globulkach, nie? No ale przecież są wkladki więc no problem :happy2:
 
eeeee, nie narzekam, niekontrolowane wycieki - hmm...chyba zawsze są po globulkach, nie? No ale przecież są wkladki więc no problem :happy2:

no wlasnie u mnie nawet wkladki nie dawaly rady i wierz mi ze sa takie globulki po ktorch nie mialam tego problema :sorry2:te poprostu sie straaadznie szybko mi rozpuszczaly :dry:
 
ale przecież je się bierze na noc, brałaś tak?
no jasne ze na noc :tak: tylko ze zanim wyszlam z lazienki i sie polozylam to juz czulam polowe na zewnatrz! przez co i nie leczyly jak trzeba :dry: a przez to ze takie leczenie srednio mam co 3 miechy to juz przetestowalam rozne i sa naprawde niektore super :sorry2:
 
agbar77 - jak czytam twoje wypowiedzi to tak jakbym czytala siebie 3 tyg temu. Nie miałam żadnych objawów ciazy przed @ prucz wszech ogarniajacej wściekłości chyba w momencie zagnieżdżenia apogeum i zucalam garami a 4-5 dni przed terminem @ ból brzucha jak na @, a małpa nie przyszła:-) test wyszedł pozytywny :-) i jestem w 6tc więc nie ma co krakac puki @ sie nie pojawi...
 
Hej ja wrocilam z usg i moj gin stwierdzil ze clo dziala bo zaczynaja sie tworzyc dwa ladne " gotowce"do zaplodnienia takze jeszcze jutro i powinnam ok 11-14 dc dostac owulke zobaczymy co w ndz usg pokaze:)...
 
reklama
Do góry