reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Zobacz załącznik 84663

witam dziewczynki dzisiaj będę się testowała co prawda dopiero zaczęliśmy starania ale już mi sie spóźnia okres i bolą mnie piersi może to już????????? na Mateuszka też długo nie czekaaliśmy......

Powodzenia ! Daj znać co tam teścik pokaże :-)

Hej dziewczyny podobno w grupie razniej :-) dopisuje sie do Was. Jestem w trakcie miesiaczki i bede odliczala dni do owulki mam nadzieje ze wkrotce uda nam sie z mezem zmajstrowac mala fasolke.

Witaj w naszym gronie :-) Szybkiego zafasolkowania :tak:

Witam :-)

Właśnie się @ skończyła. Mam nadzieję, że w tym cyklu owulka się pojawi. Jak nie to czeka mnie niestety leczenie :-( Mam nadzieję, że jednak się bez tego obędzie, bo skoro raz już zaszłam w ciążę to dlaczego drugi raz ma mi się nie udać ;-) Mierzę temperaturę, łykam wiesiołek, metformax i czekam co będzie dalej :-)

Pozytywne nastawienie to podstawa ! Obyś szybko mogła z nami podzielic sie wiadomością o fasolce :-)

Zobacz załącznik 84664
 
reklama
Hej dziewczyny!!!!!!!!
Ja staralam sie o dzidzi rok czasu, moja kumpelka 2 lata a jej znajoma 4 i po wizycie u Dr Markuszewskiego we Wrocławiu, wszystkie zaciążyłyśmy:):) Polecam serdecznie wszystkim kobietkom, które straciły nadzieję:) tutaj jest link i opinie o nim , poczytajcie - choc nie wszystkie opinie sa pozytywne i tak polecam , bo globulki które wszystkim pacjentkom przepisuje ów doktor zdziałają cuda!!! Po miesiecznej kuracji dostałam polecenie pierwszej próby starania o dzidziusia i od razu udało sie!!:):) Jesli wczesnie uwierzylabym lekarzowi moglabym soebie zaplanowac kiedy chce miec skarba:):) oto link:
Dolnośląskie Centrum Ginekologii - Wrocław, Krynicka 22/1a - Wszystkie komentarze - Komentarz 2170038
 
Witam
Ja nadal @ i jestem wściekła bo mogł by się już zacząc.....w ciąży nie jestem, bo zrobilam test i moje niepewnosci zostały rozwiane.A te testy z pre-testu są kiepskie-juz ktorys raz mialem z nimi problem, najdokladniejszy quick vue!!!!!!!!Cociaz ja to sądze że jak się jest w ciąży, to czy taki, czy taki to i tak pokaże!a jak nie to nie ma po co się łudzic, ze pomyłka czy takie tam....

KANKIYA a to jak te globulki sie nazywaja?????odpisz bo bardzo mnie zaciekawilas
A ja dziewczyny inna metode w tym cyklu stosuje.W tym cyklu zmierzam kochac się z męzem co dziennie!!!!!!!bo tymi mądrosciami to nic nie zdziałalismy jak do tej pory.......w tym dzien:tak, w ten dzień- nie.......i guzik z tego!bo nasienie słabe i inne takie tam.....trzeba codziennie i musi jakis dobiec!

avanti witam Cię serdecznie, napewno szybko polubisz forum:tak:
 
Hej Słoneczka. Muszę sie przyznac, ze wczoraj zrobiłam teśćik:zawstydzona/y: 8 dni przed miesiączką!!!!!!!!!!!!!!!!!( chyba pobiłam rekord niecierpliwośći) . Też robiłam pre -test. Testów które pokazuja zapłodnienie po 7 dniach w mojej mieścinie nie ma, chodź aptek jest 12 - objechałam wszystkie:tak: hihi. Ale równo za tydzień zrobie jeszcze raz:-). Całuski
 
witam dziewczynki dzisiaj będę się testowała co prawda dopiero zaczęliśmy starania ale już mi sie spóźnia okres i bolą mnie piersi może to już????????? na Mateuszka też długo nie czekaaliśmy......

trzymam kciuki :tak::-D:tak: i jaki wynik ........

Hej dziewczyny podobno w grupie razniej :-) dopisuje sie do Was

witam, witam :tak::-D

czy ktoras z was slyszala zeby miec owulacje dosyc pozno np w 22 dc przy 31-32 cyklach? no bo mowia o tym ze są np w 10 czyw 7 dc ale czy w 22 dc tez mozna miec?

tzn, ja ma cykle dość regularne - czyli ok. 6 dni @ i potem owulka po około 10-12 dniach, więc to wychodzi 16-18 dc, przy cyklach 30 dniowych :tak: więc przy 31-32 dniowych 22 dzień to chyba całkiem normalne :tak: bo 7 czy 10 dzień to by było zraz po @ ..... chyba dobrze rozumuję, bo pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień @ tak ???

.W tym cyklu zmierzam kochac się z męzem co dziennie!!!!!!!bo tymi mądrosciami to nic nie zdziałalismy jak do tej pory.......w tym dzien:tak, w ten dzień- nie.......i guzik z tego!bo nasienie słabe i inne takie tam.....trzeba codziennie i musi jakis dobiec!

"musi jakiś dobiec" czyli trzymam kciuki aby dobiegł do tej mety ..... :tak::-D:tak:

Hej Słoneczka. Muszę sie przyznac, ze wczoraj zrobiłam teśćik:zawstydzona/y: 8 dni przed miesiączką!!!!!!!!!!!!!!!!!( chyba pobiłam rekord niecierpliwośći) .

faktycznie, cierpliwość, czyba nie jest Twoją mocną stroną .... :-D:tak::-D czekamy na efekty drugiego testu, aby już z II kreseczkami ... :tak::-D:tak:

a ja mówię dzień dobry i witam Was serdecznie i słonecznie ... bo pogoda znowu dzisiaj słoneczna i ciepełko :tak::-D miłego dzionka

a u mnie @ nadal brak .....( 30 dc)
 
Hej Słoneczka. Muszę sie przyznac, ze wczoraj zrobiłam teśćik:zawstydzona/y: 8 dni przed miesiączką!!!!!!!!!!!!!!!!!( chyba pobiłam rekord niecierpliwośći) . Też robiłam pre -test. Testów które pokazuja zapłodnienie po 7 dniach w mojej mieścinie nie ma, chodź aptek jest 12 - objechałam wszystkie:tak: hihi. Ale równo za tydzień zrobie jeszcze raz:-). Całuski

hehe oto nasza miss niecierpliwości :-D trzymam kciuki żeby za tydzień się udało.

witam wszystkie Panie z rana.
Ja się troszkę wpieniłam bo bolą mnie płuca i stawy ( możliwe że moje cudowne choróbsko się odzywa ) nie mam w ogóle siły, dzwoniłam do lekarza żeby mnie może osłuchał ale pani doktor na 3 tyg urlopie. Także albo będę czekała albo pojadę do mojej reumatolog. Dziwnym trafem zaczęłam się źle czuć po tabletkach od gina ( norprolac ) czyżby to zaszkodziło?
dobra koniec użalania się nad sobą, uciekam robic gołąbki :-)
3majcie się ciepło i miłego dzionka
 
reklama
niktosiaaa i jaki wynik???ja dzis 4 tabletka clo...zobaczymy co bedzie i jak...w ndz mam na 12 monitoring zobaczymy czy pekly a dzis ide zobczyc co sie tam dzieje i czy cos jest....
 
Do góry