reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hej dziewczynki witam was w deszczowy piatek-mam nadzieje ze weekend bedzie piekniejszy...jutro zaczynam pierwsz cykl z clo ciekawejak edzie.a dzis mam dola i mysle ze moje maenstwo nie bedzie siedziec w tym foteliku od siostry ze bedzie stal pusty, ze to tyle juz czasu i prob na darmo:(...do tego kreci mi sie w glowie i mam niskie cisnienie-fatalny poczatek weekendu-no i w pracy szefowa od wejscia sie czepia co za dzien:(((

Kochana nie martw się, nie łap dołka, musi być dobrze, nikt nie powiedział że będzie łatwo, ale nad takim Skarbem jak nasze fasolki warto popracować prawda? :happy2: a szefową olać, niech spada na drzewo banany prostować. a deszczem się nie przejmuj będzie wiecej truskawek jak popada :wink: ściskam Cię mocno i 3maj się, aha no i pamietaj : DOŁOM MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE!!!!

tricolor- dziękuję bardzo za kciuki :tak: napewno się przydadzą

Pozdrawiam wszystkie staraczki i te dziewuszki które już są zafasolkowane :cool2: hehe podobają mi się te buźki!
 
reklama
bablyss- ja zrobiłam pierwszy test ostatnim dniu kiedy mogłam w teorii dostac @, czyli jeśli cykl 28-30 dni to 30 dc (rano zmierzyłam temp. miałam 37,3 i postanowiłam zrobic a co!). Wyszła mi słaba ale widoczna kreska... zrobiłam nastepnego dnia i kreska była dwu krotniemocniesza , a w niedzielę jak zrobiłam z ciekawosci bo miałam kupione aż trzy testy to miałam już kreche że hoho ale to dopiero 4 dni poterminie @... powtórz test za 2 dni
 
helo:-)
tikanis słoneczko nic sie nie zamartwiaj, będzie dobrze:tak: dziewczynki dobrze ci mówią, bardzo mądrze zresztą:tak:jesteś w połowie drogi i zaraz dojdziesz do konca a tam będzie niespodzianka w postaci fasolki:sorry:
a mi sie zbliza koniec urlopu i smutno mi z tego powodu:sad:
zaczęłam ponownie prawko dokanczac, zostalo mi jeszcze 12 godzin do wyjezdzenia i moze wkoncu sie doczekam prawka :tak:

pozdrawiam wszsytkie staraczki:cool2:
bablyss jak tam tescik??
 
Witajcie :-)
Bardzo Wam dziękuję za tak ciepłe przyjęcie :-D
Co do problemów z hormonami to zachęcam Was do codziennego mierzenia temperatury. Ja mierzę od jakiegoś czasu i dzięki temu wiem czy owulka była czy nie. Dla mnie to bardzo ważne bo kiedy nie mam owulki to mam torbiel. Też miałam za wysoką prolaktynę i pęcherzyk Graffa nie pękał a później rósł i rósł i była torbiel. Lekarz przypisał mi duphaston i już w pierwszym cyklu brania miałam owulkę :-D i od tego czasu mam ją w każdym cyklu. W dodatku nie musiałam robić żadnych przerw w starankach bo przy duphastonie można się starać. Gdyby któraś z Was chciała skorzystać z mojej rady na temat mierzenia tempki to chętnie pomogę i wyjaśnię jak to robić i jak interpretować ;-)
Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Hej Słoneczka:-) Dzielnie trwam w postanowieniu niepalenia, ale jem więcej od mężą:-D.
Powiem tak : wiara czyni cuda. Gdy byłam w ciąży, na forum była laseczka, której lekarze ( kilku) dawało 0 szans na naturalne poczęcie. A ona zaszła, donosiła i ma dzis 10 miesiecznego synka. Pojechali na wakacje do Grecji, nie myslała " zebym zaszła w ciążę" i sie udało.:-):-):-)
 
Jestem w Będzinie i tu leje i leje:)...wiem ze pozytywne myslenie to 1 krok ale czasem przychodzi taki dzien jak ten i sie czlowie smuci i zlosci ze niektorzy maja dziecko na zawolanie a nie przyjmuja tego daru a my chcemy i nic ale warto czekac i zrobic wszystko bo fasoleczka bedzie najwieksza nagroda za trud....
 
moja przysadka mozgowa wytwarza za duzo jakis tam hormonow.. i blokuje pecherzyk grapha a bez niego ponoc w ciaze sie nie zajdzie...
Teraz już będzie lepiej, tak jak pisały dziewczyny dobra diagnoza to juz połowa sukcesu. Jak udało przyjęcie niespodzianka???

Kiedyś byłam u internisty źle się czułam lekarz mnie z badał i mówi do mnie tak: "Ja nie wiem co pani jest ale jak pani sie dowie to proszę mi przyjść i powiedzieć" Normalnie mnie to rozbroiło :eek:
Hej dziewczynki witam was w deszczowy piatek-mam nadzieje ze weekend bedzie piekniejszy...jutro zaczynam pierwsz cykl z clo ciekawejak edzie.a dzis mam dola i mysle ze moje maenstwo nie bedzie siedziec w tym foteliku
Głowa do góry, będzie dobrze. Może czekoladka na poprawę nastroju :blink: Rozumiem Twój smutek, że my czekamy na maleństwo a ono nie przychodzi. Wiesz tłumaczę to sobie tak, że im dłużej będę czekać tym będę mądrzejsza i bardziej będę kochać swoje maleństwo- czasem to pomaga. Oczywiście nie twierdzę, że osoby które zachodzą za 1 razem nie kochają swojego dziecka, ja tylko tak tłumacze swoje czekanie.

Niktosiaaa co to za piękne zwierzątko w Twoim avatarze?
U mnie też pada malutki deszczyk(warszawa)

Bablyss powtarzałaś test?
 
Ostatnia edycja:
Witam Was w ten piątkowy deszczowy dzień, bo w Krakowie zaczeło lac już w nocy i siorpie cały czas.:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:, Ale za to jest lepsze powietrze, dziewczyny starajmy się we wszystkim co się dzieje znaleść coś pozytywnego:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
czesc wam kochane-- no wiec mam juz kompletnego dola... byalm wczoraj u dzina i kazalam sobie zrobic monitoring bo akurat mam dni plodne..nie za bardzo chcial zrobic ale jak sie uparlam to zrobill.. to juz drugi lekarz ktory sie opiera robic monitoring:confused:, no ale uparlam sie bo chcialam zobaczyc czy owulacja ok i czy sa pecherzyki. i co sie okazalo??? moja przysadka mozgowa wytwarza za duzo jakis tam hormonow.. i blokuje pecherzyk grapha a bez niego ponoc w ciaze sie nie zajdzie... owa przysadka mozgowa jest tez odpowiedzialna za moje problemy ze skora czyli syfy.. jednym slowem.. w ciaze nie jest mozliwe zebym teraz zaszla.. musze porobic badania a pozniej leczenie.. mam tylko cicha nadzieje ze dlugo to nie potrwa.. z jednej strony ciesze sie bo wsyztskie moje dolegliwosci zaczynaja sie wyjasniac a to z nerwem i teraz z ta buzia... ze to przysadka mozgowa i te hormony stad syfy i brak ciazy... ale lekarz mnie uspokajal ze to ma co 4 kobieta i ze po leczeniu zachodza w ciaze i mam sie nie denerwowac,, zebym z potoku nie robila powodzi.. jednak z drugiej strony tak sobie mysle ze ja przeczuwalam ze cos nie tak jest.. ze te syfy i wogole... i jakbym sama o siebie nie zadbala to tak dalej bysmy sie starali a tu nic by nie bylo super... no nie?? ehhh jednym slowem jestem podlamana...://:dry::-:)-:)eek:

Słońce powinnaś się właśnie cieszyć że wkońcu zostało to zdiagnozowane. Że teraz już spokojnie będziesz mogła mieć fasolkę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:Ja też coś takiego miałam i biorę bromergon poziom hormonów spadł. Swoją droga niektórym gin powinno się zabrać uprawnienia ja również dopominałam się dosyć długo żeby zrobić mi badania, gdyby nie nasz własny upór oni by to olali. Nie powinno tak byc koszmar:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Hej dziewczynki witam was w deszczowy piatek-mam nadzieje ze weekend bedzie piekniejszy...jutro zaczynam pierwsz cykl z clo ciekawejak edzie.a dzis mam dola i mysle ze moje maenstwo nie bedzie siedziec w tym foteliku od siostry ze bedzie stal pusty, ze to tyle juz czasu i prob na darmo:(...do tego kreci mi sie w glowie i mam niskie cisnienie-fatalny poczatek weekendu-no i w pracy szefowa od wejscia sie czepia co za dzien:(((

W niedzielę ma być już ładnie:-):-):-):-):-). Maleńka i głowa do góry zobaczysz będziesz miała swojego upragnionego bejbika, jednak muszę cię zmartwić poczekasz na nią lub na niego jeszcze 9 miesięcy. Niech ten miesiąc będzie dla nas wszystkich owocny:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Hej Słoneczka:-) Dzielnie trwam w postanowieniu niepalenia, ale jem więcej od mężą:-D.
Powiem tak : wiara czyni cuda. Gdy byłam w ciąży, na forum była laseczka, której lekarze ( kilku) dawało 0 szans na naturalne poczęcie. A ona zaszła, donosiła i ma dzis 10 miesiecznego synka. Pojechali na wakacje do Grecji, nie myslała " zebym zaszła w ciążę" i sie udało.:-):-):-)

Trzymam kciuki żebyś wytrwała w postanowieniu. Ja przytyłam 10 kg ale i tak było watro rzucić. Masz rację cuda się zdarzają, może przynajmniej spróbujemy zapomnieć o tym że się staramy i wciągniemy się w wir wakacyjnej namiętności a fasolki posypią się same.;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-) Ja przynajmniej się staram:-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jestem w Będzinie i tu leje i leje:)...wiem ze pozytywne myslenie to 1 krok ale czasem przychodzi taki dzien jak ten i sie czlowie smuci i zlosci ze niektorzy maja dziecko na zawolanie a nie przyjmuja tego daru a my chcemy i nic ale warto czekac i zrobic wszystko bo fasoleczka bedzie najwieksza nagroda za trud....
Masz rację też nie raz się na to złoszczę że jak człowiek się stara i chce to nic nie wychodzi a ci którym nie zależy wręcz nawet uważam że nie powinni mieć dzieci mają je i później takie maluchy mają spaczona osobowość:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
tikanis- smutne jest to co biedaku przechodzisz, najgorsze jest to czego o sobie nie wiemy.... Ale z drugiej strony nareszcie znasz wroga i wiesz z czym walczyć.
życzę wytwałości a fasolkę zobaczymy napewno szybciutko
 
reklama
no to w wawie juz tez leje i to z grzmotami! :tak:
kinguś fajny lekarz!!!! :-D:-D:-D ale + ze umial sie przyznac a nie faszerowac cie dla zasady :tak:
magdaim83 wiem niunia o co ci chodzi i rozumiem ale jak juz sie dolowac to bardzo krótko!!! mam tez tak raz na jakis czas a wtedy nic mi nie pomaga nawet czekolada :sorry2:
 
Do góry