reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie :)
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona bo jak to się mówi: w kupie raźniej;-)

witamy, witamy :tak: i mam nadzieję,że to Twoje ostatnie staraczkowe forum, kolejne juz bedzie dla ciężarnych i oczekujących a potem dzieciowe :tak: będzie dobrze ....

Witajcie dziewczynki :-)
Jak rozpoznajecie u siebie owulacje? czy kłucie jajnika i dziwny ból brzucha moze oznaczać że sie pojawiła już??

każda kobieta inaczej odczuwa bóle owulacyjne :tak: ale dosyć często na dwa dni przed owulka bądz w dniu owulki :tak::-D:tak: więc te kłucie jajnika to jest najprawdopodobniej to, a jeżeli wystepuje ok. 10-12 dni po @ to raczej napewno to ....... powodzenia :cool2:


a która tam choruje w taką śłiczna pogodę - madzio1980, zdrowka i jeszcze raz zdrówka :tak::-D:-p

bablyss, jeżeli robiłaś ten test ( bo rozumiem,że to Ty go robiłaś, tak) po spodziewanej @, i nadal jej nie ma to jest nadzieja :-p i jeżeli w najbliższych dniach @ sie nie pojawi to proponuje powtórzyć test, to i te kreseczki powinny być bardziej widoczne jeżeli jest ciąża :-p i tego życzę
 
reklama
Ja w końcu pogoniłam grype mojego męża:tak:, ale wredna zołza dopadła teraz mnie:-(
Oj biedactwo, zdrówka życzę :tak::tak::tak:

kingus ja stwierdzilam rak sluzu nie moja gin...on tylko stwierdzil brak owulki.....cykle mam 28dniowe czasem 30 ale rzadko....zobaczymy co bedzie
Będzie dobrze, tak jak pisałam wcześniej czasem się wydaje, że nie ma śluzu a okazuje się, że jest wystarczająca ilość. Więc do roboty i proszę za dużo nie myśleć o śluzie :-D

Dziewczyny mam pytanie : czy zdarzylo sie wam zrobic test ciążowy i ta druga kreska byla trudno widoczna w zasadzie tak jak się dobrze wpatrzec i pod słońce???:confused:
Mi zawsze wychodziła jedna krecha. Poczekaj parę dni i powtórz test. Oczywiście trzymam kciuki za II.

Witajcie dziewczynki :-)
Jak rozpoznajecie u siebie owulacje? czy kłucie jajnika i dziwny ból brzucha moze oznaczać że sie pojawiła już??
Ja nie odczuwam kiedy mam owulacje niestety. Każdy organizm jest inny i być może to u Ciebie oznacza owulacje.

Dziękuję kochane za słowa otuchy. Ale zastanawiam się , czy powinnam decydowac sie na kolejne dziecko............. Może jest we mnie jakas nie wykryta jeszcze choroba i tak się dzieje...............
Skarbie nie zadręczaj się będzie dobrze.
 
Witajcie późną wieczorową porą:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


czesc dziewczyny!!!

Dziewczyny mam pytanie : czy zdarzyło sie wam zrobic test ciążowy i ta druga kreska byla trudno widoczna w zasadzie tak jak się dobrze wpatrzec i pod słońce???:confused:

Ja tylko raz tak miałam później dostałam strasznego krwawienia, gin powiedziała że najprawdopodobniej była to ciąża ale się dobrze nie zagnieździła i stało się jak się stało od tej pory nawet śladu nie było. Powiedziała mi że często się tak zdarza że kobiety zachodzą w ciążę nawet o tym nie wiedząc a potem wszystko się złuszcza samo :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Witajcie dziewczynki :-)
Jak rozpoznajecie u siebie owulacje? czy kłucie jajnika i dziwny ból brzucha moze oznaczać że sie pojawiła już??

chyba u każdej to jest inaczej ja wiem kiedy mam owulację dzieki monitorowaniu cykli:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dziękuję kochane za słowa otuchy. Ale zastanawiam się , czy powinnam decydowac sie na kolejne dziecko............. Może jest we mnie jakas nie wykryta jeszcze choroba i tak się dzieje...............

Nawet nie mów takich rzeczy nie wmawiaj sobie czegoś co może nie mieć miejsca. Porób wszystkie badania i będziesz spokojniejsza. Głowa do góry wszystko będzie dobrze.:-)
 
Czesc dziewczyny:happy2: chwile mnie nie było a tu tyle do nadrobienia ze szok:shocked2:
Urlop mam i myslałam że będę miala wiecej czasu i tu z wami poplotkuje a tu dupa:sorry:ciągle gdzies biegam i cos załatwiam.
bablyss nie wiem właśnie co bede miala na głowie i szyji, ciagle sie zastanawiam, ładnie mi jest w diademie i na szyje coś też jakby z dżetów pasujące do diademu i kolczyki do pary, i nie wiem czy welon czy bez..:-(nie chce zeby tego za duzo nie bylo :-(a tak wogóle to co do twojego testu to kingus dorze mowi zebys powtórzyła teścik, ale cos mi sie wydaje ze wkoncu fasolinka do ciebie zawitala :tak:
niktosiaa bardzo mi przykro z twojego powodu:sad:

wogóle dziewczyny pozdrawiam was wszystkie, witam wszystkie nowe staraczki i trzymam kciuki za wszystkie testujące obecnie !!!!!
buziole!!!:cool2:
 
czesc wam kochane-- no wiec mam juz kompletnego dola... byalm wczoraj u dzina i kazalam sobie zrobic monitoring bo akurat mam dni plodne..nie za bardzo chcial zrobic ale jak sie uparlam to zrobill.. to juz drugi lekarz ktory sie opiera robic monitoring:confused:, no ale uparlam sie bo chcialam zobaczyc czy owulacja ok i czy sa pecherzyki. i co sie okazalo??? moja przysadka mozgowa wytwarza za duzo jakis tam hormonow.. i blokuje pecherzyk grapha a bez niego ponoc w ciaze sie nie zajdzie... owa przysadka mozgowa jest tez odpowiedzialna za moje problemy ze skora czyli syfy.. jednym slowem.. w ciaze nie jest mozliwe zebym teraz zaszla.. musze porobic badania a pozniej leczenie.. mam tylko cicha nadzieje ze dlugo to nie potrwa.. z jednej strony ciesze sie bo wsyztskie moje dolegliwosci zaczynaja sie wyjasniac a to z nerwem i teraz z ta buzia... ze to przysadka mozgowa i te hormony stad syfy i brak ciazy... ale lekarz mnie uspokajal ze to ma co 4 kobieta i ze po leczeniu zachodza w ciaze i mam sie nie denerwowac,, zebym z potoku nie robila powodzi.. jednak z drugiej strony tak sobie mysle ze ja przeczuwalam ze cos nie tak jest.. ze te syfy i wogole... i jakbym sama o siebie nie zadbala to tak dalej bysmy sie starali a tu nic by nie bylo super... no nie?? ehhh jednym slowem jestem podlamana...://:dry::-:)-:)eek:
 
tikanis- no to witaj w klubie kochana, ja mam ta prolaktyne za wysoka i dlatego nie ma jajeczkowania. dostalam Norprolac ( 130zl....) i wzielam wczoraj pierwsze pol tabletki, skutki uboczne troche sa ( mdlosci ). mam narazie ciagle brac a 13 dc zglosic sie do lekarza na usg. 3mam za Ciebie kciuki, musi byc dobrze :*
 
Zobacz załącznik 84385

Tikanis nie zalamuj sie kochana ! Pomyśl pozytywnie ! Nareszcie znasz przyczynę tego, że nie możesz zajść w ciążę, masz problemy z cerą itp. To naprawdę polowa sukcesu. Teraz miejmy nadzieje, że będzie juz "zgorki". Skoro lekarz mowi, że to częsta pzrypadłośc z ta przysadka to też dobra wiadoośc dla Ciebie, bo wiadomo jak to leczyć. Zobaczysz, że bedzie OK, troszeczke cierpliwości i jak tylko skończysz leczenie to na pewno zajdziesz w ciążę. Trzymam mocno kciuki ! :-)

koNkRetna również za Ciebie trzymam kciuki. Głowa do gory !

Lece do pracy, odezwę sie poźmiej :-)

Zobacz załącznik 84384
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki witam was w deszczowy piatek-mam nadzieje ze weekend bedzie piekniejszy...jutro zaczynam pierwsz cykl z clo ciekawejak edzie.a dzis mam dola i mysle ze moje maenstwo nie bedzie siedziec w tym foteliku od siostry ze bedzie stal pusty, ze to tyle juz czasu i prob na darmo:(...do tego kreci mi sie w glowie i mam niskie cisnienie-fatalny poczatek weekendu-no i w pracy szefowa od wejscia sie czepia co za dzien:(((
 
Cześć konitki :-)
tikanis kochanie tricolor dobrze mowi!!! trzeba sie "cieszyc" ze juz wiadomo co i jak i ze po leczeniu juz nic wam nie stanie na drodze do stworzenia pieknej fasolki :tak::-D:tak::-D sciskam mocno i sie nie zamartwiaj bedzie dobrze!!
Marzenixx az ci zazdroszcze tych przygotowań to byl taki super magiczny czas!!!:tak: siły rzycze!
bablyss napisz szybciutko tu nam ktory dzien cyklu !!! ale fajnie :-D
Anetka80 co do owulki to ja teraz koncze 1 cykl bez tabsow i mialam tak dzika owulacje ze szok! przez 3 dni rwalo kulo i bolalo ze ruszac sie nie moglam masakra normalnie ciekawe co bedzie za miesiac :confused:
buffy witaj sloneczko i trzymam kciuki za fasolke w ekspresowym tempie:tak:
Madzio1980 zycze zdrowka !!!
Niktosiuuu nie wolno ci tak nawet mysleć !!! bedzie wszystko w porządku ;-)
milego piątkowego dnia dziewczynki zycze - oby juz byla 15ta :-D
magdaim83 nie smutaj sie !! napewno fotelik niedlugo sie wypelni malenka sliczna pupcia twojego maleństwa! musisz pozytywni myslec to 1 co trzeba zrobic! gdzie ty jeteś ze u ciebie pada?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tikanis nie zalamuj sie kochana ! Pomyśl pozytywnie ! Nareszcie znasz przyczynę tego, że nie możesz zajść w ciążę, masz problemy z cerą itp. To naprawdę polowa sukcesu. Teraz miejmy nadzieje, że będzie juz "zgorki". Skoro lekarz mowi, że to częsta pzrypadłośc z ta przysadka to też dobra wiadoośc dla Ciebie, bo wiadomo jak to leczyć. Zobaczysz, że bedzie OK, troszeczke cierpliwości i jak tylko skończysz leczenie to na pewno zajdziesz w ciążę. Trzymam mocno kciuki ! :-)

tikanis, chyba lepiej bym tego nie ujęłajak tricolor :tak::-D:tak: dobra diagnoza to już płowa sukcesu, dobre leczenie to druga połowa i sukces murowany :tak: i ja trzymam kciuki....

a wogóle to dzień dobry i miłegodnia, szczególnie że to już bliżej do weekendu niż dalej :happy2: dzisiaj niby ma byc troszkę chłodniej ale i tak jest ciepełko i słonecznie

miłego :happy2:
 
Do góry