reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witajcie dziewczyny, i nowe buźki:) udało mi sie jeszcze wejsc na kompa ale od jutra juz go nie bede miała:( sledze caly czas co sie tu dzieje i trzymam mocno kciuki za lipcowe słoneczne fasoleczki:))) mam nadzieje ze mnie mile nimi zaskoczycie jak tu wróce:tak:. Dzis byłam u gina i podobno juz mam rozwarcie na jeden palec ale bez paniki,jutro ide na wizyte u lekarza ze szpitala i zobaczymy co mi powie,mam nadzieje ze termin sie jakoś skróci bo nie bedzie letko do 10go,mam problemy ze spaniem,bóle brzuszka itp no ale trzeba sie trzymac dzielnie i nie poddawac:) czego i wam zycze:
 
reklama
Rudka szkoda że znikasz :-( a na jak długo ? No cóż życzę Ci suuuuuuper znieczulenia , udanej cesarki , szybkiego gojenia - no i najważniejsze grzecznego synusia . Trzymaj się :tak::-)
 
Byłaś już u lekarza?

Lilu19 trzymam mocno kciuki :-)

No dziewczynki kto niedługo testuje i otworzy paczkę z lipcowymi fasolkami? :-) ;-) Chyba Lilu19 będzie pierwsza testowała?
No nie wiem kochana czy ja bede pierwsza z tym testowankiem, moze ktoras z dziweczyn mnie wypszedzi :-p
Ja testuje 9 lipca w srode to bedzie akurat 28 dc jeszcze tylko 9 dni i prawda ujrzy swiatko dzienne :-D
Pozdrawiam.
 
Hej dziewczyny nie mogę spać więc zaglądam bo tu zawsze się coś dzieje:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Hej

Po wykryciu u mnie endometriozy, cyst i wycieciu prawego jajnika i kawałka lewego dostałam radę, żeby zajść w ciąże (żeby ednometrioza nie wróciła). Po za tym juz najwyzsza pora na dzidzie ze względu na mój podeszły wiek 33 prawie lat :(
Staram się juz od 3 miesięcy z czego po pierwszym miesiacu miałam zapalenie nerek i "dodatkowa miesiączkę przed miesiączką" - moze poronienie? Drugi miesiąc poszedł na straty - mój luby wyjechał na saksy. No i jest teraz druga próba. Nie wiem czy cos wyszło, @ miałam ostatnio 9 czerwca. Od dwóch dni mam plamienia w kolorze bardzo jasny brąz - mleko i troszkę kawy. Nie wiem co to znaczy?
Pozdrawiam wszystkie starające się :)

EWADBR słońce ja mam skończone 32 czyli już prawie 33, staram się o pierwszą dzidzię juz ponad rok, a w kwietniu miałam operację na zespolenie moczowodu jak miałaś kłopoty z nerkami to wiesz czym to pachnie:eek::eek:. Głowa do góry mała będzie dobrze. :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)Wiele z nas jedzie na tym samym wózku:-D:-D:-D:-D:-D:-D

asus ale fajnie ze juz widziałas swoja fasolke ja ide w piatek do gina i tez bede mu trula zeby zrobil mi usg. Juz sie nie moge doczekac a z drugiej strony sie martwie czy wszystko jest ok :confused: ''musi byc juz dobrze'' non stop to slysze od meza :tak:

dziewczynki lapcie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapię łapczywie wszystkie Twoje fluidki i będzie dobrze nie ma innego wyjścia:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Tak Kinguś już byłam na wizycie . Morfologia ok. mocz ok. cukier nie :-( Jutro mam zrobić krzywą - a te do tej pory zawsze wychodziły mi dobrze więc mam nadzieję że ta też tak wyjdzie . Zterroryzowałam mojego gina i wreszcie zrobił mi to usg. Dzidzia ma 11.4 mm wzrostu i pięknie bijące serduszko :-) Ułożona jest wysoko w trzonie macicy i ma duże ciałko żółte . Na razie wszystko jest ok. Kolejna wizyta 5 sierpnia.

Ja też jestem ciekawa która pierwsza z Was zafasolkuje :tak: Już najwyższy czas bo coś długa posucha . Mam nadzieję że jak ruszycie to hurtem :tak: Powodzenia :tak:

cieszę się że tak ładnie wszystko wygląda. Prosimy o fluidki a nasze fasolki napewno się posypią:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

witajcie dziewczyny, i nowe buźki:) udało mi sie jeszcze wejsc na kompa ale od jutra juz go nie bede miała:( sledze caly czas co sie tu dzieje i trzymam mocno kciuki za lipcowe słoneczne fasoleczki:))) mam nadzieje ze mnie mile nimi zaskoczycie jak tu wróce:tak:. Dzis byłam u gina i podobno juz mam rozwarcie na jeden palec ale bez paniki,jutro ide na wizyte u lekarza ze szpitala i zobaczymy co mi powie,mam nadzieje ze termin sie jakoś skróci bo nie bedzie letko do 10go,mam problemy ze spaniem,bóle brzuszka itp no ale trzeba sie trzymac dzielnie i nie poddawac:) czego i wam zycze:

Kochana trzymam za ciebie kciuki i życze ci lekkiego porodu. odzywaj się do nas w miarę możliwości.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
i postaramy się ciebie mile zaskoczyć:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
czesc dziewczynki, przepraszam ze sie nie odzywam ale przechodze ciezki ://:-(
asus, marzenixx.. zaczelo sie od moich urodzin, dzien przed sprowokowalam klotnie z moim mezem a on sie obrazil zawsze tak robi.. no i obrazony jest do dzis dzien to juz 5 dzien.. ale on tak moze nawet 2 tygodnie nie gadac i z tego powodu mam dola.. wlasnie leca mi dni plodne..:// po okresie kochalismy sie tylko 1 raz ale to bylo 2 dni po okresie wiec szanse na fasolke male... a teraz moim punktem kulminacyjnym bedzie 6 - jego urodziny wiec licze na to ze do tego czasu mu przejdzie.. pozatym robie dla niego spoedzianke.. impreze na ktorej bedzie rodzina cala ale on nic nie wie o tym i cale szczescie.. byc moze wtedy wreszcie skonczy sie obrazac.. z tego powodu mam dola olbrzymiego... wogole dni plodne leca.. i tak spisalam juz ten miesiac na straty:-( ehh:-( do dzina chcialam isc na monitoring ale skoro ten miesiac spisalam na straty to nie wiem czy jest sens tracic kase.. ale moze pojde tak czy siak..
a chce isc w czwartek.. przepraszam jesli nie bede czesto wchodzic bo mam okropny nastroj dzieki mojemu mezowi:-(a mysli o fasolce jakos tak odeszly,, chyba w tym miesiacu zupelnie odpuscilam...
 
witajcie w ten sloneczny dzionek:-)
Rudka trzymam kciuki :-)
Ewadbr ja w marcu skonczylam 31 lat i wlaciwie dopiero wtedy,ze tak powiem ''dojrzalam'' do tego zeby w koncu zaczac sie starac o dziecko.Jak wczoraj u gina palnelam ze juz stara doopa jestem to prawie biedak peknal ze smiechu:-)
Ja dzis rano zmolestowalam troche kolege malzonka a potem polezalam z lapkami w gorze nieco.....Nalapalam od Was fluidkow -mam nadzieje ze pomoga:-D

Milego dnia kochane:-)
 
Witam wszystkie staraczki 2008 - te starające się i te zafasolkowane. To nasz pierwszy miesiąc staranek :-) W ramach ciekawostki, zrobiłam testy owu, kreseczki ładne, przytulanko było. Jeśli @ się nie pojawi, to pierwsze testowanie około 15 lipca :tak:
 
reklama
Witam wszystkie kobietki w piekny poranek srodowy...
moj gin raczyl mnie powiadomic o 7 rano ze przyjmie mnie o 11 bo odbiera porod:)
USG bylo robione w 30 dc, dzis jest 31 a okresu nie ma...nigdy tak nie mialam zawsze 28 dni i pyk @ byla a teraz nic i nic nie wskazuje na to ze ma przyjsc, nie wiem czy to jakis stres, bo skoro endometrium za cienkie na ciaze to znaczy ze to nie to..ehh zobacze co mi powie...w nocy jak moj m spal to sobie poplakalam i wstalam rano z nowa energia do zycia:)
 
Do góry