reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie dziewczyny:-):-):-):-):-):-):-)

mam nadzieję,że to dobra wróżba :tak::-D:tak:

witam poniedziałkowo !!!! i życzę przyjemnego tygodnia :tak::-D samych sukcesów i dobrych wiadomości :tak::-D

Na bank to dobra wrozba !!! Ja mam dokladnie tak samo i tez wierzę, że to dobry znak !!!

Sorry, że tyle tych postów wklejam, ale nie wiem jak wstawic kilka cytatow w jednym poscie :zawstydzona/y:

oby faktycznie okazało się to dobra wróżba i przyniosło nam wszystkim upragnione fasoli:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

pytalam sie powiedzial ze to pilne a nie ma teraz czasu zeby ze mna porozmawiac i ze na jutro ma mnostwo pacjentek ale mam przyjsc poza kolejka...zobaczymy co jutro powie
Nie chcę Cię podpuszczać ale ja bym go opieprzyła albo poszukała sobie innego gina, nie powinien cię tak odsyłać z kwitkiem choćby nie wiem co. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok.

A u mnie 7dc czekam na owulkę ale nie marnuje czasu;-). Miałam w tym miesiącu dać na całkowity luz ale i tak cały czas myślę o fasolce. Wiem że co ma być to będzie ale poprostu się nie da. I tak próbuje się nie nakręcać
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
reklama
Dziewuszki trzymam kciukasy jak tylko moge mocno i zyczę II wszystkim razem i kazdej z osobna :-)

A zafasolkowane mam nadzieje, że nas nie opuszczą na stałe i na inny watek nie uciekną ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)o rany ile nowych twarzy;-)
Ja dzis bylam u gina....stwierdzil ze jestem zdrowa jak kon i nie mam sie na razie martwic.Jesli do pazdziernika nie przyjde do niego z brzuszkiem to wtedy bedziemy robic kompleksowe badania mi i panu mezowi:-)
I co najlepsze...widzialam moje jajeczka!:-Dcalkiem sporo jajeczek hihi....ulzylo mi nieco bo jakies glupie mysli zaczely do glowy przychodzic...ale juz jakos dzis mi lepiej:-)
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki:happy2:
 
Tak Kinguś już byłam na wizycie . Morfologia ok. mocz ok. cukier nie :-( Jutro mam zrobić krzywą - a te do tej pory zawsze wychodziły mi dobrze więc mam nadzieję że ta też tak wyjdzie . Zterroryzowałam mojego gina i wreszcie zrobił mi to usg. Dzidzia ma 11.4 mm wzrostu i pięknie bijące serduszko :-) Ułożona jest wysoko w trzonie macicy i ma duże ciałko żółte . Na razie wszystko jest ok. Kolejna wizyta 5 sierpnia.

Ja też jestem ciekawa która pierwsza z Was zafasolkuje :tak: Już najwyższy czas bo coś długa posucha . Mam nadzieję że jak ruszycie to hurtem :tak: Powodzenia :tak:

Tikanis gdzie jesteś ? Co u Ciebie słychać?
 
Hej

Po wykryciu u mnie endometriozy, cyst i wycieciu prawego jajnika i kawałka lewego dostałam radę, żeby zajść w ciąże (żeby ednometrioza nie wróciła). Po za tym juz najwyzsza pora na dzidzie ze względu na mój podeszły wiek 33 prawie lat :(
Staram się juz od 3 miesięcy z czego po pierwszym miesiacu miałam zapalenie nerek i "dodatkowa miesiączkę przed miesiączką" - moze poronienie? Drugi miesiąc poszedł na straty - mój luby wyjechał na saksy. No i jest teraz druga próba. Nie wiem czy cos wyszło, @ miałam ostatnio 9 czerwca. Od dwóch dni mam plamienia w kolorze bardzo jasny brąz - mleko i troszkę kawy. Nie wiem co to znaczy?
Pozdrawiam wszystkie starające się :)

Z tym poedeszłym wiekiem to chyba lekka przesada. Mi stukneło 33 w kwietniu, a czuje się na 23 ;-):-D
 
asus ale fajnie ze juz widziałas swoja fasolke ja ide w piatek do gina i tez bede mu trula zeby zrobil mi usg. Juz sie nie moge doczekac a z drugiej strony sie martwie czy wszystko jest ok :confused: ''musi byc juz dobrze'' non stop to slysze od meza :tak:

dziewczynki lapcie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
I co najlepsze...widzialam moje jajeczka!:-Dcalkiem sporo jajeczek hihi....ulzylo mi nieco bo jakies glupie mysli zaczely do glowy przychodzic...ale juz jakos dzis mi lepiej:-)
To teraz trzymam kciuki żeby szybko się udało :tak::tak:

Dzidzia ma 11.4 mm wzrostu i pięknie bijące serduszko :-) Ułożona jest wysoko w trzonie macicy i ma duże ciałko żółte . Na razie wszystko jest ok. Kolejna wizyta 5 sierpnia.
Bardzo się cieszę, że z dzidzią wszystko dobrze, niech duża rośnie :-) A cukier na pewno wyjdzie ok.

Nie wiem czy cos wyszło, @ miałam ostatnio 9 czerwca. Od dwóch dni mam plamienia w kolorze bardzo jasny brąz - mleko i troszkę kawy. Nie wiem co to znaczy?
Niestety nie wiem co to może być ale trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.

ja ide w piatek do gina i tez bede mu trula zeby zrobil mi usg. Juz sie nie moge doczekac a z drugiej strony sie martwie czy wszystko jest ok :confused: ''musi byc juz dobrze'' non stop to slysze od meza :tak:
dziewczynki lapcie fluidki ~~~
Na pewno wszystko jest dobrze:tak: Czekam na relacje może na zdjęcia z usg. Dzięki za fluidki niedługo będę ich dużo potrzebować :-)

Owocnej nocki Dziewczyny ;-)
Wzajemnie. Ja na swoją owocna nockę muszę jeszcze poczekać ale już ostrze pazurki...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry