reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Nie wiem czy sama wytrzymam do niedzieli, ale chciałabym mieć pewność, że bąbelkuję, a potem dla pewności do gina (niestety dopiero we wtorek:-().
 
reklama
kinguś oczywiście że będę trzymać moccccno kciuki ! Na pewno się uda :tak: Teraz tylko pamiętaj : mężuś witaminka c i kawka przed akcją a ty nóżki do góry :-):tak:
 
kinguś trzymam mocno kciuki!!!!!! super ze wszystko idzie zgodnie zplanem!!!!!
asus a czemu kawaka dla meżusia?! ma jakis wplyw na rząlnierzyki?:blink:
ja sie wymeldowywuje z pracki - ufff juz myslalam ze kogos ukatrupie (czyt. pana z pokoju) jupiiiii ide do domku :-D:-D:-D - uczyć sie :-(
hehehhe dobra ale zemnie narzekacz :happy2: papatki
 
Dziewczynki wiedziałam, że można na Was liczyć:-) buziaczki

Teraz szukam miejsca gdzie można zrobić późnym wieczorem zastrzyk z pregnylu, nie wiedziałam, że tyle z tym kłopotu. Niestety nie mam znajomej pielęgniarki.

Dziękuje asus :-)
 
Kinguś a gdzie szłabyś po 18.00 jak byłabyś chora ? kto u Was zabezpiecza opiekę medyczną w święta i właśnie po`18.00 ? Na pewno szpital albo inny ośrodek zdrowia :tak: niech twoja gin da Ci skierowanie i idź właśnie tam :tak:
Eve 84 co do kawy to właśnie tu na forum czytałam że jeśli mężczyzna przed przytulankiem napije się kawy to jego żołnierzyki są szybsze :-)
 
Witam
Właśnie wróciłam z usg, mam 15 dc i dwa pęcherzyki 11 i 15 mm( myślałam, że będzie trochę więcej). W czwartek (05.06)idę na kolejne usg i jak pęcherzyki urosną to dostane pregnyl. W poniedziałek (09.05)na kontrole czy pękły pęcherzyki. Pregnyl już kupiłam czeka w lodówce. Po zastrzyku mamy intensywnie współżyć- słowa mojej gin:-D Jeszcze muszę pomęczyć mojego mężulka. Cieszę się mam szanse na owlukle choć myślałam że już była. Dziewczynki wybaczcie, że tak się rozpisałam. Proszę trzymajcie kciuki, owulacja to już będzie połowa sukcesu. A i gin kazała zbadać nasionka męża :-D muszę go teraz namówić.

ale mój mąz zazdrosci waszym....a kiedys sam narzekał ze wszystko ma byc na czas i w okreslonych dniach a teraz...pomarzyc mozna:wściekła/y:. Mam nadzieje ze znajdziesz jakas pielegniarke,moze na pogotowiu lub w szpitalu, u mnie przychodnia jest do 19tej,moze u ciebie tez jakas tak dlugo jest czynna...

asus ta info z kawą to dobra wiadomosc dla staraczek:)

eve84 spokojnego popoludnia,bedzie lepiej

tikanis co slychac u Ciebie?
 
ancia9182- no to jestesmy sasiadkami, ja rybnik city.. jakby co zparszam do mnie:)
rudka- co umnie kochana?? wyniki homronow w normie, no ja jestem w 14dc.. jak narazie mialam bialy sluz to chyba nie plodny.. ale dzis taki przezroczytsy z bilaym sie zacal chyba.. no i co najlepsze jest rozciagliwy.. wczoraj juz na wszelki wypadek byly przytulanka dzis tez nie popuszcze,, a najbardziej dziwne jest to ze robilam wczoraj test owulacyjny i ta druga kreska wyszla slabsza wiec z tego testu wynikalo ze owulki nie mam a tu dzis taki sluzik prawie przezroczysty bo jest jeszcze lekko bialawy.. ale ciagnacy:)
a na wszelki wypadek nie zaszkodzi..:) , choc moja dzinka okreslila mi moje dni plodne od ok 18 dc..no ale na wszelki wypadek probujemy:)..:)
a syfki mam z zabrzurzen hormonalnych tak mysle ale nie sa to hormony ginekologiczne wiec cale szczescie.. za 2 tyg ide do endokrynologa wiec cos moze poradzi...
 
nalemi no tak tylko ja przy moim pierwszym dziecku do 5 mc nie przybierałam a potem do rozwiązania przybrałam 20kg wiec boje sie ze jak teraz nie mam wymiotów i czuje sie super to mogę przytyć więcej no i faktycznie chyba nabrałam wody bo niesamowicie brzuch mi wybiło mój mąż sie śmieje ze wyglądam jak bym była w 4 mc
 
reklama
Hej dziewczyny!!!

Widzę że nareszcie coś zaczyna kiełkować:-)

Kinguś oczywiście że trzymam kciuki:-), musi się udać do dzieła maleńka:-)

a u mnie 8 dc, co drugi dzień przytulanko od przed wczoraj i oczywiście babcina rada;-), niepokoje się tylko tą czystością tak jak pisałam mam III bo trzeba to prze leczyć a do gina idę dopiero jutro:-(.

trzymam za wszystkie kciuki ten miesiąc musi być owocny w końcu lato się zaczyna:-)
 
Do góry