reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Maggie DZIEKI wielkie :-) tam znajdziemy odpowiedz na prawie kazde pytanie:tak::-Dmilego dnia Dziewczynki
 
helo:-)

Zajęta byłam troszke wczoraj i nic nie pisałam ale podglądałam was przyznaję się bez bicia:-D
tikanis ja czekam z nadzieją niecierpliwie az napiszesz nam że wyszły dwie grube krechy!!:tak:
bablyss ja również życzę ci wszystkiego co najcudowniejsze z okazji waszej rocznicy:-D spóźnione ale szczere:tak:
leganza witaj wśród nas :-)
nenius, iwonaka, julitka dziekuje za gratulacje;-)
ancia1982 kochanego musisz miec męża że ci takie niespodzianki robi:-D
maja33 powiem ci że też mam problem z ta nasza macicą:sorry2: tez nie bardzo wiem jak to badać, ale już widzę adres stronki od kochaniutkiej maggie2412 i poczytam sobie:blink:
kinguś napewno sie uda, może rzeczywiście leki przyspieszą fasolke do pojawienia się:-D

A jakos przestałam tak mysleć o dzidzi :-) jutro jedziemy szukać sali i jakiejś najbliższej wolnej daty:-) teraz tylko o tym myślę, tak się ciesze ,że o niczym innym nie mysle:-D wczoraj jak połaziłam po stronach internetowych na temat slubu to toszke sie wystraszyłam ze az tyle tego jest:szok:
mam nadzieje ze was nie zanudzam , bo na tych stronkach weselnych tez sa różne fora, ale jakoś nie mam ochoty tam pisać, tak się do was przyzwyczaiłam że tak mi z wami dobrze:tak:zresztą wy prawie wszystkie juz mężatki to może macie jakieś dla mnie dobre rady związane ze ślubem:-)
buziolki:laugh2:
 
cześć babeczki :-)

oo czyli weekend aktywny i inspirujacy.. hm swietnie ze Daria juz rozwija swoje zdolnosci plastyczne.. po cioci napewno ma ten dar:-p:-)

hihihi to są takie specjalne zajęcia dla maluchów do 3,5 roku z rodzicami 1 raz w tygodniu na przemian zajęcia plastyczne albo zabawy :tak:. W sobotę byłyśmy pierwszy raz i było robienie stempelków, rysunki z piany (dzieci robiły pianę dmuchając przez rurki), robienie korali dla mamy :sorry2: a na koniec troche wycinanek z inicjatywy mojej córci :sorry2:. Bardzo fajnie było :tak:

Czesc wszystkim!
W sobote moj mąż zrobil mi niespodzianke urodzinowa :-D (tydzien wczesniej, ale dzieki temu nie zorientowalam sie) pol dnia chodzilam po sklepach z psiapsiółą
wracamy do domu, a tam znajomi tort swieczki, salatki...itd - szok :szok::szok:,

WOW gratuluję małżonka :tak:
 
Witajcie Dziewczyny;-) jestem nową Staraczką. Staramy się od 29 marca 2008 i jak na razie to nic. Przyślijcie mi troszczę fluidków na dobry początek.
 
Maggie2412 genialna stronka, wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane:tak:

Marzenixx moja rada to, że sukienka nie może być za długa(pani w salonie mówiła, że tak musi być a ja chciałam żeby skrócili,pewnie im się nie chciało dlatego mi tak powiedziała) oczywiście w czasie tańczenia ktoś mi przydeptał sukienkę i coś sie oderwało i tu druga rada- trzeba mieć ze sobą igłę i nitkę(najlepiej w kolorze sukienki). Z tą igła i nitką to naprawdę się przydaje i masz komfort psychiczny, że jak coś sie stanie to można to szybko naprawić.
Majola witaj, życzę szybkiego zafasolkowania :-)
 
A jakos przestałam tak mysleć o dzidzi :-) jutro jedziemy szukać sali i jakiejś najbliższej wolnej daty:-) teraz tylko o tym myślę, tak się ciesze ,że o niczym innym nie mysle:-D wczoraj jak połaziłam po stronach internetowych na temat slubu to toszke sie wystraszyłam ze az tyle tego jest:szok:
mam nadzieje ze was nie zanudzam , bo na tych stronkach weselnych tez sa różne fora, ale jakoś nie mam ochoty tam pisać, tak się do was przyzwyczaiłam że tak mi z wami dobrze:tak:zresztą wy prawie wszystkie juz mężatki to może macie jakieś dla mnie dobre rady związane ze ślubem:-)
buziolki:laugh2:
no i wlasnie Kochana najwazniejsze ze mysl o Fasolce zeszla na dalszy plan, absorbuja Cie przygotowania do slubu, najwazniejsze, a Fasoleczka znajdzie odpowiedni moment na pojawienie sie i zamieszanie:laugh2::tak:buziam Kochana
hihihi to są takie specjalne zajęcia dla maluchów do 3,5 roku z rodzicami 1 raz w tygodniu na przemian zajęcia plastyczne albo zabawy :tak:. W sobotę byłyśmy pierwszy raz i było robienie stempelków, rysunki z piany (dzieci robiły pianę dmuchając przez rurki), robienie korali dla mamy :sorry2: a na koniec troche wycinanek z inicjatywy mojej córci :sorry2:. Bardzo fajnie było :tak:
no toz wlasnie mowie talent Malutka ma:tak:;-):laugh2:jeszcze kilka zajec i sama je poprowadzi;-):-)
Witajcie Dziewczyny;-) jestem nową Staraczką. Staramy się od 29 marca 2008 i jak na razie to nic. Przyślijcie mi troszczę fluidków na dobry początek.
Witam wsrod nas i zycze powodzenia, tylko nie nastawiaj sie i nie mysl za duzo o Dzidzi:-p
 
reklama
Majola-witaj serdecznie!!!:-)

Marzenixx- kochana nawet nie zauwazysz kiedy bedzie fasoleczka jak teraz oderwiesz sie od myslenia, bo przygotowania do slubu bardzo zajmujace i super czas:-)

moje rady hehe to nie kupu sukni zbyt wczesnie jak kupilam kilka miesiecy wczesniej i schudlam :laugh2: troche bylo zamieszania przed ale jakos udalo sie ulozyc i poprawic na mnie suknie ze byla ok , co do nitki i igly zgadzam sie w zupelnosci :tak:, jakby co to pytaj o wszystko wiesz ze to ulubiony temat na rowni z fasolkami:tak:


pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia (piekna pogoda)
 
Do góry