reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

A ja powtarzam jak mantrę: mierzcie temperaturkę! testy owulacyjne niby dobre, ale jednak... Postarajcie się, to niewielki wysiłek.
A żeby nie było, ja obserwowałam jeden cykl, wyłapałam (z pomocą Loretki) owulację i potwierdziło mi się to 100% u ginekologa. I nie tylko :-p.
 
reklama
witam was dziewczynki:) dzis 34 dc i nic.. brzuch nie boli:) ale jakos czuje spokoj,. bez zadnego stresu..paniki.. hmm czym to spowodowane ?? sama nie wiem...

marzenixx- ale masz sie fajnie, bedziesz przymierzac sukieneczki:p
;-)
 
Cześć dziewczynki :-)

Marzenixx zazdroszczę Ci (tak pozytywnie) tych przygotowań :-). Magiczny okres Cię czeka :-)

Hej dziewczyny jestem nowa! :-)Nie wiem kiedy przeczytam wszystkie interesujące mnie wątki na BabyBoom, a już widzę, że fora są super!
Staramy się z mężem o dzidzię od 3 m-cy i nic.:no: W tym miesiącu zaczęłam stosować testy owulacyjne, jedno opakowanie już poszło i...nic.Ale nie tracę nadziei, choć jestem yrochę podłamana.:(
Pozdrawiam wszystkie Starające się 2008!

Witam wszystkie staraczki a Ciebie Raga szczególnie . Ja też jestem nowa i trochę zagubiona wśród zadomowionych :tak: ja też staram się od 3 miesięcy. Dziś 10 dc i brak jakiegokolwiek śluzu . W czwartek idę do ginekologa na usg . Przynajmniej mi powie czy w tym cyklu będę mieć owulację.:wściekła/y:. Kto by pomyślał że teoretycznie taka prosta rzecz jak zajście w ciążę sprawia tyle kłopotu!!! Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnej nocki:-)

Witam nowe staraczki!!!

Tikanis Twoje objawy wydają się książkowe........oby rzeczywiście wskazywały na to o czym myślę :sorry2:
 
mam taka nadzieje,, bo moj maz juz swiruje,, znaczy juz sie cieszy choc mowie mu zeby sie nie nakrecal jeszcze.. ze nic narazie pewnego..
bo jesli nie to bede czuc sie ze go rozczarowalam,
 
Marzenic zazdroszcze Ci tych przygotowan, to jedne z tych momentow w zyciu, ktore warto zapamietac :) ja swoja sukienke znalazlam sporo czasu przed slubem w gazecie i to byla pierwsza, ktora mierzylam, to niezapomniane uczucie miec suknie na sobie pierwszy raz i poczuc, ze "to" (ślub) już nie długo :)
A ja we wtorek ide na ostatnio dawke szczepienia :) w sumie szybko zlecialo ... wiec miesiac czerwiec bedzie m-c pracowitym :)
Pozdrawiam wszystkie staraczki
 
Alicja super, że niebawem zaczynacie staranka :-D, może ja też wkrótce dostanę zielone światło?

Tikanis, nie myśl w ten sposób :no:, jeśli nie jesteś w ciąży to normalne, że oboje możecie się czuć rozczarowani ale to na pewno nie jest tak, że to Ty go rozczarowałaś, nie możesz czuć się winna :no:
 
narazie nie wiem,, testowac bede w piatek, wiec wtedy bede wiedziec ale wiem jak czulam sie miesiac temu, czulam sie winna ze rozczarowalam mojego meza.. szok..
ale mam nadzieje ze teraz sie udalo:) wkoncu te 4 dni i bialy śluz.. - dzis jest go znacznie mniej niz wczoraj.. ale cos tam jest..sutki mam takie wrazliwe jakby ktos igla mnie klul jak dotykam.. ale nie nastawiam sie oczywiscie... chcialabym wierzyc ale uwierze jak zobacze.:/:sorry2:
 
Czesc dziewczyny
Mam na imię Monika i chciałam do was dołaczyc. Staramy sie od poczatku roku ale niestety na razie nic nie wychodzi.
Pozdrawiam
 
czesc monikz-- witamy cie nie zalamuj sie... polecam to co jest polecane na naszym forum-
mierzenie tempki i sprawdzanie owulki.. ja to zamierzam zrobic w next miesiacu bo teraz narazie cisza z @:)
 
reklama
Czesc,
mierze tempke, obserwuje sluz i szyjkę macicy.
Moje wykresy wygladają jak kardiogramy a nie zwyczajny cykl.tzn. 3 maksima temperatur w jednym fakt ze zaobserwowalam sluz dobry ale i tak z tego nic nie wyszlo (28dc robilam tescik 1 krecha ale @ też nie ma) W kolejnym cyklu spróbuje i z mierzeniem i z testami i ide do ginekologa.
 
Do góry