reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Czesc wszystkim
Jestem tu po raz pierwszy ale juz ogromnie sie z tego ciesze ze tu trafilam....:-D
bo wiem ze to dopiero 3 miesiac prob..ale dzis akurat mam chandre z tego powodu ze sie nie udalje..... bede wdzieczna za opinie pozdrawiam!

Witam:-)
Widzę, że jesteśmy na podobnym etapie ja również staram się o dziecko od paru miesięcy. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie ale może kto inny. A który to Twój dzień cyklu?

Być może jest to zagnieżdżanie zarodka ale chyba trzeba poczekać na @ jak nie będzie to trzeba zrobić teścik. Trzymam kciuki.
 
21dc... no i wlasnie sama nie wiem co maja oznaczac te moje brazowe uplawy...ach wspomne jeszcze ze jajnik lewy tez mnie kluje..ale to tez zdarzalo sie juz wczesniej

Jejus jak tu cudnie :) a ja przez tyle czasu sama z tym bylam..tzn z mezusiem, no ale to jednak facet i nie wszystko rozmie tak jak wy :)
No czekam czekam na @, w ndz robie test a potem zobaczymy co dalej.
Dziekuje za cieple slowa. i Za Was tez bede trzymac kciuki :)
 
Dzien doberek Kochane Staraczki!

Wreszcie przeczytalam zalegle posty i poodpisuje troszke, wykorzystujac samotny weekendzik. U mnie nic nowego, bol brzuszka pobolewa jak na @ albo jak na ...:laugh2: ale jestem dzielna. Tescik lezy w szafie i czeka jeszcze pare dni :-p.
Za to wieczorem ide na koncert Cesarii Evory, uwielbiam ja!

Dorotka :-) Witaj Slonko! Ciesze sie, ze wszystko OK u Ciebie.
Netula! Witaj wsrod staraczek. Stanowczo wole witac tutaj nowe dziewczyny niz na watku poronieniowym. POWODZENIA!!!!


Witaj! I powodzenia!!!! Jestes dzielna kobitka! Kciukasy mocno zacisniete!


Kciukasy za dwie kreseczki. Moze bedziemy testowac razem :tak:


I CO DZIABELKU??? Czy robilas jakis tescik?


Luczynko, idz na betke! Moze ten drugi test byl mniej czuly.


ALE SUPER! GRATULACJE! MAMY KOLEJNA FASOLKE!



Majeczko! Sciskam! Nic go nie usprawiedliwia... Ale niech to Ci nie umniejszy Twojego szczescia. Trzymam kiukasy za lepsze samopoczucie :tak:

Anetka! Witaj i powodzenia


DZIEKI!!!!!!

:-( Moze sie uda nastepnym razem ?:-) Powodzenia!



Ale Ci zazdroszze tego Krakowa. Nawet zimnego! Mieszkalam tam 16 lat i strasznie tesknie za moimi przyjaciolmi no i katkami. A najdrozszego wyprzytulaj na kazda strone ;-).

No dobra, to koncze bo mi mega-post wyszedl :szok:. Pozdrawiam serdecznie pozostale Staraczki :-):-):-):-):-):-):-):-). Milej niedzielki!
witam serdecznie,
teścik robiłam w niedzielę ale zobaczyłam tylką jedną kreskę.
W środę powinnam dostać @
temka już jest 11 dzień, ale piersi mnie tak bolą jakbył zaraz miała dostać @
No nie stety coraz bardziej wydaje mi się, że nic z tego nie będzie
pozdrawiam
załamany diabelek
 
Mam pytanko odnośnie temperatury. Na ile przed @(tak średnio na ile dni przed) powinna się obniżyć?czy powinna być niższa także w ciągu dnia?
Od paru dniu mam w ciągu dnia 37 a do @ jeszcze 6 dni, szukam informacji kiedy powinna się temperatura obniżyć.

Ja mam wyższą tempkę przez 12 dni, potem niższa (o ok. 3-4 kreski) przez 2 dni, a trzeciego przychodzi niechciana @
 
Ja mam wyższą tempkę przez 12 dni, potem niższa (o ok. 3-4 kreski) przez 2 dni, a trzeciego przychodzi niechciana @

Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź:-)
Pewnie niedługo mi też spadnie temperatura i będzie @. No trudno trzeba iść dalej. Już postanowione po @ idę na monitoring.
Dla poprawy nastroju zjadłam rodzynki w czekoladzie, mniam
 
Mam pytanko odnośnie temperatury. Na ile przed @(tak średnio na ile dni przed) powinna się obniżyć?czy powinna być niższa także w ciągu dnia?
Od paru dniu mam w ciągu dnia 37 a do @ jeszcze 6 dni, szukam informacji kiedy powinna się temperatura obniżyć.
u mnie też się temperaturka obniża na 2 dni przed spodziewaną @

Czesc wszystkim
Jestem tu po raz pierwszy ale juz ogromnie sie z tego ciesze ze tu trafilam....:-D
W grudniu 97 mialam usuwana chemiczne nadzerke (duzą) zagoilo sie blyskawicznie ale poprzestawial mi sie cykl...od tamtej pory bylo tak: 25, 27 39 nst mysle ze ok za tydzien..ale...przy ostatniej miesiaczce myslslam ze umre...nie dosc ze krwawilam mocnooooo to taki bol ze dopiero po 4 tabl troche przeszlo i zasnelam.... no ale ja nie o tym w sumie :)
Od stycznia wlasnie staramy sie z mezem o dzidzie...najpierw bylo tak w miare oszczednie, potem czesciej a ostatnio zaraz w ostatnim dniu okresu co drugi dzien...od 4 dni odpoczywamy bo zaczelo ze mnie wypadac cos brązowe, raczej geste i suchawe...i nie wiem czy to jakis przedwczesny okres, czy moze obumarle jajeczko..czy jakies uplawy wczesnociążowe...
Pytam czy moze ktoras z Was miala cos podobnego, nie szukam diagnozy bo skonsultuje to z ginem, ale dopiero w przyszl tyg. Prosze jedynie o wasze opinie i moze male wsparcie...bo wiem ze to dopiero 3 miesiac prob..ale dzis akurat mam chandre z tego powodu ze sie nie udalje..... bede wdzieczna za opinie pozdrawiam!
też mam bolesne @ i gin zapisał mi ketonal w tabletkach, jedna daje rade na cały dzień :tak:

moje kochane na dzisiejszej wizycie wyszło że pęcherzyk rośnie więc mam szanse na inseminacje :-) w środe jeszcze jedna wizyta żeby sprawdzić jego rozmiar i podanie pregnylu a w czwartek lub piątek sam zabieg :-) trzymajcie kciuki
Witam nowe staraczki - życze owocnych wieczorków ;-)
a zafasolkowanym gratuluje, myśle że wasze fluidki działają i dlatego jest tych fasolek coraz więcej, więc ślijcie ich jak najwięcej :-)
 
Kochanie to napewno jest fasolka!! Gratuluje ci z całego serca!!!

Ja zaczynam nowy cykl , jestem właśnie po @ i znowu do dzieła :laugh2: Choć nawet nie wyliczałam od kiedy będe miała dni płodne, stwierdziłam że nie dam sie okropnemu mechanizmowi , żeby sie nie stresować że to dzis koniecznie trzeba :tak:
Więc może się uda:-)

Ostatnio jak byłam u koleżanki która niedawno urodziła , a jej się udało bo zaszła za pierwszym strzałem:-) to mi powiedziła że to było 1 dzień po @ !! I bądź tu mądry..:no:
Buziolki dla wszystkich dziewczyn :-)

No właśnie, więc ja byłam mądra i kochałam się każdego dnia od końca @:tak::-D. To znaczy, nam wyszło dopiero za chyba 4 razem, bo nie byliśmy wtedy małżeństwem i nie mieszkaliśmy razem, a że bylismy z różnych miejscowości, to nie mogliśmy wtedy codziennie. Potem przyszły wakacje i jego rodzinka wyjechała do Gdanska, a my wcześniej, tzn. chyba z 3 dni po @ pojechaliśmy do szczyrku i tam codziennie:happy::rofl2:, i potem jak oni pojechali nad morze (a to było tak, że my wracaliśmy w niedzielę rano - specjalnie po to, żeby przejąć chatę, bo oni jechali w południe), to my też codziennie i tak chyba do ok. 25 dnia cyklu, no i w sierpniu się okazało, że będzie dzidzia. Nie wiem, czy dobrze radzę, ale może niech będzie codziennie tuli, mi tak poradziła koleżanka, co się o drugą dzidzię starała i też za 1 razem wyszło.:laugh2::-p
 
reklama
Napisał ancia1982
Czesc wszystkim
Jestem tu po raz pierwszy ale juz ogromnie sie z tego ciesze ze tu trafilam....
W grudniu 97 mialam usuwana chemiczne nadzerke (duzą) zagoilo sie blyskawicznie ale poprzestawial mi sie cykl...od tamtej pory bylo tak: 25, 27 39 nst mysle ze ok za tydzien..ale...przy ostatniej miesiaczce myslslam ze umre...nie dosc ze krwawilam mocnooooo to taki bol ze dopiero po 4 tabl troche przeszlo i zasnelam.... no ale ja nie o tym w sumie :)
Od stycznia wlasnie staramy sie z mezem o dzidzie...najpierw bylo tak w miare oszczednie, potem czesciej a ostatnio zaraz w ostatnim dniu okresu co drugi dzien...od 4 dni odpoczywamy bo zaczelo ze mnie wypadac cos brązowe, raczej geste i suchawe...i nie wiem czy to jakis przedwczesny okres, czy moze obumarle jajeczko..czy jakies uplawy wczesnociążowe...
Pytam czy moze ktoras z Was miala cos podobnego, nie szukam diagnozy bo skonsultuje to z ginem, ale dopiero w przyszl tyg. Prosze jedynie o wasze opinie i moze male wsparcie...bo wiem ze to dopiero 3 miesiac prob..ale dzis akurat mam chandre z tego powodu ze sie nie udalje..... bede wdzieczna za opinie pozdrawiam!



ja mam podobne objawy co ty
mam mdłości,bolesne piersi,brązowe upławy, nastroje itp itd ksiązkowy przykład objawów ciązy
byłam u ginekologa i ten stwierdził ze wszystko zemną jest ok oprócz zespołu policystycznych jajników-stad bóle jajnika, tycie, pojawienie sie lekkiego zarostu
mi przepisał luteine i sex w czsie owulacji co 3 dzień!!!!
co o tym wszystkim myslicie staraczki jestem załamana:-(
czekam na rady i opinie
 
Do góry