reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Cześć dziewczynki - najpierw sie pochwalę, że moja córcia wczoraj nauczyła się pedałować (na rowerku). Jeszcze trzeba zgrać kierowanie z pedałowaniem i będzie ok :-D Ale jestem z niej dumna :tak::tak::tak:

Tak miałam testować jutro ale chcę poczekać jeszcze kilka dni.Narazie @ niema tylko brzusio pobolewa i nieraz kłuje to z jednej strony to znowu z drugiej:szok:.Badałam moją szyjkę to jest u góry wysoko,trochę jakby rozpulchniona i nieczuje już otworku podłużnego tylko jakby okrągły i oczywiście jest zamknięta.Dzisiaj mam 39 dzień.:-)
Pozdrawiam wszystkie staraczki.

kciukasy mocno zaciśnięte :tak:

witam dziewczynki
ja tylko na chwile bo dopiero co wrocilam od ginka dzidzia rosnie wyniki dobre wiec tylko sie ciszyc, nie jestem tu za czensto ale mam małe zamieszanie brat mi sie zeni w ta sobote wiec teza moze mnie czesto nie byc, ale obiecuje po wszstkim zaraz sie pokarze a i jeszcze cos w piatek robimy usg prenatalne moze juz bedzie widac czy to on czy ona trzymajcie kciuki po usg napewno sie na chwilke odezwe teraz juz zmykam bo trzeba obiadek robic za niedługo maz wraca z pracy
:-)
Gusieńko bardzo sie cieszę, ze wyniki ok i z dzidzią wszystko dobrze :-). Całuski!

Mam pytanko odnośnie temperatury. Na ile przed @(tak średnio na ile dni przed) powinna się obniżyć?czy powinna być niższa także w ciągu dnia? Proszę o informacje:-)

Ja teraz nie mierzę tempki tak długo (tylko do momentu rozpoczęcia okresu niepłodnego) ale kiedyś mierzyłam i wyraźny spadek obserwowalam tego dnia kiedy miałam dostać @.

Witajcie Kochane Dziewczynki w poniedzialkowe popoludnie. Melduje sie po koncercie Cesarii... Miod na dusze. Piekna muzyka, cudowny glos, a do tego babeczka z jajem. Wystepuje boso na scenie i robi sobie przerwe na papierosa w czasie koncertu :szok:, ktorego wypala na scenie jak chlopaki graja. Ma 66 lat i zyje pelnie zycia :-) A jak poczytalam jej biografie, to nie miala kobitka latwego zycia. Zrobila sie slawna ok. 50tki, a przedtem wcale jej nie bylo lekko... Wiec, zycie przed nami kobietki!


Nenius :-) Edzka:-) Migotka :-) Kasia :-) Agniesia :-) i pozostale szanowne staraczki. :-):-):-) Milego wieczorku

Maggie - bardzo się cieszę, że wyprawa na koncert udana :-), całuję!!!

Czesc wszystkim
Jestem tu po raz pierwszy ale juz ogromnie sie z tego ciesze ze tu trafilam....:-D
W grudniu 97 mialam usuwana chemiczne nadzerke (duzą) zagoilo sie blyskawicznie ale poprzestawial mi sie cykl...od tamtej pory bylo tak: 25, 27 39 nst mysle ze ok za tydzien..ale...przy ostatniej miesiaczce myslslam ze umre...nie dosc ze krwawilam mocnooooo to taki bol ze dopiero po 4 tabl troche przeszlo i zasnelam.... no ale ja nie o tym w sumie :)
Od stycznia wlasnie staramy sie z mezem o dzidzie...najpierw bylo tak w miare oszczednie, potem czesciej a ostatnio zaraz w ostatnim dniu okresu co drugi dzien...od 4 dni odpoczywamy bo zaczelo ze mnie wypadac cos brązowe, raczej geste i suchawe...i nie wiem czy to jakis przedwczesny okres, czy moze obumarle jajeczko..czy jakies uplawy wczesnociążowe...
Pytam czy moze ktoras z Was miala cos podobnego, nie szukam diagnozy bo skonsultuje to z ginem, ale dopiero w przyszl tyg. Prosze jedynie o wasze opinie i moze male wsparcie...bo wiem ze to dopiero 3 miesiac prob..ale dzis akurat mam chandre z tego powodu ze sie nie udalje..... bede wdzieczna za opinie pozdrawiam!

witam serdecznie, niestety nie wiem co Ci odpowiedzieć :no:

witam serdecznie,
teścik robiłam w niedzielę ale zobaczyłam tylką jedną kreskę.
W środę powinnam dostać @
temka już jest 11 dzień, ale piersi mnie tak bolą jakbył zaraz miała dostać @
No nie stety coraz bardziej wydaje mi się, że nic z tego nie będzie
pozdrawiam
załamany diabelek

nie łam się, nadzieja jeszcze jest. A jak nie teraz to trochę później na pewno się uda. Potrzeba tylko trochę cierpliwości :tak:

ja mam podobne objawy co ty
mam mdłości,bolesne piersi,brązowe upławy, nastroje itp itd ksiązkowy przykład objawów ciązy
byłam u ginekologa i ten stwierdził ze wszystko zemną jest ok oprócz zespołu policystycznych jajników-stad bóle jajnika, tycie, pojawienie sie lekkiego zarostu
mi przepisał luteine i sex w czsie owulacji co 3 dzień!!!!
co o tym wszystkim myslicie staraczki jestem załamana:-(
czekam na rady i opinie

Będzie dobrze tylko słuchaj zaleceń lekarza, bierz leki :tak:

Witajcie dziewczyny,
wczoraj nie miałam pod ręką komputera więc nie mogłam napisać.
Betka wyszła mi pozytywnie. Jestem prawdopodobnie w 3 tygodniu ciąży:-)

Nie wierzyłam, że to się może tak szybko stać...
Dla wszystkich staraczek przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WOW, gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Betka wyszła mi pozytywnie. Jestem prawdopodobnie w 3 tygodniu ciąży:-)
Dla wszystkich staraczek przesyłam fluidki
~~~~~~~~~~~
Gratuluje z całego serduszka, złapałam troszkę fluidków.

Cześć dziewczynki - najpierw sie pochwalę, że moja córcia wczoraj nauczyła się pedałować (na rowerku). Jeszcze trzeba zgrać kierowanie z pedałowaniem i będzie ok :-D
To widzę, że mały sportowiec rośnie:-)

hey malenkie :tak: ale mnie łamie masakra :-( wlasnie wlaczylam sobie kompa i czytam o sepsie, bo w moim malenkim miasteczku wlasnie sie pojawila :-( buziam i tulam was wszystkie :tak:
Zdrówka życzę, nie daj się chorobie:-)
 
Witam..ja za trzy miesiace bede sie starac..to dziwne czy majac regularne miesiaczki jak w zegarku mozna miec pcos??mialam stwierdzona ciaze poronlam a teraz jak bylam na kontrolnych badaniach lekarz powiedzial ze moge miec pcos:(((jestem zalamana...czy bede miala dziecko:((((((zaczynam w to watpic..a z drugiej strony wierze ze sie uda ze to nie jest to i bedzie dobrze w koncu okresy jak w zegarku i obfite....pomocy..tak bardzo chcialabym miec swoj fasolke..powiedzcie sa jakies leki ziolowe albo inne preparaty ktor pomagaja polepszyc sluz, doprowadzic do owulacji w razie gdyby jej nie bylo...teraz jak bylam na wizycie kontrolnej w 13 dniu cyklu mialam pecherzyk dominujacy ale nie wiem czy pekl...ile kosztuja badania hormonalne??mozna zrobic prywatnie monitoring cyklu??to az 3 miesiace wiec mam czas zeby cos zrobic i sie przygotowac
 
Witam..ja za trzy miesiace bede sie starac..to dziwne czy majac regularne miesiaczki jak w zegarku mozna miec pcos??mialam stwierdzona ciaze poronlam a teraz jak bylam na kontrolnych badaniach lekarz powiedzial ze moge miec pcos:(((jestem zalamana...czy bede miala dziecko:((((((zaczynam w to watpic..a z drugiej strony wierze ze sie uda ze to nie jest to i bedzie dobrze w koncu okresy jak w zegarku i obfite....pomocy..tak bardzo chcialabym miec swoj fasolke..powiedzcie sa jakies leki ziolowe albo inne preparaty ktor pomagaja polepszyc sluz, doprowadzic do owulacji w razie gdyby jej nie bylo...teraz jak bylam na wizycie kontrolnej w 13 dniu cyklu mialam pecherzyk dominujacy ale nie wiem czy pekl...ile kosztuja badania hormonalne??mozna zrobic prywatnie monitoring cyklu??to az 3 miesiace wiec mam czas zeby cos zrobic i sie przygotowac
Na polepszenie śluzu: wiesiołek, len, lub gujazyl. Na wystąpienie owulacji to chyba tylko lekarz może przepisać leki. A monitoring oczywiście można zrobić prywatnie.
Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze:-)
 
Witam..ja za trzy miesiace bede sie starac..to dziwne czy majac regularne miesiaczki jak w zegarku mozna miec pcos??mialam stwierdzona ciaze poronlam a teraz jak bylam na kontrolnych badaniach lekarz powiedzial ze moge miec pcos:(((jestem zalamana...czy bede miala dziecko:((((((zaczynam w to watpic..a z drugiej strony wierze ze sie uda ze to nie jest to i bedzie dobrze w koncu okresy jak w zegarku i obfite....pomocy..tak bardzo chcialabym miec swoj fasolke..powiedzcie sa jakies leki ziolowe albo inne preparaty ktor pomagaja polepszyc sluz, doprowadzic do owulacji w razie gdyby jej nie bylo...teraz jak bylam na wizycie kontrolnej w 13 dniu cyklu mialam pecherzyk dominujacy ale nie wiem czy pekl...ile kosztuja badania hormonalne??mozna zrobic prywatnie monitoring cyklu??to az 3 miesiace wiec mam czas zeby cos zrobic i sie przygotowac

Witaj, oczywiście, że będziesz miała :tak:, ja kiedyś czytałam, że gdyby jakiś lekarz powiedział, że przy pcos nie zajdziesz w ciążę a jesli nawet to na pewno poronisz to należy go natychmiast zmienić bo to nieprawda :no:. Powodzenia życzę!!!
 
ja mam podobne objawy co ty
mam mdłości,bolesne piersi,brązowe upławy, nastroje itp itd ksiązkowy przykład objawów ciązy
byłam u ginekologa i ten stwierdził ze wszystko zemną jest ok oprócz zespołu policystycznych jajników-stad bóle jajnika, tycie, pojawienie sie lekkiego zarostu
mi przepisał luteine i sex w czsie owulacji co 3 dzień!!!!
co o tym wszystkim myslicie staraczki jestem załamana:-(
czekam na rady i opinie[/quote]


Ja jajnik mialam badany pol rou temu po prostujest troche mniejszy i bardziej wrazliwy raz mialam apalenie ale przeszlo i tylko w czasie okresu czasamu kluje wiec juz sie tym nie przejmuje...mi chodzi bardziej o to czy brązowe upławy tydzien przedspodziewanym okresem moga byc objawami ciazy..do tej pory zadnych innych objawow nie stwierdzam..za pierwszym razem pamietam wmiawialam sobie wszytkie haha a potem zonk @ naprawde nie nakrecam sie tylko pytam, i tak czeka mnie wizytya u gina bo wczesniej nie mialam zadnych uplawow.......
 
Ja jajnik mialam badany pol rou temu po prostujest troche mniejszy i bardziej wrazliwy raz mialam apalenie ale przeszlo i tylko w czasie okresu czasamu kluje wiec juz sie tym nie przejmuje...mi chodzi bardziej o to czy brązowe upławy tydzien przedspodziewanym okresem moga byc objawami ciazy..do tej pory zadnych innych objawow nie stwierdzam..za pierwszym razem pamietam wmiawialam sobie wszytkie haha a potem zonk @ naprawde nie nakrecam sie tylko pytam, i tak czeka mnie wizytya u gina bo wczesniej nie mialam zadnych uplawow.......
Ja nie mam żadnego doświadczenia bo w ciąży jeszcze nie byłam ale piszą, że może pojawić się plamienie implantacyjne(zagnieżdżanie zarodka). Może zrób sobie bete, chyba można ją zrobić 10-12 dni po owulacji. Został Ci tydzień do @ więc niedługo wszystko się wyjaśni oby po Twojej myśli.Chyba za bardzo Ci nie pomogłam ale może ktoś inny pomoże.
 
Witam wszystkie starające się:)
Oczywiście chcę do Was dołączyć:) Mam już za sobą pierwszy cykl starań-mam nadzieję że już się udało;)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry