reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie!!
Nie zaglądałam tu długo bo wiecie..staranka;-)ale śledziłam całą konwersację:-)aneta.anet nie martw się, będzie dobrze.
Ja mam pytanko...no więc wczoraj się bardzo staraliśmy,ekhm:-) no i nie wiem kiedy mogę zrobic sobie pierwszy teścik. Od razu powiem,że ostatnia @ miałam 1 kwietnia... wogóle czy to możliwe żebym zaszła w ciążę wczoraj??:zawstydzona/y:
 
reklama
aneta.anett Witaj :-)
nie martw się, przy nieregularnych cyklach trudniej trafić w dni płodne. Trzymam kciuki, żeby udało ci się jak najszybciej.

Marzenko, może powinnaś jakąś tabletkę zjeść? Mnie czasem to pomaga:-(
 
Dziewczynki, coś mnie zaczą brzuch boleć tak jak przed@. Wzięłam już no-spe ale nie pomaga, dalej boli. Martwie się bardzo i zaczynam panikować:-(. Nie wiem co mam zrobić...

Spokojnie Luniu, najlepiej zadzwoń do gin :tak:, a jeśli ból nie będzie przechodził albo pojawiłyby sie plamienia to zawsze możesz podjechać do szpitala.

witam co chwila czaje sie na jakies foum ale mi to nie wychodzi :) zaczynalam starania od kiedy dostalam pierwsza miesiaczke po porodzie czyli 9 stycznia jakos :) (wczesniej mooja miesiaczka byla wstrzymana karmieniem synka przez rowny rok) teraz mam okropnie nie regularne cykle z mezem sie staramy i nic :( ram mialam cykl 25 dni pozniej 39 dni a teraz mam 32 dni robilam test i oczywiscie wyszedl ze nie jestem w ciazy:(
pozdrawiam!

mam nadzieje ze juz niedlugo zobacze 2 kreseczki:))

witamy :-)
 
Witajcie!!
Nie zaglądałam tu długo bo wiecie..staranka;-)ale śledziłam całą konwersację:-)aneta.anet nie martw się, będzie dobrze.
Ja mam pytanko...no więc wczoraj się bardzo staraliśmy,ekhm:-) no i nie wiem kiedy mogę zrobic sobie pierwszy teścik. Od razu powiem,że ostatnia @ miałam 1 kwietnia... wogóle czy to możliwe żebym zaszła w ciążę wczoraj??:zawstydzona/y:

Wszystko jest możliwe;-), ale myślę, że na stwierdzenie ciąży to za wcześnie, biorąc pod uwagę, że komórka zaczyna sie dzielić po 24h od zapłodnienia.
W niezbędniku staraczki sa fajne kalkulatory do wyliczania dni płodnych:tak:
 
aneta.anett Witaj :-)
nie martw się, przy nieregularnych cyklach trudniej trafić w dni płodne. Trzymam kciuki, żeby udało ci się jak najszybciej.

Marzenko, może powinnaś jakąś tabletkę zjeść? Mnie czasem to pomaga:-(


eh kochana zjdłam nawet dwie tabletki juz nospy i czuje się jakbym nic nie zjadła bo boli coraz bardziej:-(ale to nic w domku sobie poloze termofor pewnie przejdzie :tak: zaraz do domku z pracki, ah tzn najpierw do koleżanki zobaczyc maluszka:tak:


oooo nim skonczyłam pisać tego posta poleciałam do łazienki a tam ? a tam przylazła @.... :-(
 
eh kochana zjdłam nawet dwie tabletki juz nospy i czuje się jakbym nic nie zjadła bo boli coraz bardziej:-(ale to nic w domku sobie poloze termofor pewnie przejdzie :tak: zaraz do domku z pracki, ah tzn najpierw do koleżanki zobaczyc maluszka:tak:


oooo nim skonczyłam pisać tego posta poleciałam do łazienki a tam ? a tam przylazła @.... :-(

Marzenko nie martw się, może w następnym miesiącu się uda. Dobra strona jest taka, że skoro przyszła @ to możesz odliczanie płodnych dni rozpocząć :ninja2:
 
witam was dziewczyny,
na tym forum jestem całkiem młoda.
Mam pytanie, a mianowicie od marca tak na poważnie staramy się o dzidzię (staraliśmy się od listopada).Ale zw względu na to, że mam nie regularny okres i nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie, postanowiłam użyć testu owulacyjnego.
Po owolacji przez dwa dni strasznie bolał mnie brzuszek a właściweie podbrzusze, ale naprawdę miałam straszne skurcze. Teraz okazuje się, że mam cały czas temperaturę, niby małą bo 37,2 ale ciągle się utrzymuje.
Natomiast mnie nie boli ani gardło, ani nie mam katrau.
W środę prawdopodobnie powinnam dostać okresu. Wyliczyłam sobie najdłuższy mój cykl od kilku miesięcy.
Wiem, że jest małe prawdopodobieństwo, że mam fasolkę.
Kurczę ale już sama nie wiem. Nawet się nie nastawiam bo poprzednie strania nic nie przyniosły, to po co mam się znowu rozczarować.:tak:
Nie wiem nabiłam sobie w głowę tego bobasa i sama nie wiem czy nie przesadzam, a wy jak myślicie?:-)
 
reklama
Witaj diabełek:-) Na razie się tak bardzo nie nastawiaj.. oczywiście,życzę Ci fasolki ale lepiej jest byc pozytywnie zaskoczoną niż się rozczarowac,prawda?:tak: Ja również czekam na moją (przepraszam naszą):-) fasolkę i nie możemy się już jej doczekac. Ja @ powinnam dostac w pierwszym tygodniu maja, więc zobaczymy:-p Trzymam za Ciebie kciuki!! :)
 
Do góry