reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć dziewczyny,przeczytałam wszystkie posty i podpisuję się pod wszystkimi.:-)
Witam nowe staraczki,a co do sutków to ciemnieją tak 6-7tydzień szukałam w necie i w końcu znalazłam i na otoczce sutka powstają grudki tzw.Mongomery"ego.I otoczka staje się
większa.Jak znajdę coś ciekawego jeszcze to napisze
KasiaJ28 trzymam kciuki za teściora.


o matko... aż mi się zrobiło gorąco... włąśnie jakieś pół godziny temu oglądałam swoje sutki i mam pełno takich grudek , pomyślałam skąd to jest?:szok: a tu nagle czytam .... o kurcze , teraz to już wogóle chyba umre z nerwów :zawstydzona/y:
 
reklama
o matko... aż mi się zrobiło gorąco... włąśnie jakieś pół godziny temu oglądałam swoje sutki i mam pełno takich grudek , pomyślałam skąd to jest?:szok: a tu nagle czytam .... o kurcze , teraz to już wogóle chyba umre z nerwów :zawstydzona/y:
Marzenixx tylko nieumieraj:-D te grudki to oznaka wczesnej ciąży:rofl2: a kiedy będziesz testować?Długo niemasz @?
 
Witam,witam:)
Od dziś zaczynam brac kwas foliowy:) Właśnie wysłałam męża do apteki:)
No to witaj wsrod zafoliowanych:-D.

Hej babeczki,

u mnie weekend pod znakiem mrówek bleeeeeeeeeeeee, zadomowiły sie w kuchni paskudy jedne :wściekła/y:


Daria uczy się jeździć na rowerku, tzn. uczy się na razie kierować (na pedałowanie czas przyjdzie trochę później;-)) i wczoraj zaliczyła juz upadek :baffled: - nic poważnego na szczęście no ale płacz był.........


Oprócz tego złapała katarek, mam nadzieję, że tylko na nim sie skończy :tak:

Aaaaaaa i jeszcze zamowiłam jej nowy fotelik samochodowy do samochodu mojego taty (bo w ciągu dnia jest z nimi jak ja jestem w pracy i często jeżdżą gdzieś na zakupy). Przesyłka przyszła dzisiaj a że sprzedawca dołożył 10 gratisów to uciechy było mnóstwo :-D:-D:-D, babcia sie śmiała, że dzieciak praktycznie do pudełka wskoczył :-D:-D:-D, wszystko chciała zobaczyć naraz :-D
Nenius, mrowki podobna nie lubia soli, posyp troszke tam gdzie je widzialas moze pojda sio.
A Daruni to ja sie wcale nie dziwie,ze chciala wejsc do pudla, taka frajda z tymi gratisami, ze sama bym wskoczyla:tak:.

Witajcie,

a ja wrocilam wczoraj z UK, widzialam snieg, nauczylam sie mnostwa nowych rzeczy na kongresie, i wpadam do Was. :-) Internet bede miala w domu dopiero w przyszlym tygodniu :-( ale coz...jeszcze sie przemecze....:-:)wściekła/y:
Ale jest tez dobra wiadomosc....@ przyszla wreszcie i znowu zaczniemy sie starac....

Buzka
No no Elektra nic nie mowilas, ze bedziesz w UK. Pomachalabym Ci chociaz do samolotu:laugh2:. Niedobra! Owocnych staranek, no i wracaj do nas, czekamy.

Cześć dziewczynki:-D
dziś w nocy 3 razy wstawałam siku a od rana byłam juz chyba z 5 razy w toalecie... ale brzuch mnie boli jak na okres , piersi tez mnie bolą.. ale żadnych zmian nie zauwazyłam oprócz tego sikania :sorry2: za tydzien , tzn jakoś w piatek-sobota powinnam dostać @, czy to możliwe że jeśli jestem wciąży to już chce mi się tak siku?
buziaczki:laugh2:
ah za dużo o tym myślę ...
Brzmi to interesujaco, ale jeszcze strasznie wczesnie. Hmmm, a nie przeziebilas pecherza?
a u mnie cisza bola kplecy mnie juz 3 dzień masakrycznie wiec chyba nadchodzi@ po terminie juz 2 dzień..

Marzenixx miałam nie kupować testu ale ... wiecie jak to jest kupiłam!!
ale poczekam bo w styczniu miałam spoznienie o 5 dni więc poczekam jeszcze pare dni i zobacze! co ma byc to będzie;-)
Kasiu, ale twarda babeczka z Ciebie, hoho!
Ja mocno zaciskam paluszki, zeby to bylo to! Dzisiaj wracajac z pracy myslalam jak tam sytuacja u Ciebie. Ale by bylo super!


Musze sie w koncu zaczac pakowac, bo w nocy jedziemy na lotnisko. Nie zegnam sie z Wami, bo necik w domku jest, to pewnie zajrze.


Lunia jak tam usg?
 
Marzenixx no no:tak::tak::tak:moze Dzidziolek juz siedzi w brzusiu...:-)
Kasiulek kiedy testujesz?
nenius ale Twoja Dariusia sliczna:-):-):-)a na tym rowerku jaka sprytna:-D
a urodzinki mialam wczoraj Kochana i powiem Ci ze jakos tak nawet nie przezywam jak poprzednich lat ze jestem coraz starsza:-pale jakby nie bylo cwiercwiekowcem jestem juz:-p:-D
a gdzie lunia? jeszcze nie wrocila??:baffled:
 
Migotka77 - właśnie nie miałabym gdzie przeziębić pęcherza:-( ale już sama nie wiem, najlepiej to wogóle starać sie o tym nie myśleć, choć wiem po sobie że to trudne. Moja siostra nie wchodziła na żadne fora , poczekała na @ , nie przyszła ,poszła do lekarza i wyszło wszystko, a ja tak czytam wszystko i wbijam sobie do głowy niewiadomo co :-(
Iwonka :blink:
 
Migotka77 - właśnie nie miałabym gdzie przeziębić pęcherza:-( ale już sama nie wiem, najlepiej to wogóle starać sie o tym nie myśleć, choć wiem po sobie że to trudne. Moja siostra nie wchodziła na żadne fora , poczekała na @ , nie przyszła ,poszła do lekarza i wyszło wszystko, a ja tak czytam wszystko i wbijam sobie do głowy niewiadomo co :-(
Iwonka :blink:
Sloneczko nie nastawiaj sie bardzo zeby nie bylo bolu. Lepiej byc milo zaskoczonym niz sie przykro rozczarowac.. Oczywiscie trzymam kciuki oby oby:tak:buziam i tulam:-)
 
reklama
trochę mi zeszło zanim nadrobiłam posty od wczoraj, mojej koleżance lekarka powiedziała żeby przestali się starać o dzidzie bo nie ma żadnych szans , więc sobie totalnie odpuścili ,a dzisiaj mają śliczną córeczke bo jak już sobie darowali to się udało i nie sprawdziły się prognozy lekarzy :) , u mnie ciężki dzień , ciesze się że już wieczór i troche odetchne ,
Agniesiak85 wizyta u lekarza jest bardzo ważna pomimo braku powodu pójścia warto to zrobić
nenius moja teściowa na mrówki używa proszek do pieczenia
Marzenixx z tym sikaniem to różnie bywa ,myśle że wszystkie starające się dużo czytają na temat objawów ciążowych i po prostu wyszukują ich u siebie , wiem sama po sobie , co miesiąc mam coś takiego a potem wielkie rozczarowanie jak przychodzi @
życze powodzenia ,oby się udało :) i @ nie nadeszła
 
Do góry